Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımcım hiç görüşemiyoruz bu aralar sen nasılsın eh seninde az kaldı prensese kavuşmaya ismine ne karar verdin kontroller nasıl doğum için bir şey diyor mu Dr lar
Şuanlık herşey yolunda canım muhtemelen normal olacak ama korkuyorum valla yeni bulduğumuz isim ise nida ama yine değişirmi bilemiyorum :)art8k yatakta şekilden şekile giiyorum nerde yattığım belli değil bu kız fazla yaramaz sağa yatırmıyor beni durtüyor hemen hanımefendi

Kızlar bana da yardımcı olur musunuz acaba adetime 8-9 gün kaldı dedim bi ovulasyon testi yapayım sonuç böyle çıktı. Daha yeni mi yumurtluyorum pek anlayamadım.

Eklentiler

• 20190503_185655.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 26
Rabbim bir nefeste kurtarsın inşallah senin kız rahatına düşkün olacak demek ki

❤Ne yapıyorsun canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik ne var ne yok
Kanamam oldu geçen gün canım. Rahimde Kasılmam devam ediyormuş. Serklaja kadar progestan 200 mg vere doktor. 2-3 hafta kullanacakmışım. Kanama durdu şu an onun dışında iyiyiz teyzesi ellerinden öper .

Sen nasılsın bakalım? Boşlamayın buraları :)

Dikkat et kendine canım uzun süre ayakta kalma progestan bende çok kullanmıştım hemde proluton iğne ile beraber yerim ben onun minik ellerini çok şükür canım iyi diyelim iyi olsun ramazan hazırlıkları işte

Doktor da dinlen dedi ama iğnesi piyasada yokmuş hap verdi. Geçen yıl da tutamamıştı gebelikten bu yıl da gebeyim ramazan bir eksik sanki. İftara şendeyiz o zaman :)

Doktor da dinlen dedi ama iğnesi piyasada yokmuş hap verdi. Geçen yıl da tutamamıştı gebelikten bu yıl da gebeyim ramazan bir eksik sanki. İftara şendeyiz o zaman :)
Beklerim canım ne demek benim elimde bir adet proluton iğne mevcut istersen yollayabilirim ama sadece bir tane var geçen gün baktım 1 tablet progestan 1 adette iğne kalmış tarihlerine daha olduğu için atamadım

Beklerim canım ne demek benim elimde bir adet proluton iğne mevcut istersen yollayabilirim ama sadece bir tane var geçen gün baktım 1 tablet progestan 1 adette iğne kalmış tarihlerine daha olduğu için atamadım
Sağolasın cnm. Doktor, hapın rahimdeki kasılmayı durdurduğunu rahatlattığını söyledi. İ2 gündür iyiyim çok şükür. Düşünmen yeter

Canım ben progestan8 4ay kullandım inşaAllah bebisin seni b8rakmaz biliyorum cok zor günlerdi benim iki haftadan fazla sürdü kanamam ama öyle böyle değildi sen sakin ol bol dinlen su iç meyve yd bünysn güçlensin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…