Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen ama tecrubeli doktor neden olduğunu gerekli testlerle anlıyor ne sorunlarım var bulana kadar ne sürindim inşaAllah birşey çıkmaz ne diyim Canım şikayeti olmasa insan neden o hastane çilesini çeksin ki bende yarın araştorma hastanesine gitmeyd karar verdim karacirrim ağrıyor birde kaşınıyorum ilaç fena yaptı beni
Oyy kıyamam ya çok geçmiş olsun dikkat et kendine

Soğan kürü kullanolabilir Canım normaldede yedigimiz bir yiyecek inşaAllah enfeksiyonun geçer neden oluyor acaba esinden mi kaynaklanıyor

Bilmiyorum canım ya bazen ben de düşünüyorum ilişkiden sonra bir saat kıpırdamadan yatıyorum spermler mi bozdu vajinal bölgenin florasını diye. Bi bu eksikti :KK43:
Değil 2019a, 2020ye hamile girersem mucize olacak :KK43:

DHeas ne anlamadm ama benimde saxım dökülüyordu lavanta iyi geldi saç çıkarmaz ama saço kalınlaştıroyor kuvvetlendiriyor ben şuan içemedigimden sadece saçımo duruluyorum onla yinede cok iyi geldi hem canlandı hemde rahat taranıyor çok saçom var benimde uzuyorda baya buda uzatt8 istersen sende yap ama hangi degerin anlamadm tam yazarmısın o hormonu lh mi fsh bunlardan birimi
Yok canım dheas hormonun ismi yine aynı kan ile bakılıyor çok yüksek olduğunda gebeliğe engel olduğunu duymuştum ama doktorum alakalı değil dedi kıllanma fazlalığı ciltde yağlanma vb şikayetlerde bakılıyor

Benim dünkü akıntı yumurtlamaymış ya test yaptım negatif cıktı olsaydı cıkardı artık zaten 18 kasımda cok cok az gelmişti ya genede bi umut tutunmuştum olmuştur diye dünden beri sol kasığımda batma oluyo beliminsol kısmındada bstma oluyo dünü değerlendirdik tabiki ama cok önemsememiştim şimdi keske biraz bekleseymişim diyorum nasip arrık bi umut bugunu de değerlendircem hayal kırıklığına uğradım ya şimdi bi 13 gun daha beklicem ama belli yani negatif kesin yumurtlma bu bu sefer her zamankinden daha cok geldi şeffaf akıntım ateş basması falan oldu sol kasığım ağrıdı baya hissettim inşallah olur bu sefer ya :KK42:

Yaaa allahım bu erkekler neden böyle acaba geldi eşim testi sordu negatif dedim dünkü akıntı neymiş dedi yumurtlamaymış dedim daha bi 13 gun adet olmam artık dedim nasıl yani hiç mi adet olmucan artık diyo yoo olcam dedim ee test hep negatif mi olcak diyo adamında kafası iyice karıştı sayemde :KK70: Daha yeni yumurtlama oluyo geç kalmış ortada cocuk yokki yumırtlama olöadan olması cok zor dedim anaa biz yeni mi cocuk yapmaya başlıcaz o zaman yani önemli olan dünle bugun mu yeni mi olcak bebek daha diyo zaten hiç bilmiyodu kafası gelmiyodu olursa olur nasip diyodu şimdi heveslendi baya oda olsun artık diyo ama anlamadığı için devreleri yandı biraz üzülmüştüm baya bi ama onun böyle şakın halleri güldürdü beni ya :KK48:

Yaaa allahım bu erkekler neden böyle acaba geldi eşim testi sordu negatif dedim dünkü akıntı neymiş dedi yumurtlamaymış dedim daha bi 13 gun adet olmam artık dedim nasıl yani hiç mi adet olmucan artık diyo yoo olcam dedim ee test hep negatif mi olcak diyo adamında kafası iyice karıştı sayemde :KK70: Daha yeni yumurtlama oluyo geç kalmış ortada cocuk yokki yumırtlama olöadan olması cok zor dedim anaa biz yeni mi cocuk yapmaya başlıcaz o zaman yani önemli olan dünle bugun mu yeni mi olcak bebek daha diyo zaten hiç bilmiyodu kafası gelmiyodu olursa olur nasip diyodu şimdi heveslendi baya oda olsun artık diyo ama anlamadığı için devreleri yandı biraz üzülmüştüm baya bi ama onun böyle şakın halleri güldürdü beni ya :KK48:

Erkekler bişi kafalarına yatmadığı zaman öyle oluyo çok komik oluyorlar. Ayrıca moralinide bozma Rabbim elbet hayırlı vakitte verir belkide burdaki tüm isteyenler 2019a hamile olarak girecek olmadı bizde 2019da oluruz hamile napalım yeter ki onlar sağlıklı gelsin Allahtan ümit kesilmez en olmaz dediğin an olmuş benim arkadaşın öyle oldu olmayacak bari çalışayım dedi umursamadığı işe başladığı ay hamile kaldı şimdi kucağına almaya gün sayıyo bende senin gibi her geciktiğinde teste koşuyodum artık kafama takmıyorum sende öyle yap en azından kafan rahat oluyo

