Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçtiğimiz perşembe 506 tydı bu hafta tekrar gidicem randevu bulamadım bir türlü hala düşük adetin ilk günü öğrendiğimde değer 12.1 di çok düşüktü herkes geç döllenme olmuş diyor
Bence suan degerin oldukca artmistir kese cok rahat gorunur merka etme 48saatte bir ikiye katlaniyor deger randevuya gittiginde coktan 4000-6000 arasi olmus olabilir yani kese gorunmesi icin siniri gecmis oluyor

Eveeet bugün kontrole gittim ve tahmin ettiğim gibi kürtajdan 13 gün sonra adet olmuşum belkide bal tarçın çörek otu kürü bana iyi geldi erkenden adetim geldi oldum bitti şükür her zamanki kadar sürdü ve bugün gittiğimde yumurtaları gördüm ultrasonda

Kızlar şu adetimin düzensiz olması sinirimi bozuyor ya bazen aynı gün bazen 1 gün bazen 2 gün geçiyor hep doktor bunun normal olduğunu söyledi ama hamilelik denemesi yaptığım için o 1 2 günler bile önce acayip heveslendiriyo beni sonra yine tepetaklak oluyorum :/ geçen ay 24ünde oldum önceki ay 22si şuan gelen yok bi taraftan hevesleniyorum bi taraftan fazla heves yapma yarın gelir kesin diyorum kaç aydır tek çizgi görmekten bıktığım için test de yapmıyorum sabrediyorum sadece ama nasıl bi de bana sorun

1 2 gunluk degismeler cok normal hem metabolik olarak hem de bir ay 30gunse digeri 31 gun suruyor bundan sebep gunler degisir genelde. En kesin cozum ovulasyon testiyle takip etmen boylece yumurtlama zamaninin gununu tam tespit edebilirsin

1 2 gunluk degismeler cok normal hem metabolik olarak hem de bir ay 30gunse digeri 31 gun suruyor bundan sebep gunler degisir genelde. En kesin cozum ovulasyon testiyle takip etmen boylece yumurtlama zamaninin gununu tam tespit edebilirsin
Evet bu ayda adet olursam vericem sipariş ovulasyon testi ama yumurtlama gününü tahmin edince adet gününü de mi edeceğim anlamadım nasıl olucakki

Evet bu ayda adet olursam vericem sipariş ovulasyon testi ama yumurtlama gününü tahmin edince adet gününü de mi edeceğim anlamadım nasıl olucakki
Onemli olan yumurtlama gununu bilmen degil mi? Adet gunu degisse de ne farkedecek onu anlamadim :) yumurtlama gununden 12-16 gun sonrasi adet olunuyor her kadinda bu sure degisir genelde 14gun sonrasi derler. Yumurtlama gunun degisirse dogal olarak adet gunun de degisecek tabii

Benim yuzumde asiri sivilcelenme oldu yuzumu yikiyorum 1saat snra yine yaglaniyor parliyor yuzum. Adet oncesi cikardi ama en fazla 3-4tane. Alnimda isilik gibi, yanaklarimda da ucu olmayan kizariklik seklinde var. Goren ne oldu senin yuzune dyor. 3gundur boyle. 20si yumrtlma gunuydu, bat4. Dun aksamdan beri de aşiri 20lik dis agrisi cekiyorum. Coktan cikms olan bi dis ama yeri şişti yine. Adet mi gelecek acaba..

İlk gebeliğimde sivilce yapmıştı cnm benim de. Nasip bakalım inşallah hayırlısıyla olursun hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…