Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar aranızda hiç bu durumu yaşayan var mı ? 1 aya yakındır 2 hafta arayla aynı rüyayı gördüm yaşlı beyaz giyinince bi amca gelip ilk arapça bişiler diyo diyorum sen ne diyon anlamıyorum sonra ben seni okudum kimse bişi yapamıcak sana ama sende dikkat et kendine artık üzülme güzel günler gelecek diyo karnımı tutup hem sen hamilesin diyo üzülmemek lazım. Sonra bi anda kayboluyo bulamıyorum. Geçen günde kayınvalidem rüyamda koluma sırayla bilezik takıyo Allahım bana bu günleri gösterdi ya şükürler olsun dedi bana da teşekkür ederim kızım bize bunu yaşattın dedi. İlk gördüğüm rüyayo adetliyken gördüm bittiği zamanda hamile kalan arkadaşlar hiç böyle rüya falan gördüler mi baya uzun oldu ama k.b
Bence rüyaların çok güzel hamilemisin peki merak ettim

Çatlamış mıdır artık ki dün bu saatlerde koyu çıkmıştı bugun böyle çıktı 7 dk oldu testi yapalı bide bi sorum var kızlar yumurta çatladıktan sonra illa şeffaf yapışkan akıntı olması gerekiyo mu acaba akıntım var baya ama şeffaf yapışkan değil
Akıntıyı beklememelisin canım herkeste aynı olmaz bence çatladı yani

Canım kusura bakma bugün yazamadım mksadirim geldi sabahtan bwri temizlik yalıyorum inan belim sızlıyor ağrıdan karnım görsen nasıl sertleşti tas kesildi sanki kaynanam sabah 11 de haber veriyor mjsafir gelicez kardeşim geldi dedi be de ev günlerce rahatsızom diye eşim elimi sürdirmemiş perişan oldum nasıl uyuycaksam artık oyyy

İnşallah Allahım senin benim tüm bekleyenlere beklediği güzel haberlerini versin hayırlısıyla inşallah . Cuma akşamı Allah kimin ne isteği varsa tez zamanda hayırlısını yaşatsın en güzel şekilde

Aminnnn canm ne güzel dua oldu bu. Insallah gebelik haberleri de vericez bu ay. :anneadayı:

Çatlamış mıdır artık ki dün bu saatlerde koyu çıkmıştı bugun böyle çıktı 7 dk oldu testi yapalı bide bi sorum var kızlar yumurta çatladıktan sonra illa şeffaf yapışkan akıntı olması gerekiyo mu acaba akıntım var baya ama şeffaf yapışkan değil

Çatlamış bence canm insAllah değerlendirme olmuştur ve tutunur meleğin. :KK200:

İnsan bi düşünür ya hamileliğin de zor geçiyo düşüncesizler :110:
Canım kusura bakma bugün yazamadım mksadirim geldi sabahtan bwri temizlik yalıyorum inan belim sızlıyor ağrıdan karnım görsen nasıl sertleşti tas kesildi sanki kaynanam sabah 11 de haber veriyor mjsafir gelicez kardeşim geldi dedi be de ev günlerce rahatsızom diye eşim elimi sürdirmemiş perişan oldum nasıl uyuycaksam artık oyyy

Çatlamış bence canm insAllah değerlendirme olmuştur ve tutunur meleğin. :KK200:
Yumurta çatlamış ama bizim bişey olmadı malesef eşim geç geliyo işten yemek yicem dedi,yorgunum,dedi gitti zor bişey istedi onu,yaptım yedi yattı uyudu küçük kızım,hasta gibi biraz keyfi yok ondan,bende üzerine düşmedim gitti yani güzelim fırsat :işsiz::KK34:bugun kasıklarımda,sancı var cok ama hala şeffaf uzayan akıntı gelmedi illa o akıntının gelmesi gerekiyosa hala çatlamamış olabilir mi ki kasıklarımda bi sızlama var gazım,var baya oda sancı yapıyo

İnsan bi düşünür ya hamileliğin de zor geçiyo düşüncesizler :110:
Can8m hala kasılmalarım devam.ediyor sabahladım resmen bu nasıl bi rahatsızlık anlamadm ki rabbim kimseye vermesin vitamin eksikliği diye düşünüyorum hala birde 12, ten fazla ayakta kalırsam olacağı o yani neyse sen naptın bugün test yaptın mı