Erkekler bişi kafalarına yatmadığı zaman öyle oluyo çok komik oluyorlar. Ayrıca moralinide bozma Rabbim elbet hayırlı vakitte verir belkide burdaki tüm isteyenler 2019a hamile olarak girecek olmadı bizde 2019da oluruz hamile napalım yeter ki onlar sağlıklı gelsin Allahtan ümit kesilmez en olmaz dediğin an olmuş benim arkadaşın öyle oldu olmayacak bari çalışayım dedi umursamadığı işe başladığı ay hamile kaldı şimdi kucağına almaya gün sayıyo bende senin gibi her geciktiğinde teste koşuyodum artık kafama takmıyorum sende öyle yap en azından kafan rahat oluyo
Aynen öyle canım en azından yumurtlama olabileceğini tahmin edip değerlendirdik ya çok şükür inşallah olur ya :KK49:

progesteron 0.10
dhea-s 445
TSH 1.080
Estradiol 14.11
FSH 4.28
LH 4.41
Prolaktin 8.48
total testesteron 0.304

progesteron ve dhea-s adetin 21. günü diğer testler adetin 3. günü yapıldı. Yorumlarmısınız kızlar değerleri bu şekilde olupta hamile kalan varmı aranızda. Tarlusalı bitireli 2 gün oluyo hala adet olamadım adetle birlikte hemen çörek otu bal tarçına başlayacağım.

Deli kız ya adama nesen bunları yapıyorsun benimkide beni kandordın diyor şakayla uzakta kalamıyor inanırmısın :)

progesteron 0.10
dhea-s 445
TSH 1.080
Estradiol 14.11
FSH 4.28
LH 4.41
Prolaktin 8.48
total testesteron 0.304

progesteron ve dhea-s adetin 21. günü diğer testler adetin 3. günü yapıldı. Yorumlarmısınız kızlar değerleri bu şekilde olupta hamile kalan varmı aranızda. Tarlusalı bitireli 2 gün oluyo hala adet olamadım adetle birlikte hemen çörek otu bal tarçına başlayacağım.
Canım benim daha kötiydü bulursam sana atarım ama simdi hamileyim bi estradiolün düşük okadar emin ol sanırom beninde pogesteron hormonum düşüktü estradiolü çaylarla yükseltebilirsin aslonda yeme ime ile dizelcek bir değer

Bilmiyorum canım ya bazen ben de düşünüyorum ilişkiden sonra bir saat kıpırdamadan yatıyorum spermler mi bozdu vajinal bölgenin florasını diye. Bi bu eksikti :KK43:
Değil 2019a, 2020ye hamile girersem mucize olacak :KK43:
Bak o dediğin olabilir bir iki defa uyuyakalmoştım sonra bir hafta boyunca kaşındü vajina yeminle kurt vard8r sanki birtane yat8şt8rıcı kren vardı sürince rahatlıyordu eşinde dikkat etmeli düzenli banyo yapsın birde idrarını ayaktan yapmasın en büyik sebep bu oturup yapmazsa idrar kaloyor malesef idrar kalıntısında bir sürü bakteri var erkeklerde olan bakteriler kadonlar icin savunmasız anonda böwyapabiliyor malesef

Naptın Canım benim gidip kan verdim doktkr karaciğer enzimlerine bakacak normalde onlar bakmıyor kadın doğum ne analsın demi
Hecbisey anlamdim ki Vala genel cerrahi ye gittim ultrason istedi sadece onu da taa ocaga verdilrr sira sinir oldum geldim reflu olabilir dedi baska hastaneye gidicem

Hecbisey anlamdim ki Vala genel cerrahi ye gittim ultrason istedi sadece onu da taa ocaga verdilrr sira sinir oldum geldim reflu olabilir dedi baska hastaneye gidicem
Doktorda iş yokmuş delimi ne tahlil yapsa ne olurdu ki zateher ay nerdeyse ultrasona giriyoruz demi araştorma varmı belki daha iyidir deseydin mikrop olabilir diye

Doktorda iş yokmuş delimi ne tahlil yapsa ne olurdu ki zateher ay nerdeyse ultrasona giriyoruz demi araştorma varmı belki daha iyidir deseydin mikrop olabilir diye
Aman desende anlayacak biri dgldi snrm dahiliyeye randevu aldm bi de ona girdim o kan idrar iştedibi de baska hastaneye yönlendirdi ultrason icin ordada bakmadilar sinirimden catladim zaten yorgunluktran oldum ama sonucu beklemedim yarin birgun baska bi hastanrye doktora gidicem cnm bklm

X