Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
amin canım benim valla öğrendiğimden beri tüm isteyenlere dua ediyorum. bu arada bende her wcden sonra travazol sürüyodum sistit ve mantara karşı

Hayirli olsun canim cok sevindim :) Saglikla kucagina al insallah. Darisi tum isteyenlere.

İnşallah güzel haber verirsin canım benim de bat a 7 gün kaldı göğüslerim felaket ağrıyor ama hamileliğe yormak istemiyorum sonradan üzülmek istemiyorum inşallah bebiş vardır :)

Kizlar kan vermeye geldim bana dua edin 1 bucuk saat sonra cikicaka cok agrim var 2 gundur.pembe leke ve dunden beri kasik agrisi bugunde bacagima vurdu iyce kotuyum adete 6 gun var cikmaz ki
Sakin ol canım inşallah hamilesindir belki de çıkar kanda. Sen içini ferah tut bu pembe kan filan yerleşme kanaması olabilir. İnşallah öyledir

Sakin ol canım inşallah hamilesindir belki de çıkar kanda. Sen içini ferah tut bu pembe kan filan yerleşme kanaması olabilir. İnşallah öyledir
Insallah oyledir canim 2 gunluk pembe leke bugun beyqza donuyor ama kan testim adet gunumde yeniden yapilacak umudum azaldi (

Moralim kalmadi kizlar hevesim kalmadi umudum kalmadi ama 2 gunluk sadece lavaboda peceteye gelen pembe leke bugun tamamen beyaza dondü cikan sonuç tum hevesimi goturdu hayirlisi olsun

Insallah oyledir canim 2 gunluk pembe leke bugun beyqza donuyor ama kan testim adet gunumde yeniden yapilacak umudum azaldi (
Kısmet canım her şeyin bir vakti zamanı var umutsuzluğa kapılma senin için dua ediyorum inşallah hamilesindir değilsen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun. Bu 6 günde hem bayram da var kafanı dağıtmaya çalış başka şeylere odaklanmaya çalış sürekli düşünürsen günler de geçmez bayram sonrası inşallah müjdeli haberi alırız senden

Amin canim insallah rabbim.seninde kalbine gore versin insallah cok sagol

Kizlar 0.094 cikti ilkkez sonunda 094 gordum hep 001 olurdu doktor bwklicez adet gunune daha var dedi 6 gun var bilmiyorum

Ben iki kez beta baktirdim bugune kadar ikisinde de net sonuç yazmiyordu raporda, <1.2 falan yazıyordu acaba hastaneden hastaneye değişiyor mu sonuc raporlama sekli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…