Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanırım ovulasyon testi en mantiklisi garanti

Kızlar ya bu flo ve takvimim Yükledim ikisine de aynı verileri yazdım ama ovulasyon ikisinde de farklı birinde bir gün önce birinde bir gün sonra yınede bu ovulasyon artik mantıklı geliyor bana

Tarifini nasıl öğreniriz?
Canim gormemisim simdi farkettim tarifi sormussun ben de tam olarak bakmadim hic yapmadigim icin ama bildigim kadariyla döngüne gore bir tarihte basliyosun bazilari adetin 7 gunu bazilari birkac gun sonrasi basliyor ve belirli gun boyunca kullaniyorsun 15 gun olabilir emin degilim sabah ve aksam her seferinde taze yapmak sartiyla kahverenkli kabuklu sogani agzi kapali olarak belirli miktar kaynatip suyunu iciyorsun ac karina. O ay kullanan herkes cok akinti yasadigini soyluyor cunku temizliyormus. O ay icinde hamile kalan da var sonraki ay kalan da. Bi sonraki ay da incir kuru uyguluyorlar bu da yumurtaliklarin verimli olmasi icin tavsiye edilen bir kur. Dedigim gibi detayli tarifi Saracoglunun sitesinde bulabilirsjn ben de oradan biraz okumustum. Aslan pencesi de kadinlar icin tavsiye ettigi bir bitki daha cok hormon bozuklugunu ozellikle tsh dengesini buna bagli olarak adet dongusunu etkileyip duzene sokuyor onun da tarifi vardi. Saracoglu gercekten isinin ehli oldugunu dusuyorum o yuzden regl olur olmaz denemeye basliycam bu kurleri. Kusura bakma baya uzun yazdim tek seferde acikliyim dedim :)

Kızlar ya bu flo ve takvimim Yükledim ikisine de aynı verileri yazdım ama ovulasyon ikisinde de farklı birinde bir gün önce birinde bir gün sonra yınede bu ovulasyon artik mantıklı geliyor bana
Canim o programlar tamamen tahmini ve yuzde yuz guvenilir diyemeyiz cunku vucudunla ilgili herhangi bir veri olcumu yapmiyor dogal olarak :) en kesin belirleme sekli ovulasyon testleri ya da atesölcer ile takip etmek cunku vucut degerlerinle bire bir temas edip en dogru tespiti yapiyorlar. Sana tavsiyem tam zamanini belirlemek istiyorsan bunlardan birini ya da her ikisini kullanman.

Idrar testi yaptım yine yok gibi belirsiz bişey çıktı ve dünkünden daha belirsiz hamile değilim yani

Saol Cnm :) aklıma regl takıldı. Bir sitede reglden bir hafta önce başlanır demiş. Doğum yaptığım için ilk reglimin ne zaman olacağını bilmiyorum. Öncesinde felansa bilemem. Regl döneminde yapılıyorsa beklerim ama

Ben reglde sonra diye biliyorum ki bir daha ki regl donemine kadar temizlik yapmis olsun

merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır korunmuyorum ilk defa bu ay hamile kaldım ondada kimyasal düşük yaşadım lütfen bu konudaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim çok umutsuzum yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır korunmuyorum ilk defa bu ay hamile kaldım ondada kimyasal düşük yaşadım lütfen bu konudaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim çok umutsuzum yardım lütfen
canım neden umutsuzsn ki kimyasal da olsa bir gbelik gecirmişsin ama doktora gorunmediysen sen ve eşin kontrole gidin vrsa tedavi gerektiren bir şey düzeltin rabbim nasip edecek inşallah sadece ihmal etme umutsuzluk strese sokar

canım neden umutsuzsn ki kimyasal da olsa bir gbelik gecirmişsin ama doktora gorunmediysen sen ve eşin kontrole gidin vrsa tedavi gerektiren bir şey düzeltin rabbim nasip edecek inşallah sadece ihmal etme umutsuzluk strese sokar
Gittim alttan muayene oldum kan tahlili yaptırdım sende hiç bir sıkıntı yok dedi doktor
Rahiminde temiz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…