Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım anne yanı çok kısa zaman parana yazık demişti arkadaşlarım bana geçen yıl. Bence de alma. Genç odasına dönüşenler de mantıklı

Sağol cnm ama kan testi versem beta hcg değeri 1000 nin altında olacak. 1000 olana kadar doktorlar hamilelik saymıyorlarmış be kese de görünmüyormuş. 1 hafta beklesem mi diyorum su an doğruysa 4 haftalık daha.
Sen bilirsin canım cok sevindim amagözünaydın çok şükür ya

En mantıklısı canım bende çok seviyorum büyüyen yatakları cpk kullanışlı oluyolar cocuklar için

Sağol canım inşallah herşey yolundadır
Bir kere büyük bir kaybı olunca insanın çok korkuyo

Yarın kan vericem durumlar değişti
Hayırlısı olsun inşallah canım haklısın ya verdin mi kan nasıl durumlar inşallah hersey yolundadır bizler içinde bol bol dua et lütfen

Kızlar normalde 27 haftalık 2 günlügüz ama ultrasonda 30+6 yazıyor bukada fark olurmu yav kilosuda 1675 diyor şimdiden bu kilo fazla değilmi

Benimde adetim biteli 4 gün oluyo adetim bittiğinden beri azar azar akıntım var gayet normal kokusuz ama kaşıntı oluyo arada bugun nolcak artık bilmiyorum hiç beklentimde yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…