Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar iyi aksamlar
Ya bende pcoyum bu ay ilk tedavimdi adete son 9 gün kaldı ama 4 gündür normalde hic olmayan kahverengi akintim ve beraberinde beyaz akintim oluyor ama bu kahverengi akıntı çok sık olmasada beyaz akıntı çok oluyor ve belim de çok ağrıyor sizce neyden kaynaklı olabilir test yapmaya korkuyorum sizce yapmalimiyim

Kızlar bu testi dün yapmıştım 7 gün vardı adetime hiçbişey çıkmadı bu sabah baktım çok çok silik çizgi gördüm siz görebilecekmisiniz bi bakın bakalım. Hemen çıkmaması ve çizginin t nin hemen altında değil de biraz sağında çıkması beni düşündürdü ama sizce varmıdır ne diyosunuz?

Eklentiler

• 5BFF8718-6320-4B97-9BAE-283E67D2361C.jpeg
    5BFF8718-6320-4B97-9BAE-283E67D2361C.jpeg
    18,6 KB · Görüntüleme: 53
  • 94694F15-F42E-4DCB-8078-7D90EFCFBF34.jpeg
    94694F15-F42E-4DCB-8078-7D90EFCFBF34.jpeg
    20,1 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02:anneadayı: 20.04.2019
@cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
@41ask_derin
B Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
@Mavi Boncuklar
A Adesadra
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night
@attartt
@EslemKenan
Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02:anneadayı: 20.04.2019
@cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
@41ask_derin
B Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
@Mavi Boncuklar
A Adesadra
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night
@attartt
@EslemKenan
bende varımmm benide ekleyinn hamile kalmak çok istiyorumm.

7 aydır normal yollarla denememize rağmen hamile kalamadım. Her geçen ay umut etmekten vazgeçmedim. Bugün ilk yumurta çatlatma iğnemi olacağım. Heyecanlıyım. Aranızda çatlatma iğnesi olup hamile kalan var mı?

Kızlar bu testi dün yapmıştım 7 gün vardı adetime hiçbişey çıkmadı bu sabah baktım çok çok silik çizgi gördüm siz görebilecekmisiniz bi bakın bakalım. Hemen çıkmaması ve çizginin t nin hemen altında değil de biraz sağında çıkması beni düşündürdü ama sizce varmıdır ne diyosunuz?
Belirsiz bisey var gibi.bat ne zaman.7 gun varsa cok erken.hemen cikmaz.en azindan3, 4 gun sonra yine yap

7 aydır normal yollarla denememize rağmen hamile kalamadım. Her geçen ay umut etmekten vazgeçmedim. Bugün ilk yumurta çatlatma iğnemi olacağım. Heyecanlıyım. Aranızda çatlatma iğnesi olup hamile kalan var mı?
Mrhb canim...bunun icin ayri bir topik var.istersen oraya git.ben 6 ay once denedim
Malesef negatifti..ama geneldr olumlu oluyor.inşallah guzel haberler alirsin

Teşekkür ederim canım. Senn suan hngi tedaviyi deniyorsun peki
Vala canim bu surec etkiledi beni baya.ben aylardir doktora gtmedim.bu ay esime yin3 asilama yapalım demiştim. Sonra tup bebek..ama regl gunum 2 gun gecti.ogleden sonra kan vermeye gtcem.ama inanmıyorum. Hep boyle oluyor.kan veriyorum sonra regl oluyorum. Stresten.ama bu sfer idrarda silik bir ciGi cokti.hayirlisi inşallah

Selam kizlar.
Beni de araniza alir misiniz?
Bir senedir hamile kalmak istiyorum olmuyor.
Tahlillerim ve kontrollerim temiz benim ama esimde sperm yavasligi var. ilac kullaniyor.
Isteyen herkese saglikli hamilelik diliyorum:dua:
Eşin için bitkisel kürleri araştırın hızı artıracak kürler ilsca destek

Bat 3 eylül. 7-8 gün önce öğrenenler oluyor belki bende de çıkar diye yaptım. Bikaç gün sonra tekrar yapacağım artık
Eşin için bitkisel kürleri araştırın hızı artıracak kürler ilsca destek
Mrhb canm sen 4 haftalik hamilesin hayirli olsun insallah
..kan testini ne zaman yaptirdin acaba.degerin kac cikti..

Mrhb canm sen 4 haftalik hamilesin hayirli olsun insallah
..kan testini ne zaman yaptirdin acaba.degerin kac cikti..
Regle 2 gün kala yaptırdım 23,8 çıkmıştı artarak devam etti canım çok teşekkür ediyorum

X