Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetin 16 günü onun seninki yumurtlama sonrası onun belki olmadıysa geç yumurtloycak yumurtlama benimde normalde geç olurdu derken 14 ciarları olurdu işte ama bal kürü öne aldı yediğimiz içtiğimizlede alakası var nekadar kaliteli beslenirsek duruma göre okadar olacak şeylerde erken olur bu ay hamile degilsen sende bal yap bak nasıl erkene geliyor birde testere dişli kullanılmalı bir ay kesintisiz adet olursan hormonlara da baktırmalısonız her ay değişiyor hormonel denge sabit degiliz bu nedenle yumurtlamada değişiyor :) hadi bakalım kızlar 2019 gelmeden bebişler gelsin
Değilsem zaten yapcam bal kürü o aklımda canım kesin yapıcam netten test alcam şimdi eşim 10 gün bekleyelim acelemiz ne canım varsa gelmez zaten sıkıntı yapma diyo rahat adam ya kaygısız ne güzel bende netten alcam işte :KK76:

Değilsem zaten yapcam bal kürü o aklımda canım kesin yapıcam netten test alcam şimdi eşim 10 gün bekleyelim acelemiz ne canım varsa gelmez zaten sıkıntı yapma diyo rahat adam ya kaygısız ne güzel bende netten alcam işte :KK76:
Öyle diyor gizel diyor da binye tamamen karoşıyor ya daha kötü olursa zaten uzun dinem aran değilmi sen ona bakma al test emin olmak için istersen çift görsen bile ikitane yaparaın günde sabah akşam farketmiyor çıkması icin ben akşam yapmıştm :)

Bu neden oluyor bilmiyorum ya hormonel yada diş yüzinden
Benim gözümden kaynaklıymış kuzum zaten hamileyken pusuya yatan rahatsızlıkların daha cok şiddetle ortaya çıkarmış benim gözlerim normalde biraz buşanık görüyo uzağı göremiyorum bu hamilelikte arttı bi göz hastalığı varmış baş ağrısı yaparmış gözlük takılmazsa şansa o ara göz muaynesi vardı ücretsiz ona gittik bende bakılayım bi dedim muayne edildim böyle dedi doktor gözlüğü aldım taktım 20 dk sonra ağrı kesildi bazen arada başım ağrısa hemen önce bi gözlüğümü takıyorum aslında devamli takmam gerek ama cocuklardan takamıyorum

Öyle diyor gizel diyor da binye tamamen karoşıyor ya daha kötü olursa zaten uzun dinem aran değilmi sen ona bakma al test emin olmak için istersen çift görsen bile ikitane yaparaın günde sabah akşam farketmiyor çıkması icin ben akşam yapmıştm :)
Aynen 28. Gün şeffaf akıntı geldi cok az bişey işte 17 gün oldu bugun yani 44 gğndür adet olmadım normalde şeffaf akıntıdan 13 14 gün sonra kesin oluyodum

Benim gözümden kaynaklıymış kuzum zaten hamileyken pusuya yatan rahatsızlıkların daha cok şiddetle ortaya çıkarmış benim gözlerim normalde biraz buşanık görüyo uzağı göremiyorum bu hamilelikte arttı bi göz hastalığı varmış baş ağrısı yaparmış gözlük takılmazsa şansa o ara göz muaynesi vardı ücretsiz ona gittik bende bakılayım bi dedim muayne edildim böyle dedi doktor gözlüğü aldım taktım 20 dk sonra ağrı kesildi bazen arada başım ağrısa hemen önce bi gözlüğümü takıyorum aslında devamli takmam gerek ama cocuklardan takamıyorum
Gözlerimde sorun yok hamdolsunda bazen diş gibi geliyor hissediyorum ama önce başta hossediliyor ama so ra disimde hassasiyet hissediyorum bir aydır ciddi ağrı var bi geçsede sevinsem inşaAllah

Bi arkadaş varda ikili testi içine sinmemiş kanaması var kese yakınlarındaymış progestan kullanıyodu kesilmişti bi iki gundur kullandığı halde tekrardan kanaması başlamış doktor doktor gezdi tarama sonucuna doktor 450 kişide bir demiş ben hiç anlamam sence nasıl

Eklentiler

• 20181204_195459.jpg
    20181204_195459.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 22
Aytanesii Aytanesii kuzum anlar mısın ikili testten
Bu arada memeleketimin il başhekimliginden cimerden mesaj geldi araştormadan sinra sezeryanmı normal mi bir sorun varsa ona göre bir islem uygulanır testleri devlet tarafondan karşolanır diyor başhekimlikle konuşulmaso lazım önce sonra cimere yazılmalı bak daha nerelerden cevap gelecek acaba :))))

Bi arkadaş varda ikili testi içine sinmemiş kanaması var kese yakınlarındaymış progestan kullanıyodu kesilmişti bi iki gundur kullandığı halde tekrardan kanaması başlamış doktor doktor gezdi tarama sonucuna doktor 450 kişide bir demiş ben hiç anlamam sence nasıl
Kullandoğı ilacı vajinadan alson birde ayaklaronın altona yikselti koysun karnıno kasolmaya zorloycak bir hareketten kaçinson uzanma egilme kaldorma gibi bakayım Canım neden öyw demiş ben ne nadir hastaloklar geciriyorum bir bilsem tedavisi bile oomayan :)

Rapor biraz bulanık Canım yakonlaşmıyorda dur netten girip bakayom ozaman belki yakınlaştorma imkanom olur

1 tane erken gebelik testi 3 tanede normal kaset test aldım yeter mi acaba :KK70::KK70:

X