Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bide gözlerime de balıyprum cok normaldeki gibi değil gözlerim parlıyo cam gibi böyle jani yeni ağlarsında ıslanır ya aynı öyle gibi gözlerim parlak parlak normalde mat dururdu bide afedersin tükürük salgılarım arttı baya uyku problemimde var bi kaç gundur bütün gun uyuklamama rağmen yatağa yattım mı bütün uykum uçup gidiyo hamile cıkarsam eğer paylaşıcaö hepsini toparlayıp inşallah :KK68:
Kız tüm gün uyursan gece nasıl uyuycan :) inşaAllah herkeste aynı olmayabiliyor bak bende simdilwrde uyku yap8yor ama ilaçtan muhtemelen karaciğerimde ağriyordu iki üç haftadır içgindür de kaşıntı var karacigrime fena kötü gelmis belliki prospektüsinde karacihen tahlilleri duzenli yapolmalı yazıyordu ağrıyı hisseden böbrek zanneder ama karaciğerimde kist hidadik var hayvanlardan geçmis ibrahim saraçoglunun küruyle ağrolarom geçmisti ilac yine bozdu simdi keçi boynuzu kullanabiliim ama lavanta çayı kasılma yapıyormuş ama bir cy bardağo gece yapsam zararı olurmu diye düşinüyorum şuan ilaç alamoyorum kaşıniyorum ağrımda var bir ay bardağondan fazlaso zararlo olur herhalde kullansammı ki kafam cok karışik napcam ben

ay kizlar, bat'a 9 gun var. bugun icimde inanilmaaaaz bi sabirsizlik olustu, niye boyle oldum ben!
gayet rahat geciriyordum ayi. test mest yapmadan, akisina birakarak. dunden beri goguslerim bayagi hassas. biseylere yormiicam diyorum yine aklimin bi kosesi oralara kayiyor.

ne zorrrr! sizde durum nasil?
Beklenti yok desekte her ay o beklenti adete yaklaşonca başlıyor Canım elde degil ki kactane arkadaş var burda her seyi degişiyor psikolojik işte nasip isi

Kız tüm gün uyursan gece nasıl uyuycan :) inşaAllah herkeste aynı olmayabiliyor bak bende simdilwrde uyku yap8yor ama ilaçtan muhtemelen karaciğerimde ağriyordu iki üç haftadır içgindür de kaşıntı var karacigrime fena kötü gelmis belliki prospektüsinde karacihen tahlilleri duzenli yapolmalı yazıyordu ağrıyı hisseden böbrek zanneder ama karaciğerimde kist hidadik var hayvanlardan geçmis ibrahim saraçoglunun küruyle ağrolarom geçmisti ilac yine bozdu simdi keçi boynuzu kullanabiliim ama lavanta çayı kasılma yapıyormuş ama bir cy bardağo gece yapsam zararı olurmu diye düşinüyorum şuan ilaç alamoyorum kaşıniyorum ağrımda var bir ay bardağondan fazlaso zararlo olur herhalde kullansammı ki kafam cok karışik napcam ben
Uyumuyorum ki kız fırsatım oolmuyo hiç bence içme kuzum riske atma allah korusun ya korkarım ben içemem

ay kizlar, bat'a 9 gun var. bugun icimde inanilmaaaaz bi sabirsizlik olustu, niye boyle oldum ben!
gayet rahat geciriyordum ayi. test mest yapmadan, akisina birakarak. dunden beri goguslerim bayagi hassas. biseylere yormiicam diyorum yine aklimin bi kosesi oralara kayiyor.

ne zorrrr! sizde durum nasil?
Tam merak zamanı cnm ya günler yaklaştıkça insan dahada takıyo inşallah rabbim nasip eder kısa zamanda :KK68:

Beklenti yok desekte her ay o beklenti adete yaklaşonca başlıyor Canım elde degil ki kactane arkadaş var burda her seyi degişiyor psikolojik işte nasip isi
aynen! stres sevmiyorum, bu konuda yapmiyorumda sukur. ama icimizdeki o guzel istekte icimizden cokta cikiyo diyemem, karili kocali gozumuz yollarda haha!

Allah buyuk, insallah kismet olur kisa zamanda!

