Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahım ya n egarip kızom desene kocana yazık değilmi adama ben berşegi anlatıyorum ki aklı bende kalmas8n diye

Ay yazık ya ümitlenmiş oda demekki o anda aklından neler neler geçmiştir valla. Allah nasip eder canm bu bi işarettir inşAllah. :)

Kızlar aranızda hiç bu durumu yaşayan var mı ? 1 aya yakındır 2 hafta arayla aynı rüyayı gördüm yaşlı beyaz giyinince bi amca gelip ilk arapça bişiler diyo diyorum sen ne diyon anlamıyorum sonra ben seni okudum kimse bişi yapamıcak sana ama sende dikkat et kendine artık üzülme güzel günler gelecek diyo karnımı tutup hem sen hamilesin diyo üzülmemek lazım. Sonra bi anda kayboluyo bulamıyorum. Geçen günde kayınvalidem rüyamda koluma sırayla bilezik takıyo Allahım bana bu günleri gösterdi ya şükürler olsun dedi bana da teşekkür ederim kızım bize bunu yaşattın dedi. İlk gördüğüm rüyayo adetliyken gördüm bittiği zamanda hamile kalan arkadaşlar hiç böyle rüya falan gördüler mi baya uzun oldu ama k.b

Yaşamadım ama duydum canm. Psikolojik bi durum gibi gelmedi bana açıkçası, Rabbimin bi işareti olabilir. Rüyada görülünce bikaç aya hamilelik haberi alan arkadaşlarım var inşAllah seninde güzel haberini alırız kuzum. Mesela beni de bi arkadaşım rüyasında hamilelik testi yapmışız benim için ve kopkoyu cıkmış, o zamana kadar ovulasyonda hiç tam koyu çift çizgi görmemiştim o rüyadan sonra gördüm.

İnşallah canım. Seninde güzel haberlerini alırız inşallah hayırlısıyla

Çatlamış mıdır artık ki dün bu saatlerde koyu çıkmıştı bugun böyle çıktı 7 dk oldu testi yapalı bide bi sorum var kızlar yumurta çatladıktan sonra illa şeffaf yapışkan akıntı olması gerekiyo mu acaba akıntım var baya ama şeffaf yapışkan değil

Eklentiler

• 20190110_125856.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…