Yumurta çatlamış ama bizim bişey olmadı malesef eşim geç geliyo işten yemek yicem dedi,yorgunum,dedi gitti zor bişey istedi onu,yaptım yedi yattı uyudu küçük kızım,hasta gibi biraz keyfi yok ondan,bende üzerine düşmedim gitti yani güzelim fırsat :işsiz::KK34:bugun kasıklarımda,sancı var cok ama hala şeffaf uzayan akıntı gelmedi illa o akıntının gelmesi gerekiyosa hala çatlamamış olabilir mi ki kasıklarımda bi sızlama var gazım,var baya oda sancı yapıyo
Canom zaten ikigün ince iliski oldu ya tutarsa ozamandanda tutar birde 12 saat sürüyor çatlama işi akşam olmadıysa sabah olir :KK66:

5 dk önce yaptım 7.testi bugun daha silik çıktı sanki

Eklentiler

• 20190111_124447.jpg
    20190111_124447.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 31
Can8m hala kasılmalarım devam.ediyor sabahladım resmen bu nasıl bi rahatsızlık anlamadm ki rabbim kimseye vermesin vitamin eksikliği diye düşünüyorum hala birde 12, ten fazla ayakta kalırsam olacağı o yani neyse sen naptın bugün test yaptın mı
Yaptım attım canım biraz,önce inşallah geçer onlarda ya kimilerinin zor geçiyomuş,hamileliği benim ilki cok kolay geçmişti hiç sancım ağrım sızım olmadı hamile değıl gibiydim ikincide biraz ağrılı oldu o aşağıdayda biraz ondada cok sotunum,olmamıştı kasılma falan inşallah seninde geçer doktora gittiğinde tekrardan söyle bari belki bi çaresi vardır

Kızlar alakası yok konuyla ama benim bugun uyandığımdan beri sağ elimin 3 parmağının uç kısımları hafiften uyuşuk serçe yüzük ve orta parmağım saatler geçti hala aynı anlam veremedim

Yaptım attım canım biraz,önce inşallah geçer onlarda ya kimilerinin zor geçiyomuş,hamileliği benim ilki cok kolay geçmişti hiç sancım ağrım sızım olmadı hamile değıl gibiydim ikincide biraz ağrılı oldu o aşağıdayda biraz ondada cok sotunum,olmamıştı kasılma falan inşallah seninde geçer doktora gittiğinde tekrardan söyle bari belki bi çaresi vardır
Valla elimde d vitamini vardı normalde doktora danışolmadan kullanilmouor ama damarlaromdan geçişini sanki hissettim bi rahatlattı biliyorum eksik olanı ama.analtamıyorum doktora malesef

Kızlar alakası yok konuyla ama benim bugun uyandığımdan beri sağ elimin 3 parmağının uç kısımları hafiften uyuşuk serçe yüzük ve orta parmağım saatler geçti hala aynı anlam veremedim
üzeine yatmış olabilirsin canım sol olsa baska birseyderdim ama kolunu biraz egzersiz yaptır gečr insaAllah kolumu bir yere koysam benimde parmaklarım uyuşuyor belkide vitamin eksikligimde vardı b vitamini kulkandıktan sonra geçti bi araştıralom mı

Valla elimde d vitamini vardı normalde doktora danışolmadan kullanilmouor ama damarlaromdan geçişini sanki hissettim bi rahatlattı biliyorum eksik olanı ama.analtamıyorum doktora malesef
Danış bi doktora istersen baktır yada sağlık ocağına ölçtür

üzeine yatmış olabilirsin canım sol olsa baska birseyderdim ama kolunu biraz egzersiz yaptır gečr insaAllah kolumu bir yere koysam benimde parmaklarım uyuşuyor belkide vitamin eksikligimde vardı b vitamini kulkandıktan sonra geçti bi araştıralom mı
2 3 saat oldu hala aynı 3 4 ay öncede olmuştu bi gun sürüp geçmişti sonra testlerim temiz cıktı aslında ama bakarım bi ara bende öyle çok çok rahatsız etcek kadar değil aynı elim ilk hamileliğimdede aynı şekil olmuştu ödemden demişlerdi o zaman harbiden ama çom şiştim 1parmağım,iki parmak kadar olmuştu :KK70:

Teste göre çatlamış görünüyor ama 2 3 yumurtan varsa belki bi diğeri de bugünlerde çatlar canım bugün değerlendirmeye çalış inşAllah olur. Genelde 2 günde 1 ilişki öneriliyor yumurta 1 gün sperm 2 gün yaşarmış diye duydum.

X