Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 ay erken değil mi bir de ovulasyon testi deneyin isterseniz
Evet belki erken gibi gelebilir ama ovulasyon testleriydi boşa çıkan denemelerdi derken zaman ilerliyor . zaten ovu testine de pek gerek yok galiba adet bitiminden itibaren sürekli ilişki oluyor diğer adet e kadar, yani şöyle düşünüyorum ben , diyelim yumurtlama benim düşündüğüm tarihte olmadı ... E zaten ilişki sürekli olduğundan hangi tarihte olursa denk geliyordur . yanılıyormuyum acaba

bende bu düşüncelerle ilerledim olmadı ov aldığım ay hamile kaldım canım 2 güne bir ilişki bende tutmadı niyeyse

bende bu düşüncelerle ilerledim olmadı ov aldığım ay hamile kaldım canım 2 güne bir ilişki bende tutmadı niyeyse
Öncelikle hayırlı olsun bebişin sağlıkla kucağına almayınasip etsin Rabbin inş.. Şimdi şöyleki adet bitiminden itibaren hergün ilişki oluyor yumurtlamaya kadar sonra bazen bi gün ara verip o şekilde yapıyoruz . benim adet gayet düzenli merakı dan Dr a gittim yumurtlamamda sıkıntı. Varmıdır acaba diye , adetin 3.günü gel dedi gittim herşeynormal hamile kalırdın sen bana güven kaşırsın bak dedi yinede istersen hormon testi ve sperm testi yapalım dedi . bende bu ayda deneyim diye düşündüm . bu ay olmazsa gider hormon testi veririm eşimde sperm testi verir ona göre yol alırız . inş bunlara gerek kalmaz innşallah .

Birde acele etmemin sebebi 1 sene 4ay oldu evleneli bi sene korunduk zaten şimdide ya uzun süre olmazsa çok zaman geçmiş olur diye korkuyorum yaşımız ilerliyor nede olsa en azından 2 çocuk yapma şansım olsun yaş ilerlemeden dimi ama

Kızlar merhaba yardımcı olabilirmisiniz bu ay ovulasyon testi aldım bugun başladım ama anladığım kadarıyla negatif çıktı test doğrumu anladım acaba kafam karıştı resim yükleyemedim ama iki çizgi çıktı ve t kısmı silik c kısmı ondan daha belirgin çıktı

T kismi C ile ayni koyulukta ya da daha koyu olmali..

Çift çizgi çıkınca yumurtanın çatlama günü olduğunu gösteriyor forumdan öğrendiğim kadarıyla

Kızlar neler yapıyosunuz gelişmeler neler :) bat larınıza kaç gün kaldı ne belirtileriniz var güzel haberlerinizi bekliyorum :) benim bat a 3 gün kaldı göğüslerim hala acıyor yerleşme kanaması da Yok henüz :) pek umudum yok ama hayırlısı diyorum

Bat 5 eylül :) heyecanla bekliyorum. Bir yandan migrenle uğraşıyorum . Senin cok az kalmış bebiş haberi alınca haber ver inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…