Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni mi başladın ovulasyon yapmaya canm? Bak benim yumurtlama olduğundaki testimi atayım sana, yumurtlama böyle oluyo silikleşmeye başlayınca çatlamış oluyo.
Aynen yeni başladım pek bilmiyorum anlamıyorum cnm ya
Canım senin yumurtanda senin gibi heyecan yaptı galiba saat 6 civarı bidaha yap bakalım birkaçgün de ilişki yok
Tamamdır kuzum oda şaşırdı napcanı garibim ya

Hmmm o zaman çatlamış da olabilir canm ne kadar var test elinde? Az ise harcama adetten sonra düzenli kullanmaya başla bence o zaman daha iyi anlıyo insan kendimden biliyorum, sen bilirsin tabiki benimki fikir sadece canm.

Hmmm o zaman çatlamış da olabilir canm ne kadar var test elinde? Az ise harcama adetten sonra düzenli kullanmaya başla bence o zaman daha iyi anlıyo insan kendimden biliyorum, sen bilirsin tabiki benimki fikir sadece canm.
Ben normalde cok geç yumurtluyodum 28 30 hatta,geçen ay 49.gunde çatlamış doktora,gitmiştim bana climen vermişti climenden iki tane içtiğimde adet olmuştum 3.gunu hormonlara bakıldı hersey normal çıktı doktorum climeni bitir dedi onu kullanıyorum şuan işte sanırım onun etkisiyle erken yumurtluyorum testlerim daha dün geldi 20li paketti 3tanesini kullandım daha

15yusra11 Bak canım yazıyorum
Eskiyi yazayım önce
Estradiol(e2) 11.80
FSH 24.96
Lh 18.17
Prolaktin 11.16
Tsh 3

Yenileri de şöyle
Estradiol 300
Fsh 6.43
Lh 6.76
Prolaktin5.30
Tsh 1.14
Şimdi rabbime inanıp şiafyı ondan bekleyip hormonal dengesizligime ne iyi gelecekse onu yapmak ve yaptığım şeye de işe yarayacağona inanmak tek olan şey bu arada ki farka baksana ben okadar umutsuzdum ki sonra yaomaya basladm iki ay adet olmadm ben yaklaşik bir ay yaptim sadece testeredisliyi adet olmay8ncada bak kürü yaptom oda iyi geldi baya hem yumurtalama hemde gelistirme aç8sondan zira estradiol 300 olması doktoru şoke etti bu nasil bukadar yükselebilir dedi yanlıştır dedi inanmado 30 dur o dedi sürekli havuç yedim yumurta çatlamasına iyi geliyormuş estradiol icin yesil çay ada çayı hergin mutlaka yumurtlamaya kadar ictim.kombine oldu yani östrojeni hangisi yükseltiyorsa onalrı tükettim yumurtlamada bıraktom testeredisli hariç gerci memlekette kalmıstı onuda b8raktım sayılor adetime on gün kalada yerlesti velet acelesi vardı ya azıcok adet günimden bjr gün incede bin üzerinde çoktı degerim bal küri yumurtlamayı erkene alıyor adwt olmayıda sağlıyor çoğu kisi adet olmak icin kullanıyor ben hepsini birden kullandım durum malum

Gittim kuzum herseyim temiz cıktı bi sorun cıkmadı climen hormon hapı vermişti sanırım onun sayesinde erken yumurtladım çok şükür bakalım artık beklemedeyim allahın izniyle sende durumlar ne
İnşallah iyi olur. Valla bende şu an bişi yok ama tuhaf rüyalar görüyorum son 1 aydır ve son adetim çok sancılıydı

Anladım canm istersen adet sonrası bittikten 3 gün sonra başlayıp hergün düzenli bi şekilde yapabilirsin. Bende çünkü ilk adetimin 5. günü yapmıştım yumurtlama gibi çıktı ertesi gün çatlamış olarak göründü. Şaşırdım ama yinede inandım, sonradan aklıma takıldı adet sonrası hemen olur mu öyle şey diye ara ara yaptım anca kafamı karıştırdım. :) 2. ay da aynı şekilde düzensiz yaptım o zamanda kafam karıştı bıraktım. Sonra aralıkta işte düzenli kullancam dedim başladım ve adetin 15. günü ancak yumurtlama oldu son testte gördüm, eczanelere sordum 2018 sonrası zam geleceği için depodan göndermiyorlar elimizde de yok dediler hemen netten sipariş verdim ve 16. gün kaçırdım. 17. gün ise çatlamış olduğunu gördüm. Sonuç negatif orası ayrı. Ama pes etmiycem benimde 30 lu paketti galiba 3 tanesini kullandım ovulasyon testi olduğunu bilsemde o 2. çizgiyi görmek bile mutlu ediyor beni. Kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum.

Canm özelden yazdım sana :)

Aynı hislerdeyiz bende ovulasyon testi olsa bile pozitif gördüğüm için psikolojim harika şimdilik mutluyum inşallah bakalım bu ay bi kaç,gun daha takip etcem bugun baya,bi koyulaşmış akşam yada yarın bi test daha yaparım aynı saatte rabbim inşallah nasip eder kuzum

Gebelikte çift çizgi görmeyince insan öyle oluyor demekki Insallah meleğin tutunmustur bize de güzel haberler iletirsin bebeğim.

Canım daha yenimi yumurtlama geliyor dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…