Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet oldum canım ama çok az ilk defa böyle adet oldum ilk gün biraz 2.gün 1 ped bitti banyo falan yaptım dünden beri tek damla perşembe randevu aldım gidicem inşallah Dr dün devlet hastanesi ne gittim solda kist yok dedi herhalde kayboldu inşallah öyledir

Can8m adetle dökülüyor zaten kistten de korkmamak lazım benimde bi olmustu 18 yaşlarında iken adet ağrısı icin gittigimde doktor kist var ila vermoycem adetinde gelip lontrol edicem büyüme varmı küçülmüşmü diye dedi giti kendi kendine :) endişe etme kendine ywmene dikkat et belki ilaç yüzünden olmuştur vücut alışık değilya ondan ilacı tamamen b8raktın mı

Ne güzel yaaa Rabbim isteyen herkesin önce sağlıkla göbüşünü sonra kucağını doldursun inşAllaaahhh Beni de unutmasin :)
Amij ecmain inşaAllah canım bugünlerde biraz zorluyor beni :) bacağım uyusuyor elim ayağm şisiyor birde habire tekme yiyorum tekmeyi unutunca daha kötü oluyor habersiz isteyen herkese nasib etsin inşaAllah canım

Şuan içmiyorum 2 kutuyu almadım yarın Dr gidicem artık ne derse ona göre alıp devam ederim testere dişli aslan pençesine devam ediyorum 1 hafta falan kaldı bir ay ı doldurmaya

Şuan içmiyorum 2 kutuyu almadım yarın Dr gidicem artık ne derse ona göre alıp devam ederim testere dişli aslan pençesine devam ediyorum 1 hafta falan kaldı bir ay ı doldurmaya
Hormonlarına mutlaka baktır her adetinde canım tamam insülin direncine de baktır mutlaka inşaAllah herşey iyi olacak

Aytanesii abla benim adet gunum yaklastı galiba 3 gundur adet sancısı cekiyorum gögüslerimde sisti ve acıyo ama bugun sancı olmaya basladı göğüslerimde sence nedendir bu sancı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…