Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlarrr, bat 31 ağustos. Dün gece gördüğüm bir rüya ve sonrasında tabirine bakmam neticesinde kendime söz vermeme rağmen erkenden test yaptım. Sonuc ilk 5 dk içinde resimdeki gibi cıktı. Sevinemiyorum, korkuyorum daha öncede kimyasal olmuştu böyle. Kimseyle paylaşamadım buraya yazmak geldi aklıma :) dua edin olur mu ?

Eklentiler

• 2EF17117-31CE-4C05-B7D6-2EA88F6E029C.jpeg
    15,4 KB · Görüntüleme: 77
Hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip et
Hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin bizede dua et bizimde olsun

Resmen cift cizgi :) haberlrrini yaz merak ettim :) ahh bu ruyaaalar

Kızlar bende üniversite hastanesi özel hastanelerde tahliller yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı ama âdetlerim duzensiz bir türlü tutturamadım benim gibi sorun olmayıp hamile kalamayan var mi

Hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip et

Hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin bizede dua et bizimde olsun

Insallah sağlıklı bir gebeliktir. Daha önce 1 kaybım var acısı hala gitmedi 7 aydır. Allah’ım kimsenin kucağını bos bırakmasın,hepiniz içinde
Resmen cift cizgi :) haberlrrini yaz merak ettim :) ahh bu ruyaaalar

Ya sorma herkese günün geçmeden test yapma diye tavsiye verirken kendim yaptım. Insallah testler yanılmıyodur. İlk burada paylaşıcam eğer hamileysem :)

Hayırlı olsun canım darisi bizlere insallah

Hayirli olsun canim..yarin kan testi yaptr.inşallah her sey gönlünce olur.

neler denedim ama yemiyor da icmiyor da
ilaclarini aliyor yarim yamalak da olsa. insallah yeterlidir.
hayirli olsun hamileligin bu arada ayagini sürürsün insallah arkasi gelir topikten
O zaman çaktırmadan türk kahvesi çikolata falan daya yesin bol bol onlarda çok etkiliyor. Keçiboynuzunu suyla karıştır içine buz at ama söyleme ne olduğunu komposto yaptım de. Benimkine her akşam yemeğinden önce bir tatlı kaşığı keçiboynuzu veriyordum napim kendisi unutuyordu. Bebek için her yol mübah

Kızlar bende üniversite hastanesi özel hastanelerde tahliller yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı ama âdetlerim duzensiz bir türlü tutturamadım benim gibi sorun olmayıp hamile kalamayan var mi
Canım adetlerin için aslan pençesi hayıt tohumu falan içebilirsin düzenler. Ama istersen ilkten soğan kürü dene sonra çayla devam et

Cok sagol canim.Allah razi olsun.Allah isteyen herkese nasip etsin
Hayırli olsun canım rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah. Bende dun aksam ruyamda burda bi cok kisinin hamile oldugunu gordum liste baya dolmustu sanirim 19 kisi hamile kalmisti. Rabbim isteyen herkese ve bizlerede hayirlisiyla nasip eder insallah.

İnşallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…