Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım teşekkür ederim 5. Haftanın içindeydim tutunamamış dedi doktor. Çok zor ve çok acı insan üzülüyor elde değil ama Allahın takdiri birşey diyemiyoruz.
Günle ilgili bişey söylemedi henüz 40 gün bile olmadı 26. Gün bugün.
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın.
Rabbim sana da bol sabır sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin. Bu da bizim sınavımız

Kızlar merhaba geçen ay güzel haberlerle buraya gelmiştim ama maalesef düşük yaptim Allahım kimseye yasatmasin çok zormuş. Bu durumu yaşayan varsa sonrasında ne zaman regl olunur bilen var mı
Geçmiş olsun canım Rabbım bunu unutturacak başka acı yaşatmasın en kısa zamanda tekrar hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Amin cnm Allah beterinden saklasın... evet üzüldüğünü biliyorum ama emin ol ki bebeğinin tekmesini hissetmeden kaybetmiş olman, çok zaman geçmemiş olması senin için daha iyi...

Adetken ovulasyon oluyomuu? cunku benimde adet kanamalarimda hep akıntı da gelir

A
Adetken ovulasyon oluyomuu? cunku benimde adet kanamalarimda hep akıntı da gelir
ARaştırdım baya cok nadir de olsa olurmuş canım kalan yumurta adetin son günlerinde atılırmış benim şu şekil oldu geçen ay hiçbi şekilde şeffaf uzayan akıntı görmedim ben çatladığından bile emin olamadım ovu testi yaptığım halde illaki geliyodu çünkü heray o şeffaf uzayan alıntı bi kere bu ay baya bi takıldı kafama emin olamadım kanamam bailadı adet oldum dedim adet kadar cok değildi damardan akan kan gibiydi aynı neyse üç hun geldi az az sasece tıvaletten sonra 7 8 damla geliyodu 4.gun kesildi hiç kan gelmedi gece o beklediğim şeffaf bolca akıntı geldi ben onu görünce tabi kesildi adetim dedim cunku gunduz hiç gelmedi şeffaf akıntıyıda görünce fırsat dedim temizlenip eşimle değerlendirdik hemen gece gene kan man gelmedi yomtu sabah bi bak gene geldi az az yine aynı şekil iki gun sürdü bitti ama 5 6 gün sonra tekrardan kanamam oldu oda yine azdı kahverengi lekelenmeyle başladı baya bi sancım olmuştu kaç kere acile götürcek oldu eşim hatta gitmedim oda 3gün surdu gene az az kesildi bmyle bi değişik oldu baya bu ay ama dediğim gibi olabiliyomuş hatta bi kadın yıllarca hamile kalamamış yumurtlama gununu bulamıyomuş doktor kontrolunde yumurtlama takibi yaptırdığında adetliyken yumurtladığını söylemiş doktor

Kızlar son gunlerde cok üşüyorum sürekli uyuyorum gözlerim yanıyo uykusuzluktan sanki günlerdir uyumamışım gibi sağ kasığımda kramp oluyo dediğim gibi göğüslerim şiş balon gibi cok ağrıyo bugun yine benden kahverengi ama bu sefer bildiğin kahverengi akıntı gelmeye başladı bundan daha başka bişeye şaşıramam herhalde dediğim anda başka şeyler oluyo şaka gibi ya acaba hamilemiyim ki yada dış gebelik mi ne bu anlamadım test yapsam cıkar mı acaba ki en son 22 gun önceki şeffaf akıntıyı değerlendirmiştik o zamandan bu zamana belirti olur herhalde dimi varsada artık normal idrar testinde cıkar mı ki

Son düzenleme:
Kızlar merhaba geçen ay güzel haberlerle buraya gelmiştim ama maalesef düşük yaptim Allahım kimseye yasatmasin çok zormuş. Bu durumu yaşayan varsa sonrasında ne zaman regl olunur bilen var mı
Rabbim bi daha yaşatmasın inşallah hayırlısıyla tekrar nasip etsin canım

Rabbim bi daha yaşatmasın inşallah hayırlısıyla tekrar nasip etsin canım

Ayy seninde baya karısık olmus bu ay. Kafama takildı simdi acaba bende de mi adekten yumurtlama oluyo acaba. Cunku normal zamanda hic oyle ovulasyon akintisi gelmiyo baska turlu akintilar oluyo hep

Ayy seninde baya karısık olmus bu ay. Kafama takildı simdi acaba bende de mi adekten yumurtlama oluyo acaba. Cunku normal zamanda hic oyle ovulasyon akintisi gelmiyo baska turlu akintilar oluyo hep
Tam dediğin gibi oldu benimde normalde 40. Gunde olsa adetten önce gelirdi illa bu sefer adetken geldi şaşırdım bende

Bat kaç cnm

Doğru düzgün bi sat olmadı ki bat olsun canım ya herşey arap saçı gibi karıştı kahverengi akıntım var bakalım iki üç gun sürüp kırmızoya dönmezse umutlanıcam yoksa 10 gün geçtikten sonraki 3. kanamam olcak bu ilkide 5 6 gun arayla olmuştu

Cok ilginc ya icimizde surekli biseyler oluyo ama biz herseyden bihaber ipucu bulup fikir yurutmeye calısıyoruz iste düsunmekten de yoruldum artık
Bende artık o noktadayım 1seneyi geçti korunmuyoruz hem yoruldum heöde artık alıştım hamile kalacağıma dair umudum kaşmamaya başladı hiçbi sorunda yık nasip değil daha demekki demekten başka çare gelmiyo elimden

Hımmm hayırlısı cnm
Rabbim ol deyince oluyor
İlk gebelikte ovulasyon tarihlerinde tıpun gece 12 kere kadar mesaiydim nasıl hamile kaldığıma inanamamıştım bile
Olacaksa Ol diyor oluyor vakti var demek ki
Üzülmüyor Muyum ? Deli canım yanıyor ama nafile elden birşey gelmiyor

Öyle aynen elden bişey gelmiyor rabbim büyük ama üzülme strese sokma,kendini biz korunmayı bırakalı bir yılı geçti hala kalamadım bazılarına çeket atsam hamile kalıyıço diyolar ya yada ilk aydan yada kazayla hamile kalıyolar ben oyle değilim malesef benim zor oluyo ilk doğumumdan sonra hiç korunmadığımız halde tam 2 sene sonra hamile kaldım o yuzden şimdi bile zorken 3. Olsun ilerde 30 35 oldum mu temelli kalamam belkide bin pişman olurum rabbim seslerimizi duysun dualarımızın kabul olmasına engel olan günahlarımızı affetsin dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin hepimizin gönlüne göre versin inşallah

33 yaşındayım ve sıfır çocuk :) kendini üzme o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…