Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beyaz su gibi akintim var kizlar sanrm ben gec yumurtlycam bata son 13 derkrn sanrm adet geçikmesi olacak yinr

Hayır Canım yerleşme ile birlikte olmuştu ateslenme falan yumjrtlamadan 8 gün sonra
Benimde adete 2-3 gün kaldı ama dünden beri baş ağrım var normalde adetten öncede tutardı ama ertesi gün ya da aynı gün kanama başlardı şimdi biraz erken başladı. Senin daha önceden ağrır mıydı peki adet öncesi

Benimde adete 2-3 gün kaldı ama dünden beri baş ağrım var normalde adetten öncede tutardı ama ertesi gün ya da aynı gün kanama başlardı şimdi biraz erken başladı. Senin daha önceden ağrır mıydı peki adet öncesi
Adet olacağom zaman bir hafta önvesind de olur du ama benim yerleşmem 10 gün önce oldu adetten :) oyüzden şüphe sebebimdi

Ay ne bilim ins bisey çıkmaz stresten olur mu ki acaba hayırlısı bklm derim cnm onları zaten
Stres şişkinlik yapmaz ki Canım adet olacaksan olur ama bulantı olmaz ben hiç adette görmedim ay içinde bulanto ve şişkinlik varsa şüphelenme sebebi mid ebağırsak sistemi hassastır strese girdinsede ençok oralar etkilenir en duygusal organ olarak niteler dotorlar

Stres şişkinlik yapmaz ki Canım adet olacaksan olur ama bulantı olmaz ben hiç adette görmedim ay içinde bulanto ve şişkinlik varsa şüphelenme sebebi mid ebağırsak sistemi hassastır strese girdinsede ençok oralar etkilenir en duygusal organ olarak niteler dotorlar
Hiç sevmiyorum şu belirsz şikayet için hastaneye gitmeye ya neden olduğu belli değil

Hiç sevmiyorum şu belirsz şikayet için hastaneye gitmeye ya neden olduğu belli değil
Aynen ama tecrubeli doktor neden olduğunu gerekli testlerle anlıyor ne sorunlarım var bulana kadar ne sürindim inşaAllah birşey çıkmaz ne diyim Canım şikayeti olmasa insan neden o hastane çilesini çeksin ki bende yarın araştorma hastanesine gitmeyd karar verdim karacirrim ağrıyor birde kaşınıyorum ilaç fena yaptı beni

X