Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar listeye baktim hala hamile kalmamiş kimse ya hadin insallah gelsin haberler benim adetime 1 hafta kaldi ama 2 gundur pemle leke var sadece peceteye gelen ve halsizlik uyku arada adet sancisi beklemedeyim size bilgi vericem insallah guzel haberle gelirim :)
İnşallah güzel haber verirsin canım benim de bat a 7 gün kaldı göğüslerim felaket ağrıyor ama hamileliğe yormak istemiyorum sonradan üzülmek istemiyorum inşallah bebiş vardır :)

Kizlar kan vermeye geldim bana dua edin 1 bucuk saat sonra cikicaka cok agrim var 2 gundur.pembe leke ve dunden beri kasik agrisi bugunde bacagima vurdu iyce kotuyum adete 6 gun var cikmaz ki :KK43:
Sakin ol canım inşallah hamilesindir:dua: belki de çıkar kanda. Sen içini ferah tut bu pembe kan filan yerleşme kanaması olabilir. İnşallah öyledir:dua:

Sakin ol canım inşallah hamilesindir:dua: belki de çıkar kanda. Sen içini ferah tut bu pembe kan filan yerleşme kanaması olabilir. İnşallah öyledir:dua:
Insallah oyledir canim 2 gunluk pembe leke bugun beyqza donuyor ama kan testim adet gunumde yeniden yapilacak umudum azaldi :KK43:(

Moralim kalmadi kizlar hevesim kalmadi umudum kalmadi ama 2 gunluk sadece lavaboda peceteye gelen pembe leke bugun tamamen beyaza dondü cikan sonuç tum hevesimi goturdu hayirlisi olsun :KK43:

Insallah oyledir canim 2 gunluk pembe leke bugun beyqza donuyor ama kan testim adet gunumde yeniden yapilacak umudum azaldi :KK43:(
Kısmet canım her şeyin bir vakti zamanı var umutsuzluğa kapılma senin için dua ediyorum inşallah hamilesindir değilsen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.:dua: Bu 6 günde hem bayram da var kafanı dağıtmaya çalış başka şeylere odaklanmaya çalış sürekli düşünürsen günler de geçmez bayram sonrası inşallah müjdeli haberi alırız senden:dua:

Kısmet canım her şeyin bir vakti zamanı var umutsuzluğa kapılma senin için dua ediyorum inşallah hamilesindir değilsen de en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.:dua: Bu 6 günde hem bayram da var kafanı dağıtmaya çalış başka şeylere odaklanmaya çalış sürekli düşünürsen günler de geçmez bayram sonrası inşallah müjdeli haberi alırız senden:dua:
Amin canim insallah rabbim.seninde kalbine gore versin insallah cok sagol

Kizlar 0.094 cikti ilkkez sonunda 094 gordum hep 001 olurdu doktor bwklicez adet gunune daha var dedi 6 gun var bilmiyorum

Ben iki kez beta baktirdim bugune kadar ikisinde de net sonuç yazmiyordu raporda, <1.2 falan yazıyordu acaba hastaneden hastaneye değişiyor mu sonuc raporlama sekli?

X