Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun canım bebisin bende bugun regl oldum. Bekliyordum zaten. İnsallah bir dahaki aya bende yazarim ve bekleyen herkes
Amin canım benim inşallah takip ediyorum sık sık hayırlı haberler için ovulasyon testi denesene ben ilk yumurtlamayı kaçırıyodum tam 3 ay boyunca aldığım ay hamile kaldım yumurtlamayı kaçırmadığım için

Ben de 5 gun kala belirtilerim baş ağrısı yani adet geliyo göğüslerde tik yok belim ağrıması geçti gibi kasiklarımda çok az sizi oluyo yani moralim bozuk adet olmaya koşa kosa gidiyorum aşılamadan başka çözüm yok çokta yogun olacam eylülde aşılama tutar mi bimem yani depresifim

Canim bende internetten program indirdim oradan takip ediyirum. Bu ay alip denerim. Hayirlisi olsun yine de. Ama sabirsizlikla bekliyirum artik oglum var 9 yasinda o da artik cok sabirsiz Rabbim cumlemize hayirlisini nasip etsin.

Canim bende internetten program indirdim oradan takip ediyirum. Bu ay alip denerim. Hayirlisi olsun yine de. Ama sabirsizlikla bekliyirum artik oglum var 9 yasinda o da artik cok sabirsiz Rabbim cumlemize hayirlisini nasip etsin.
bende o proğramlarla takip ediyodum ovulasyon testi aldığımda gördüm ki proğramın belirttiği günden 3 gün önce yumurtluyomusum

AA bende programla takip ediyordum ve adetimi takip eden 12, 14,16. Günleri değerlendiriyordum bu ay ovülasyon testi aldım inşallah bu ay olucak ümid ediyorum

inşallah kızlar valla ben meğer 3 ay programdan kaçırmışım ovulasyon kullandığım ay hamile kaldım :)

13 ağustosda adet oldum ve yine başka bir bat (5 eylül) bekleme ile buradayım kızlar :) geçen ay her belirtiyi yaşadım. Özellikle göğüs ağrısı:). Simdi bu ay artık ne takvim kontrol ediyorum ne vücudumu dinliyorum .

aaa oldun mu seninle batlar aynıydı bizim inşallah bu ay hayırlı haberleri bekliyorum

Ben de bugun adet oldum hem de bekledigim tarihten 2 gün önce yani aşılama şart oldu malesef aşılama yaptıran bana tavsiyesi olabilecek var.mi

Merhabalar benim bat' a da 7 gün var 4 ay olacak denemeye başlayalı , bu ay olmazsa şu aşılama olayına girmeyi düşünüyorum bende direk .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…