Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba beni de eklerseniz sevinirim basimdan 4 gebelik gecti ve hepsi hic beklemedigim zamanlarda surpriz oldu hamile kalmaya calismak nedir hic bilmezdim.12 yasinda oglum var ta ki 30 haftalik kizimi kaybedip tekrar cocuk isteyene kadar.Karnimda kalbi durdu ve 2 sene olmak uzere.Hayatimda ilk defa planli bebek yapmaya kalktim o da olmuyor.5 ay oldu deniyoruz.Bu ay ilk defa ovulasyon testi denemeye basladim sasiyorum kendime 1 gecede hamile kalan ben simdi ugrasiyorum ama vardir bi hayir
Allah hepimize gonlumuzun muradini versin.Opuyorum hepinizi❤

Beni de listeye eklermisiniz

merhaba arkadaşlar benide eklerseniz listenize sevinirim :) bende 2 yıldır evliyim ve hiç korunmadık araştırmalara başladık ve eşimde problem çıktı ileri hareketli sıfır çıktı aşılama dedi doktorumuz eylül ayında bende aktarcıdan macun çakşır suyu aldım ve keçi boynuzu kürü kullanıyorum eşime inşallah bu ay işe yarar

Merhaba kızlar bende aranıza katılmak istiyorum 8 yaşında kızım var 3 senedir kardeş istiyoruz eşimde ve bende sorun yok ama neden olmuyor çok takıyorum kafaya inşallah 2019a hamile gireceğim çok ümitliyim umarım hepimiz bebişli gireriz yeni yıla

Bata 2 kaldi. Sabahki idrar testi yine negatif bu kez ince silik bile cikmadi. Zaten umudum da pek yoktu.
Artik ders aldim. Bundan sonra gecikmeden test yapmayacagim.
Regl olmayi bekliyorum.
Hsgden sonra 3 ay cok onemli demisti doktorum ama bu ay olacagini hic sanmiyorum. Esime spermiyogram yaptiragiz bu ay.
Insallah iyi cikar da bosuna bunca ay bosuna kurek cekmemis olurum.

Ekledim, 40'lara ulaştık. Bakalım siftah kimden

Ben de kac gundur giguslerimi kontrol ediyorum cit yok onceki hamileligimde 10 gun kala baslamisti agrimaya simdi de olmayınca moralim bozuluyo insallah yaniltir da hamile kalirim sari akintim basladi bi de baya karnimda da sanki kramp var bekleyemeye devam insallah patir patir guzel haberler aliriz birnirimize duanedelim bati yaklasan yazsin dualarla karsilayalaim

Selam kızlar,
1 hafta önce kanda baktırmıştım ben de negatifti :) Ben de Aralık ayında ovulasyon testi kullanmaya başlamayı planlıyorum o zamana kadar akışına bırakacagım.

Aslında dün BAT idi ama 5-6 gün önce antibiyotik kullandım idrar yolu enfeksiyonu için, sanırım gecikti o yüzden. Cumartesi sabah tatile gideceğiz. O yüzden kesin Cumartesi günü olurum bende bu şans varken

Benim de adetim 12gun gecikti dun kanda baktirdim negatif cikti ve doktor adet sokturucu igne verdi progestan. Sizce bu igneyi vurdurmali miyim yoksa bekleyeyim kendilignden mi gelsin? Ya da bitkisel seyler mi icsem adet sokturucu karar veremedim. Minik kistlerim varmis onlar engelliyor olabilirmis bir de gecen ay baska bir sehre tasindik duzenim degisti iki kez tatile gittik derken herhalde ondan boyle oldu diyorum.. bu arada goguslerim yaklasik bir haftayi geciyor oldukca hassas ama ne akintim var ne karin agrim sadece kramp oluyor nadir olarak. Doktor bu verdigi ilac gebelik varsa bile zarar vermiyormus hala da gebelik ihtimali olabilir mi anlamadim? 43.gun oldu??

Son mesaji yazdiktan yarim saat sonra regl oldum resmen pusuda bekliyormus :)) yeni bir ay yeni umutlar insaallah. Bugunden itibaren idrar yolu iltihabi icin bitkisel karisimlar tuketicem adet bitene kadar sonrasinda sogan kuru uygulamayi planliyorum ve esimle konustum cinsel perhize karar verdik ovulasyon haftasina kadar birlikte olmiycaz tabii o haftaya kadar esimi de dogal ve faydali seylerle besliycem bu ay donanimli davranalim bakalim sonuc ne olacak tedbir bizden takdir Allahtan

Günaydın kızlar,kimseden ses çıkmıyor yok mu güzel haberler

Ay bir regl olmam lazım daha benim

Ben de hala olmadim merakla bekliyorum Insallah bu kadar gecikmissken tatil donusune denk gelir.

Eşiniz ile ilgili bir sorun mu vardi canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…