Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba. Adet oldum sanırım çünkü sabah çamaşırım baya lekenlenmiş. Ağrım çok fazla değil diğer adetlerimden farklı bir durum yaşıyorum. Garip rüyalar gördüm ve hala etkisindeyim Allah herşeyi en iyi bilendir vardır bir hayır. Üzüldüm ama yapacak bişey yok. Aytanesii canım doğum günün kutlu olsun nice hayırlı ve sağlıklı senelere . Sevdiklerinle ve yavrunla birlikte inşallah.

Kanaman koyu mu Canım bend ebirkaçgün devam etmişti lekelenme kahveden pembeyd dönmüştü kas8k ağrolarıda artm8şto inşaAllah hayırlısı olur

Koyu değil canım pıhtı da yok ama lekelenme şeklinde de değil. Yerleşme kanaması bu kadar fazla gelmez bildiğim kadarıyla
Nasıl oldugunu anlat koyu degilse pıhtıda yoksa bellide olmaz kendini üzmede bsn kavgün devam etti düşuk tehlikem varken adettende fazlaydı kanama yani diyecegim o ki bellide olmaz

Nasıl oldugunu anlat koyu degilse pıhtıda yoksa bellide olmaz kendini üzmede bsn kavgün devam etti düşuk tehlikem varken adettende fazlaydı kanama yani diyecegim o ki bellide olmaz
Açık kırmızı yani pembe değil canım öyle adetimdeki gibi yoğun değil pıhtılı ve koyu kırmızı gelirdi hep adetim. Aynı değil ama bu kadar fazla olması normal değil. Hayırlısı olsun artık sökülmezse yine doktoruma giderim

merhaba! bende aranıza katılmak istiyorum. azeriyim. 1yıldır hamile kalamıyorum. inşallah bu ay olur. burda başka azeri varmı?

Cnm benım dıs gebelıgımde adet gunume varken test yaptım sılıktı bor kac gun sonra kahverengı lekelenmeler ardından cogaldı ve kırmızıya dondu Insallah kı saglıklı gebelıktır kımse yasasın ıstemem ama ıkı gunde bır betasına baktırmasında fayda var

Cnm doktorun sana ne dedı sonucu gorunce

Adet olsanda git şimdi tam adetine dek gelipte yinede hamile olanlarda var biliyorsun bekle bakalım neler olacak merak ediyorum fazlaca seni

Aynen Canım normal adet olmadığı sirece umut kesilmez dimi nasip

Ewet cnm burada yoldaş derttaş olduk güzeldir. Böyle yurt dısından arkadaşlar görmekte güzel sen ilk gebelik mi düşünüyorsun inşallah Benımde azeri arkadaşım var burada
Hayır. bir kızım var. 2ci kez hamile kaldım ama kurtaj yaptırdım. ve 1yıldır hamile kalamıyorum . geçen ay yumurtam çartladı ama yinede kalmadım. peki siz? çoçuğunuz varmı?

Cnm ya üzüldüm bende hayırlısı olsum inşallah diğer aya hamile kalırsın ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…