Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 18 kasımda sadece bi kere cok az şeffaf akıntım oldu sonrasında kremsi geldi kesildi şimdi 17. Gündeyim şeffaf yapışkan akıntım başladı nnormalki yumurtlama akıntımdan cok daha fazla oluyo hala devam ediyo ara ara bugun başladı adet olcam derken benimde kafam karıltı bian acaba yumurtlama mı oluyo hamilelik mi hamile bi arkadasıma sordum oda aynı akıntıyı tarif ediyo ilk defa basıma geldi bakalım inşallah öyledir ya
Yok cnm bnm seffaf degil zaten hic akintim olmadi islaklik oldu ama iste diorum ya sadece sabah beyaz yapiskan akinti oldu kqsik agrilarim devam hatta arada batma oluyo bel agrim var bu ara zaten

Bu ara şişlik var cnm surekli adet siskinligi gibi hani
Midendede bulantı var demi karnon davul gibi Demi mide tarafındada varmı bualntoda oluyor öyle mi mide problemi Canım genel cerrahiye görin şikayetlerini bulantını söyle muhtemelen midende mikrop çıkacak ben aynını yaşadm brkardom ozaman tabi

Yok cnm bnm seffaf degil zaten hic akintim olmadi islaklik oldu ama iste diorum ya sadece sabah beyaz yapiskan akinti oldu kqsik agrilarim devam hatta arada batma oluyo bel agrim var bu ara zaten
İdrar testinde bile mikrop varmı yokmu belli olur bi git göron benim mideme kamera attolar iyiki doktorum tecrubeliydi atmışken sovı almoş midemden helikobater plari diye bir bakteriymiş belortilerine netten bak göreceksin

İdrar testinde bile mikrop varmı yokmu belli olur bi git göron benim mideme kamera attolar iyiki doktorum tecrubeliydi atmışken sovı almoş midemden helikobater plari diye bir bakteriymiş belortilerine netten bak göreceksin
Bi kac aydir var kuzum bu şikayetim gecen ay idrar tahlili yaotilar temiz cikmisti kasik agrisi icin ama bilmiorum adet yaklasirken genelde daha cok oluyor su an ki belki ondandr ama gidicem bi zaten

Midendede bulantı var demi karnon davul gibi Demi mide tarafındada varmı bualntoda oluyor öyle mi mide problemi Canım genel cerrahiye görin şikayetlerini bulantını söyle muhtemelen midende mikrop çıkacak ben aynını yaşadm brkardom ozaman tabi
Cikartacak kadar degil ama biseyler yiyince bulanti oluyir ya

Bi kac aydir var kuzum bu şikayetim gecen ay idrar tahlili yaotilar temiz cikmisti kasik agrisi icin ama bilmiorum adet yaklasirken genelde daha cok oluyor su an ki belki ondandr ama gidicem bi zaten
Bulamazlarsa endoskobi isteyebilirler korkma korkulacak birşey degil tamam sağlok herseyden önemli

Noldu prki ilacfalan mi verdilrr
Bir haftalık tedavi Canım basit üçtane günlik ilaç var bir ginlük tedavide biri mide ilacı koruyucu diğer ikisi antibiyotik düzenli kullanolmazsa bakteri dahada ilaca karşı direnç kazanıyor oyüzden düzgin bir doktora gitmelisin genel cerrahi daha iyi bende ona gotmiştim

Bir haftalık tedavi Canım basit üçtane günlik ilaç var bir ginlük tedavide biri mide ilacı koruyucu diğer ikisi antibiyotik düzenli kullanolmazsa bakteri dahada ilaca karşı direnç kazanıyor oyüzden düzgin bir doktora gitmelisin genel cerrahi daha iyi bende ona gotmiştim
Anldim cnm tamam gidiyim ins en kisa zamnda

Vücut ısonda hamileliğe işaretmiş dişmezse cidden bende çok socağım yanıyordum baş ağromda çoktu bekle bakalım bende baktom doktor yazmış beyaz şeffafta olabiliyormuş akıntı işte birkaçginfen zarar gelmez beklesen demi :) sabırsızlok yapma istersen test iste netten hem onuda beklemiş olursun bana öyle geldi
İyi akşamlar baş ağrısından bahsetmişsin nasıl bir ağrıydı? Adet öncesi mi oldu o baş ağrısı

X