Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yakınmı sana orası bi ara konuş istersen direk git ged uyumadım bunu aramaktan unutuyordum son anda aklıma geldi hamilelik akıl bırakmadı da
Ay canım ya hakkını helal et

Arayacağım, işteyim ofistekiler hamile olduğumu bilmiyor arayamadım o yüzden :)

Yok ya utanma değil bilinçli söylemiyorum 3 ay dolmadan. Umarım kötü bir gelişme olmaz, olası ihtimaller yüzünden söylemek istemiyorum.

Kayıptan sonra işe dönmek çok zordu. Bilmesinler
Ama haklıson ne olacağı belli olmaz ama sen icini rahat tut inşaAllah herşey yolunda gidecek

Ses ver canım böyle :)
Dükkan bizim canım merak etme ama eskilerden kimse kalmadı ilk hamilelerimiz ne yapıyor nasıl gidiyor bebeğini kucağına alan var mı tedavi süreci olanlar ne yapıyor merak ediyorum açıkçası çok güzel başlamıştık başlarda çok konuşuyorduk herkes dağıldı gören herkes ses versin lütfen

Başka topiklerde denk geleniniz varsa etiketlesin buraya soralım Seni Demirbaş’a yazdım ben

Selam kızlar,
Beni hatırlayanınız vardır. Bir doktor direk tüp bebek diye kestirip atınca birkaç ay kürler denedim. kkya da pek girmedim. kürlerden sonra yine bir sonuç alamayınca başka bir doktora gittik ve malesef sonuç aynı. tüplerimde sıvı birikmiş ve laparoskopi şart. tüplerim alınacak ve tek çare tüp bebek. ben karar verdim ama eşimin onaylamasını bekliyorum. olmaz derse çocuksuz berbat bir hayat beni bekliyor demektir

Allah hayırlısını versin cnm. Eşin de görüyordur halini, duygularını yanında olacaktır inşallah... iyi düşün

Selam canım seni hatırlıyorum tabi Almanya da yaşıyordun değil mi Türkiye de Dr larla görüştün mü bende merak ediyordum seni ne yaptın diye tüpler niye alınıyor açılmıyor mu inşallah rabbim gönlüne göre versin umutsuz olma Rabbım sana sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah bolca

Selam canım evet Almanyada yaşıyorum. Türkiyede doktora gitme fırsatım olmadı. Ama burda ikinci ve daha çok güvendiğim doktor da aynı şeyi söyledi. Tüpler sıvı dolmuş önceden geçirdiğim bir enfeksiyon yüzünden. Öyle bir enfeksiyon hatırlamıyorum ya neyse. Laparoskopi için hastaneye sevketti beni. Sevk kağıdında temizleme veya komple alınması lazım yazılmış. Cerraha bağlı herşey o açıp baktığında temizleyemeyeceği kadar çok sıvı birikmişse ve kötüyse komple alacak. sonrası tüp bebek. Benim işim gerçekten çok zor. Burda herşey o kadar yavaş ki. Laparoskopi randevusunu 3 ay sonrasına verirlerse şanslı sayılırım

Allah yardımcın olsun canım yine de Türkiye de Bi muayene olabilseydin keşke burada çok iyi prof lar var yaz böyle kendini yalnız hissetme bizler her zaman buradayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…