Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar napıyorsunuz gelişmeler neler :) Biz tatile geldik eşimle rahatlamak için bat 27 Ağustos hala beklemedeyim test yapmak istemiyorum yanıma da bi sürü aldım ama yapmadım :KK48:

ben kaldım :KK22:
Kizlar listeye baktim hala hamile kalmamiş kimse ya hadin insallah gelsin haberler benim adetime 1 hafta kaldi ama 2 gundur pemle leke var sadece peceteye gelen ve halsizlik uyku arada adet sancisi beklemedeyim size bilgi vericem insallah guzel haberle gelirim :)

Belirtilerin neydi cnm hemen oldu mu
tabi. yumurtlamadan sonra göğüs ağrısı ve kasık ağrısını hissettim hoş hala kasığım ağrıyor ayrı mesele :) ama en belirgin neydi dersen tek ayırt ettiğim yumurtlamadan 2 gün sonra başlayan göğüs hassasiyeti ağrısı sızlaması vs dokunamıyodum onun dışında sarı akıntım vardı işte kasık ağrım vardı ama enfeksiyon belirtisine benzediği için enfeksiyon sanmıştım meğer onlarda belirtiymiş böyle işte canım

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02 :anneadayı:
@cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
Cascade_ Cascade_
mavi-hayal mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
turko2727 turko2727
Greensey Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
Yazankalem Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
@Mavi Boncuklar
A Adesadra
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night
AnyWhere AnyWhere
Ya su listede hamiş patlamasi olsun isterdik ama baksaniza ya cogumuz eylüle kalacak gibi son dakika ataklati olsa bari:KK76:

Ilk hamişimiz grubumuza hayirli olsun bize de bol bol dua et olur mu Rabbim saglikla kucagina almak nasip etsin wiha02 wiha02 :) ben reglin 3.gununu bitirdim sayilir bu arada ikinci gunden bu yana sabahlari maydonoz suyu iciyorum idrar sokturucu ve sistite iyi geldigini okudum. Kahvaltidan 1bucuk saat sonra da ve aksamlari ac karina bal corekotu tarcin karisimi yiyorum bu karisim yumurta olusumunu olumlu etkiliyormus. Adetin 2.gunu baslayip 10gun devam etmek lazimmis. Adetten sonra da sogan kuru yapicam insaallah bu iki kür agir gelmez ama denemekten zarar gelmez diye dusundum :bicak:

Ilk hamişimiz grubumuza hayirli olsun bize de bol bol dua et olur mu Rabbim saglikla kucagina almak nasip etsin wiha02 wiha02 :) ben reglin 3.gununu bitirdim sayilir bu arada ikinci gunden bu yana sabahlari maydonoz suyu iciyorum idrar sokturucu ve sistite iyi geldigini okudum. Kahvaltidan 1bucuk saat sonra da ve aksamlari ac karina bal corekotu tarcin karisimi yiyorum bu karisim yumurta olusumunu olumlu etkiliyormus. Adetin 2.gunu baslayip 10gun devam etmek lazimmis. Adetten sonra da sogan kuru yapicam insaallah bu iki kür agir gelmez ama denemekten zarar gelmez diye dusundum :bicak:
amin canım benim valla öğrendiğimden beri tüm isteyenlere dua ediyorum. bu arada bende her wcden sonra travazol sürüyodum sistit ve mantara karşı

X