Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım daha yenimi yumurtlama geliyor dersin
İlk defa kullanıyorum ya,hiç bilmiyorum ki kuzum şimdi gene yaptım bakalım o,nasıl cıkcak bi de bişey sorcaktım bana sabah,ilk idrarla yapılmaz dediler ovu testi ben sabah idrarımla yapmadım uyandım ilk idrarımı yaptıktan sonrada 3 saat bişey yiyip içmedim ama oda etkiler mi ki kahvaltı falan etmedim bi lokma bişey yiyip içmedim alakası varmıdır ki koyu cıkmasında sadece sıvı şeyler tüketilmicek yiyecek yenebilir mi ki yemediğim için mi koyu cıktı acaba ki kafamda deli sorular ac ac 3 saat bekledim yani

Aynen sıvıyı az tiketmelisin :)

Sanırım benim yeni koyulaşcak ya öncesini bilmediğimiz için tabi bi heycan oldum hemen bide öyle dün gece silik çıkınca çatladı sandım,bende ya

Eklentiler

• 20190109_180247.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 26
Sanırım benim yeni koyulaşcak ya öncesini bilmediğimiz için tabi bi heycan oldum hemen bide öyle dün gece silik çıkınca çatladı sandım,bende ya

Bence de yeni yumurtlama oluyo gibi görünüyo canm. Evet ilk idrarla ovulasyon testi yapılmaz deniliyor ama en az 2 saat sıvı almamak gerekiyor yeme içme serbest aç kalma kuzum.

Bence de yeni yumurtlama oluyo gibi görünüyo canm. Evet ilk idrarla ovulasyon testi yapılmaz deniliyor ama en az 2 saat sıvı almamak gerekiyor yeme içme serbest aç kalma kuzum.
Anam,ben ne biliyim ya,ben oruç tutar gibi hiçbişey yiyip içmedim valla bilmemek ne kadar kötü

Canım ya deli ya sana sabah aç mı yap dediler sabah 9 gibi yapsan kahvaltı ee üzerinden iki ic saat gecince testi yap aç olmaz daha erken kahvaltı yaparsan iyi olur aç karnına oluu hic
Bu ara pek erken kalkamıyoruz havalar soğuk ya odadan cıkasım gelmiyo kızlarda,geç kalkıyolar zaten saat 1bucuk oluyo sofraya,oturasıya ne bilim ben bişey yiyip içmicez sandım temelli

Bişey olmaz kuzum bizde herşeyi bilerek başlamıyoruz bişeylere zamanla öğreniyoruz burda da bilgi alışverişi yapıyoruz artık sende biliyosun
Biraz komik oldu ama artık biliyorum hep bu pimpirikliliğim saolsun söz konusu hamilelik olunca biraz abartıyorum tam,güzel olsun,diye eşimde dun telefonumla oynuyodu onun yok akıllı telefonu galeriye girmiş sürekli can,sıkıntısı fotoğraf cekiliyoruz kızlarımda,cok çekiyolar birbirlerini onlara bakmak için galeriye girmiş ovulasyon testlerini görmüş bunlar ne ya 8 ocak yazıyo sen hamilesinde bana mı oyun yapıyon dalga geçiyon kızım diyo keske dedim ama baya,bi inanmadı ovulasyon testide neymiş herseyinde testini mi yapmışlar diyo anlatasıya kadar allahım sonunda anladı ama garibim koyu koyu iki çizgi görünce o ifadesi harikaydı nasıl sevinmişti iniallah rabbim yüzümüze güler rabbim inşallah hepimize hayırlısıyla sağlıklısıyla bi evlat nasip eder kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…