Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canim bende 10 aydir deneyip sonuc alamayan anne adayiyim. Bat 18 agustos eklersen sevinirim.
Bu ay hsg cekildim hormonlarda cok iyi sebepsiz infertilite.
Allah buradaki tum hasretle yavrularini bekleyen anne adaylarinin yardimcisi olsun.Takipteyim

Merhaba canim bende 10 aydir deneyip sonuc alamayan anne adayiyim. Bat 18 agustos eklersen sevinirim.
Bu ay hsg cekildim hormonlarda cok iyi sebepsiz infertilite.
Allah buradaki tum hasretle yavrularini bekleyen anne adaylarinin yardimcisi olsun.Takipteyim
Ekledim cnm, dualarımız hep aynı...

merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır korunmuyorum ilk defa bu ay hamile kaldım ondada kimyasal düşük yaşadım lütfen bu konudaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim çok umutsuzum yardım lütfen:KK12::110:
Umutsuz olacak bir durum yok. Benim de ilk gebeliğim kimyasal oldu. Ikinci gebeliğim 2 ay sonra oldu ve 9. Haftada bebeğimin kalbi durdu. Öncelikle ümitsizliğe kapılmayın ve tekrar hamile kaldığınızda çok iyi bi doktor bulup onla devam edin.

Umutsuz olacak bir durum yok. Benim de ilk gebeliğim kimyasal oldu. Ikinci gebeliğim 2 ay sonra oldu ve 9. Haftada bebeğimin kalbi durdu. Öncelikle ümitsizliğe kapılmayın ve tekrar hamile kaldığınızda çok iyi bi doktor bulup onla devam edin.
Ne kadar iyimser umut dolusunuz :KK200:

Ne kadar iyimser umut dolusunuz :KK200:
Yapacak bir şey yok . Veren Allah alan Allah. Kısmet olursa yine olur. Zor bi süreç mi ?evet. Ama elden gelen yok. Sadece bi pıhtılaşmaya baktirin. Kimyasal olduğunda kimse bakmamıştı. Şu an bi doktor eski yöntemlerle baktı bitti var dedi. Tabi büyük bi hastaneye de gideceğiz inşallah.
Siz önleminizi alın. Gerisi Allah neyi hayırlı gördüyse..

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
cherryup cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
mavi-hayal mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
Greensey Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
Yazankalem Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
Merhaba oncelikle sizede gecmis olsun.benimde 18 haftalik kizim karnimda kalbi durdugu icin ölü olarak normal dogum yaptım. Rabbim kimseye yasatmasın cok kotu bi durum ve cok zor. Cok sukur 11 yasinda bir oglum var. Kizima bir sene uzerine cok isteyerek hamile kalmistim kucagima almak nasip olmadı. Insallah rabbim nasip ederse tekrar hamile kalmak istiyorum. Listeye benide alırmısinız.

Merhaba oncelikle sizede gecmis olsun.benimde 18 haftalik kizim karnimda kalbi durdugu icin ölü olarak normal dogum yaptım. Rabbim kimseye yasatmasın cok kotu bi durum ve cok zor. Cok sukur 11 yasinda bir oglum var. Kizima bir sene uzerine cok isteyerek hamile kalmistim kucagima almak nasip olmadı. Insallah rabbim nasip ederse tekrar hamile kalmak istiyorum. Listeye benide alırmısinız.

Saol Cnm. Evlat kaybı çok zor hamilelikte de, en azından kayıptan sonra sarılacağınız, kokusunu duyacağınız bir evladın varlığı güç vermiştir.

Ekledim hoşgeldin, iyi haberlerle dolar tipik inşallah ❤️

Allah gonlune gore versin insallah cnm rabbim bebegini hayirlisiyla versin
Benim de birkac ggundur bacaklarim agriyor genelede adete yakin agrirdi erken basladi sol kasigima sızı giriyor sik sik belime de arada agri oluyo merakla bekliyorum eger bu ay olmassa brn de asilama yapacagim insallah gerek kalmaz diye dua ediyorum Hoppa:KK75:

Amin inşallah bende hiç belirti yok ekstra zaten aşılama olduğum günden beri bel ve göğüs ağrısı mevcut bende anlayamadım

Allah gonlune gore versin insallah cnm rabbim bebegini hayirlisiyla versin
Benim de birkac ggundur bacaklarim agriyor genelede adete yakin agrirdi erken basladi sol kasigima sızı giriyor sik sik belime de arada agri oluyo merakla bekliyorum eger bu ay olmassa brn de asilama yapacagim insallah gerek kalmaz diye dua ediyorum Hoppa:KK75:
İnşallah gerek kalmaz aşılamaya amin

Saol Cnm. Evlat kaybı çok zor hamilelikte de, en azından kayıptan sonra sarılacağınız, kokusunu duyacağınız bir evladın varlığı güç vermiştir.

Ekledim hoşgeldin, iyi haberlerle dolar tipik inşallah ❤️
Sagol canim hosbuldum. Tabiki oglum bana guc ve ayakta durma kaynagi oldu rabbim isteyen herkese nasip etsin ins. Ama kızimin acisi yuregime oturdu rabbim kimseyi evlatlariyla sınamasin ins. Insallah burada hep beraber guzel haberlerimizide paylasiriz insallah asilamaya gerek kalmaz.buay hamile kalirsin

Sagol canim hosbuldum. Tabiki oglum bana guc ve ayakta durma kaynagi oldu rabbim isteyen herkese nasip etsin ins. Ama kızimin acisi yuregime oturdu rabbim kimseyi evlatlariyla sınamasin ins. Insallah burada hep beraber guzel haberlerimizide paylasiriz insallah asilamaya gerek kalmaz.buay hamile kalirsin

Bu ay hamile kalmam imkansız :) Doğum sonrası ilk reglimi bekliyorum daha Ne zaman olursa artık

X