Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız şuan hamile degilsin daha dur yani ama vitamin eksikliği olabilir sinir sıkoşmasıda olabilir diyim :)

İnşallah canım bakalım nasip ya inşallah bugunude eşimin nazıyla kaçırmam bakalım zaten sağ kasığımda batma sancı oluyo bugun yine merakla bekliyorum akıntım da devam ediyo bu ay baya bi uzun sürdü yumurtlama dönemim bu kadar uzamazdı ilaçtan sanırım

Kız şuan hamile degilsin daha dur yani ama vitamin eksikliği olabilir sinir sıkoşmasıda olabilir diyim :)
Yok canım,tabikide hamilelikle alakası yok ama dediğin gibi illaki bi eksiklik vardır onu hamileliğe bağlarsam alın beni götürün artık yani akıl hastanesine daha bismillah yani dimi

Hayırlısı canım inşallah tutmuştur yada bugün tutar

İyi geceler kızlar bata son 1 gün var şu an acayip üşüyorum titriyorum çok tuhaf hiç bu kadar üşüdügumu bilmem içim donuyor sanki acaba hamilelik olabilir mi ki sanki herseyi ona bağlıyorum gibime geliyor düşünmeyim diyorum ama tuhaf şeyler oluyor bu ay

Bilmiyorum ki canım normalde vücut sıcaklığı düşmemesi gerek diye biliyorum ateş takibi yapanlar vardı ama

Ovulasyon yaptın mı sende yoksa akışına mı b8raktın

Hayırlısı canım inşallah tutmuştur yada bugün tutar
Butun umutlarım 8 ocaktaki ilişkiye kaldı benim gıcık herif gene vazgeçti 3. Cocuktan koruncam ben diyo dün gecede bu yuzden olmadı küstüm bende bi kaç ay gene uğraş onun nazıyla işin yoksa moralim bozuldu cok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…