Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ônemli olan yerleşmeden sonrası sonrasında daha fazla artar
Allahım beni imtihan ediyor çünkü gerçekten sabırsızım. Hayırlısı olsun artık pazartesi gününü bekleyeceğim. Zaten adet olacaksam da olurum ozamana kadar. Kimyasal olmasından da şüpheleniyordum . Netleşir pazartesiye kadar. Hayırlı geceler canım beklemen iyi oldu desteğin için çok teşekkür ederim.

Ama 3gün önce 3.27 çıkmıştı daha fazla bekliyordum. Yani başlangıçta yavaş ilerleme mümkün mü diyorsun
Öncesinde kaç olduğu önemli değil lekelenmeden 4 gün sonra idrarda çıkıyorsa okadar çok bir değer bekleme ikigün sonra belli olur kesin daha bugün lekelenmen oldu yani öncesinde olaydı derdinki bi aksilik var bu işte yerleşme dediğimiz şey sonrasında hormon artışı olur oyüzden dedim

Üzülme tek isteğim bu sen şuan hamile sınıfına giriyorsun 5 üzeri hamile sayılıyr :) hayırlı geceler Canım

Allah razı olsun canım:) ne gelirse Allahtan başımız üstüne... hala umut devam ediyor çok şükür:) arttığını da görmek nasip olur inşallah iyi geceler:)

Kızlar şimdi geldi kan sonucu mesajla. 5.9 ??? Yine bana hep araf
Cnm bı kac gun bekle tekrar et lan testını senı korkutmak ıstemem ama umarım dıs gebelık yada kımyasal gebelık değildir. Ikı gune bır ıkı katı yukselmesı gerek dıye bılıyorum benım dıs gebelıgımdede duzensızdı beta

Canım lekelenmesi daha dün olmuş ki okadar yüksek çıkmaması normaldir ben üzerinden 4 gün gecince idrar testi bile silikti birden yerleşir yerleşmez okadar yüksek değr beklemek yanlış okmaz mo bende demiştim pazartesi yapsan daha iyi olur ki çok evhamlıyız bayanlar olarak sabırsızlığımız yüzinden üzülüyoruz inşaAllah hayırlı sonucunu alıcaz Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile nasib eder

Ben gebeliği kanda öğrendim. 3 gün sonra Hcg artışı herhalde testin koyulugundan belli olur diye test yaptım yine ve aşırı silikti. Bence asla öyle düşünme
Saol cnm hala adet olmadım bugunde kritik günleri atlatmaya 1gün kaldı nolcak bakalım hiç stres yapmıyorum sürekli silik çıkıp adet oluyodum onun gibi herhalde gene dedim ama senin dediğin gibi benim 5 haftaşık hamileliğim bile silik cıkmıştı idrar testinde inanmamışlardı 2 3 gün sonra gene yapmıştım ikincidede 34.5di kanda cok silikti kamerada dahi gözükmüyordu benim geç salgılanıyo sanırım bünyeden kaynaklı o yuzden adet iyice geçmeden kesin bişey diyemiyorum dediğin gibi

Haklısın cnö daha öncede test yaptığım bazı aylarda hiç silik cıkmıyodu bazı aylardada böyle silik cıktığı oluyodu adetten bigün önce çizgi kayboluyodu adet oluyodum

canım çok duygulandım Allah razı olsun teşekkür ederim :) ben dün yine pozitif görmüştüm ama bu sabah çamaşırımda bir damla kahverengi kan gördüm peçeteye de sildikçe geliyor çok az. Adet oldum sanıyorum ama hiçbir zaman adetim böyle başlamadı. Eşimden test istedim ama artık kızdı adam haklı olarak. Kafam çok karışık inan adet olsam da sevinicem yeterki şu belirsizlik bitsin.[/QUOTE]
Ben rüyamda gördüm seni bu topikte yazını gördğm hamileyim diye seviniyodun cnm inşallah nasip eder hayırla rabbim ya

Bende bekliyorum bugun olmam lazımdı takvimden bildirim geliyo dünden beri regl tarihini girmeyi unutma diye gelse gircem hemen zaten o belli bişey başımın tatlı bbelası
Gelmesin girmeye ne gerek var sanki her ay aynı şeyleri giriyoruz demi :))) daha yeter mod değiştirme zanı hamileler sıralandı son ayı karçırmamak icin hız verdiniz :))))

Benimde 3 kimyasal oldu bibiri ayrı zamanda biri arka arkaya o yuzden belirsizliklere aşırı tepki stres vermiyorum artık cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…