Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
33 yaşındayım ve sıfır çocuk :) kendini üzme o kadar
Kaç yıllık evlisiniz bende 24 yaşındayım rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah canım ya insan bi korunmayı bıraktı mı işte elinde olmadan dert ediyo işte

Kızlar ben doğum kontrol hapı kullanmaya başlamıştım geçen ay kist tedavisi için adetim 3 gün geçti hala olmadım. Normalde 28 günde bir oluyorum hapa ilk gün başlamak gerekiyor muş ben son gün başlamıştım acaba geç başladım diyemi gecikiyor bir fikri olan var mı daha önce hiç hap kullanmamiştım

Kızlar bat 9 şubattı 5 gün önce belli belirsiz ikinci çizgiyi gördüm 11 şubatta kan testi yaptırdım 0,100 çıktı adetlerim geçen aya kadar düzenliydi rahim ve yumurtalıklarda herhangi bir sorun yok hala adet olmadım ama hemen hemen her gün damla damla kahverengi leke görüyorum sizce hala hamile olma şansım var mı tekrar kan testi yaptırmalı mıyım?

Yaptır cnm

Başka bir tetkikte istemiş olması lazım lezyon varmış hipofizde baska bir tahlil görüntüleme istedimi doktorun sonucu gördümü
Yok abla daha doktora gostermedim. 1 marta randevu alabildim bugun endokrinden. Adenom mu deilmi belli deil yaziyoya niye net yazmiyo onu anlamadım

Yok abla daha doktora gostermedim. 1 marta randevu alabildim bugun endokrinden. Adenom mu deilmi belli deil yaziyoya niye net yazmiyo onu anlamadım
İşte net yazması için birkaç ttkik daha yapılması lazım zaten incelenmesi gerektiğini yazmışlar doktorun gerekeni yapar canım endişe etme

Onla bi ilgisi yok canım bende 4. Gün adet olurdum dogum kontrol hapı kullanırken bırakınca vücudun bir dengesi var normalde onun dışına çıkıyor istemeden o nedenden dolayı o ilaç izin verdiği zaman kanama başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…