Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Koyu değil canım pıhtı da yok ama lekelenme şeklinde de değil. Yerleşme kanaması bu kadar fazla gelmez bildiğim kadarıyla
Canım ben hamileliğimi erken öğrenmiştim adetime 1hafta kala olmuş sanırım öğrendiğimde kanda cok düşüktü deper doktır düler umutlanma demişti öyle bi kanaman başlamıştı ki hamileliğimi bilmesem adet oldum sanardım pıhtılı yoğun bi adet kanamasıydı bildiğin kahveymiş pembeymiş olmadı direk yoğun bi şekilde geldi anlatmıştım daha önce burda şükür hiçbişey olmadı kızım yanımda şuan demek istediğim böyle şüpheli kanamalarda tedbiri elden bırakmamak gerekir benimde üstüne görmeydi hherkeste synı olmuyo bu üstüne görme

Canım ben hamileliğimi erken öğrenmiştim adetime 1hafta kala olmuş sanırım öğrendiğimde kanda cok düşüktü deper doktır düler umutlanma demişti öyle bi kanaman başlamıştı ki hamileliğimi bilmesem adet oldum sanardım pıhtılı yoğun bi adet kanamasıydı bildiğin kahveymiş pembeymiş olmadı direk yoğun bi şekilde geldi anlatmıştım daha önce burda şükür hiçbişey olmadı kızım yanımda şuan demek istediğim böyle şüpheli kanamalarda tedbiri elden bırakmamak gerekir benimde üstüne görmeydi hherkeste synı olmuyo bu üstüne görme
Anladım canım bakalım adet oldum şuan tam olarak göğüslerimin normale dönmesi gerekiyor normal seyretmezse birdaha baktırırım ama sanmıyorum yani ümitsiz değilim de kendimi de umutlandırmak istemiyorum. Sonuçta yaşadığın nadir görülen bir durum güzel bir şey ama ben adeti kabullenip biraz rahatlamak istiyorum

Anladım canım bakalım adet oldum şuan tam olarak göğüslerimin normale dönmesi gerekiyor normal seyretmezse birdaha baktırırım ama sanmıyorum yani ümitsiz değilim de kendimi de umutlandırmak istemiyorum. Sonuçta yaşadığın nadir görülen bir durum güzel bir şey ama ben adeti kabullenip biraz rahatlamak istiyorum
Haklısın kuzum bi rahatla aynen bende bu ay adetim gelirse bırakmayı düşünüyorum hiç saymıcam işaretlemicem gğn bikmemne akısına bırakıcam nasip

Bende onu demek istedim Canım o yerleşme belirtisi ise ilki adette olsa yine gitsin hormonlara baktırmaya ben genel kontrole gittigimde betayada bakmışlardo diğer hormonlarada hamile ise elbet ortaya çıkacak inşaAllah da öyeolur

Beninde midem kötü kızlar azalacağına sanki artıyor ağzımo açıp konusmak istesem bulantıdan konuşamıyorum annem.arıyor bulantıdan kapamam gerekiyor bi acayip durumlardayım 3 aylık olduk bkr ay daha böyle gidermi sizce

Beninde midem kötü kızlar azalacağına sanki artıyor ağzımo açıp konusmak istesem bulantıdan konuşamıyorum annem.arıyor bulantıdan kapamam gerekiyor bi acayip durumlardayım 3 aylık olduk bkr ay daha böyle gidermi sizce
Canım 3 aydan sonra biter diyorlar inşallah geçer bir an önce. Kaçıncı haftada başladı senin bulantın canım?

Kızlar merhaba. Adet oldum sanırım çünkü sabah çamaşırım baya lekenlenmiş. Ağrım çok fazla değil diğer adetlerimden farklı bir durum yaşıyorum. Garip rüyalar gördüm ve hala etkisindeyim Allah herşeyi en iyi bilendir vardır bir hayır. Üzüldüm ama yapacak bişey yok. Aytanesii Aytanesii canım doğum günün kutlu olsun nice hayırlı ve sağlıklı senelere . Sevdiklerinle ve yavrunla birlikte inşallah.
Olsun canim uzulme herseyde bi hayir vardir rabbim isteyen herkese sanada banada hayirlisiyla nasip etsin insallah

Gmiş olsun cnm ya belli olmaz ki hiç kraker falan yatıştırmıyo mu hiç yeşil elmada yatıştırıyo baya diye biliyorum ama maden suyu falan

Gmiş olsun cnm ya belli olmaz ki hiç kraker falan yatıştırmıyo mu hiç yeşil elmada yatıştırıyo baya diye biliyorum ama maden suyu falan
Kraker ilkten fayda ediyordu ama simdi banamısın demiyor leblebi iyi geliyor şu s8ra elma iyi geliyor ama midemi ağrıt8yot zorda olsa yemeye çalışıyorum yinede zayıflattı beni bu durum esimde kızıyor zayıfladın iyice diyor hamilesin yemelisin diyir da yemek derken bile bulantı başl8yor :)) yerimden kalkmadan başlıyor aksama kadar aksamda uyuyana kadar halim perişan

İnşallah cnm adet olduysan zaten öyle birşey yoktur çok ağrı oluyor dış gebelikte

Geçmiş olsun canım sürer biraz daha malesef 4ayı geçtiğinde azalır diye biliyorum. Allah şifa versin

Kraker ilkten fayda ediyordu ama simdi banamısın demiyor leblebi iyi geliyor şu s8ra elma iyi geliyor ama midemi ağrıt8yot zorda olsa yemeye çalışıyorum yinede zayıflattı beni bu durum esimde kızıyor zayıfladın iyice diyor hamilesin yemelisin diyir da yemek derken bile bulantı başl8yor :)) yerimden kalkmadan başlıyor aksama kadar aksamda uyuyana kadar halim perişan
Tuzu biberi bu bulantıda işte kuzum ya hiç o kadar cok bulantı yaşamadım iki hamileliğimdede ya allah yardımcın olsun ben bugunu atlattım kırmızılar gelmedi ya bakalım nolcak midem bulanıyo sürekli uykum var belkide grip olduğum içindir bilmiyorum bakalım nolucak

Nasılsın cnm F farah58 coğaldı mı kanaman söküldü mü
Yok canım azaldı hatta damla damla geliyor çok küçük bir parça pıhtı gördüm. Bende inplantasyonu araştırıyordum. Aylarca adet oldum sanıp hamile kalanlara rastladım ama çok düşük bir ihtimal bu. Dünkü değerim sıfır çıksa kafama takmayacağım ama olmuyor. Başım çatlıyor ağrıdan iki tane minoset içtim ama bana mısın demedi. Adet kesilirse doktora giderim muhtemelen

Yok canım azaldı hatta damla damla geliyor çok küçük bir parça pıhtı gördüm. Bende inplantasyonu araştırıyordum. Aylarca adet oldum sanıp hamile kalanlara rastladım ama çok düşük bir ihtimal bu. Dünkü değerim sıfır çıksa kafama takmayacağım ama olmuyor. Başım çatlıyor ağrıdan iki tane minoset içtim ama bana mısın demedi. Adet kesilirse doktora giderim muhtemelen
İnşallah kesilir cnm ya evet değerin şüpheli cok git bence de aksatma

İlaç içme Canım baş ağrısıda cok oluyordu bende sakın bidaha içme ne oldugunu anlamadan parol kullan illa kullanacaksan

X