Ağrıdan duramıyorum ki sanki karaxigerim dısarda gibi ağrıyor off neyse ilacı b8rakocam daha kullanmıycam inşaAllah olmazda gerek kalmaz
İnşallah kanaman olmaz ya acaba doktora mı gitsen illa persembe mi gitmen gerekli daha erken gitsen sorunların var SSonuçta

aynen! stres sevmiyorum, bu konuda yapmiyorumda sukur. ama icimizdeki o guzel istekte icimizden cokta cikiyo diyemem, karili kocali gozumuz yollarda haha!

Allah buyuk, insallah kismet olur kisa zamanda!
İnşaAllah Canım Rabbim tez zamanda mucize haberi almanızo nasib eder

Kızlar adetin 16. Günü bugün kasik ve karin agrilari sebebi hala yum doneminde olabilir miyim gcen ayda dogru duzgun yum akintisi olmadi bu ay da oyle cok az az islaklik hissediyorum bugun sabah sadece beyaz yapiskan akıntı vardi azicik acaba gec mi yumurtlycam ki
Tahmini bat 18 Aralık
Gebelik dışında bj kkonu ben ne yersem yiyim yedikten sonra midem bulanıyor neden olabilir acaba ya ?

Selam kızlar,
Hamilelik öncesi 30 adet LABOQUICK ovülasyon testi almıştım 1 adet de ultra erken gebelik testi olması lazım, kullanmaya başlamadan hamile olduğumu öğrendim. Kutulu olarak duruyor, atmaya kıyamadım, birinin işini görsün. İsteyen olursa ücretsiz verebilirim.
Merhaba eğer başka ihtiyacı olan yoksa ben talibim.

Kızlar adetin 16. Günü bugün kasik ve karin agrilari sebebi hala yum doneminde olabilir miyim gcen ayda dogru duzgun yum akintisi olmadi bu ay da oyle cok az az islaklik hissediyorum bugun sabah sadece beyaz yapiskan akıntı vardi azicik acaba gec mi yumurtlycam ki
Tahmini bat 18 Aralık
Gebelik dışında bj kkonu ben ne yersem yiyim yedikten sonra midem bulanıyor neden olabilir acaba ya ?
Benimde 18 kasımda sadece bi kere cok az şeffaf akıntım oldu sonrasında kremsi geldi kesildi şimdi 17. Gündeyim şeffaf yapışkan akıntım başladı nnormalki yumurtlama akıntımdan cok daha fazla oluyo hala devam ediyo ara ara bugun başladı adet olcam derken benimde kafam karıltı bian acaba yumurtlama mı oluyo hamilelik mi hamile bi arkadasıma sordum oda aynı akıntıyı tarif ediyo ilk defa basıma geldi bakalım inşallah öyledir ya

Tahmini bat 18 Aralık
Gastrit olabilir Canım yada karnında şişlik varmı miden karnın şisiyormu merak ettim akloma gelen sey değildir inşaAllah

Benimde 18 kasımda sadece bi kere cok az şeffaf akıntım oldu sonrasında kremsi geldi kesildi şimdi 17. Gündeyim şeffaf yapışkan akıntım başladı nnormalki yumurtlama akıntımdan cok daha fazla oluyo hala devam ediyo ara ara bugun başladı adet olcam derken benimde kafam karıltı bian acaba yumurtlama mı oluyo hamilelik mi hamile bi arkadasıma sordum oda aynı akıntıyı tarif ediyo ilk defa basıma geldi bakalım inşallah öyledir ya
Adetin 16 günü onun seninki yumurtlama sonrası onun belki olmadıysa geç yumurtloycak yumurtlama benimde normalde geç olurdu derken 14 ciarları olurdu işte ama bal kürü öne aldı yediğimiz içtiğimizlede alakası var nekadar kaliteli beslenirsek duruma göre okadar olacak şeylerde erken olur bu ay hamile degilsen sende bal yap bak nasıl erkene geliyor birde testere dişli kullanılmalı bir ay kesintisiz adet olursan hormonlara da baktırmalısonız her ay değişiyor hormonel denge sabit degiliz bu nedenle yumurtlamada değişiyor :) hadi bakalım kızlar 2019 gelmeden bebişler gelsin

Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen). Arkadaşlar furkan suresi 74. Ayet tvde duymuştum netten baktım bikaç kişi bunu okudum vesile oldu diyolar yer gök dua. Ben bikaç tane tüm okuyup tüm isteyenlere sağlıklı bebek nasip eyle diye dua ettim. İsteyen arkadaşlar bunu okusun belki vesile olur

X