Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet üstünden kaç gün geçti ? Hayırlı olsun bu arada darısı başımıza inş

Hayırlı olsun :) sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allah. Hicbir belirti yasamadin mi gerçekten :). Ve kaçıncı gebelik ?

Herşeyi yap sonra allaha bırak canım o herseyin hayırlısını bilir verir hakkında herseyi hayırlısı olsun tesekkur ederim bu arada darısı sana insallah

Hayırlı olsun :) sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allah. Hicbir belirti yasamadin mi gerçekten :). Ve kaçıncı gebelik ?
Canim ilk gebeligim sadece biriki gundur hafif ates hissediyordum. Biraz da adet oncesine benzer karinda ufak tefek sancilar. Ama adet doneminde bile daha fazlasini yasiyodum ben zaten ondan umursamadim hic. Ilk gebelik ilk deneme canim :)

Canim ilk gebeligim sadece biriki gundur hafif ates hissediyordum. Biraz da adet oncesine benzer karinda ufak tefek sancilar. Ama adet doneminde bile daha fazlasini yasiyodum ben zaten ondan umursamadim hic. Ilk gebelik ilk deneme canim :)
Tesekkur ederim :) dedim belki 2. Gebelik falansa belirtiler ondan mi yoktu:)

Cok koyu oldugu gun ve siliklestigi gun arasi mi degerlendirilmeli. Yoksa siliklestikten sonra mi . Ovulasyon testi kullanmadim da hic
En koyu olduğu gün hormonun yükselmiş yumurtan çatlamaya başlamış denektir canım . En koyu olduğu gün ve ertesi 2 gün en yüksek ihtimali olan günler :)

En koyu olduğu gün hormonun yükselmiş yumurtan çatlamaya başlamış denektir canım . En koyu olduğu gün ve ertesi 2 gün en yüksek ihtimali olan günler :)
Teşekkür ederim:) bu ay baslama niyetim vardi ovulasyon testine ama bir ay daha erteledim hic takvim kontrol etmeden belirti aramadan bakalım ne olacak. Bu ay 2. Ay korunmayı bıraktığımız

Hayırlı olsun canım. Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…