Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlaç içme Canım baş ağrısıda cok oluyordu bende sakın bidaha içme ne oldugunu anlamadan parol kullan illa kullanacaksan
Uyandığımdan beridir ağrıyor geçmedi hiç. Arkadaşım hemşire minoset içebilirsin demişti. Ama bu şiddette ağrıya etki etmedi canım. Değerim çok düşük bazı doktorlar 10dan aşağısını kabul etmiyorlar şüpheli bir değer yani. Kafam çok karışık. Hisleri çok kuvvetli olan bir ablam hamile olduğumu hissetmiş bende çok umutluydum bu ay. Diğer aylara nazaran kendimi hamile gibi hissettim hep. Bilmiyorum canım ihtimalleri düşünmekten yoruldum. Sen ne hissediyorsun bir hamile olarak fikrini alayım :)

Banada hamile gibi geliyirsun normal adet olsan artar bir şekilde pıht8lı gelir şu davar bazıları üş ay hamile olduklarını anlamayanda biliyormuş ben umutlu olmak istiyorum

Bendr bugun adet olmadım yarın nolcak bakalım 18kasımdı şeffaf akıntımın geldiği gun

İnşaAllah gelmez de başka sürpriz gelir:)
İnşallah kuzum ya bekliyorum işte sakince bakalım gelmediği hergun umut oluyo ama bugune kadan hesaplarıma göre şeffaf akıntı olan gun dahil 15 gun sonra geliyodu normalde bakalım yarın nolcak eğer 18 kasımı da sayarsam bugun 15.gündü

Bendeçatlak önleyici kür bakıyordum :) yeteri kadar var zaten artmasın diye aktar yolu göründü bana

Banada hamile gibi geliyirsun normal adet olsan artar bir şekilde pıht8lı gelir şu davar bazıları üş ay hamile olduklarını anlamayanda biliyormuş ben umutlu olmak istiyorum
Ben ne umutluyum ne de umutsuz tam ortada:) kesildi sayılır adetim gece de pek bişey gelmemiş. Hiç pıhtı görmedim diyebilirim. Akşam tekrar kan baktırıp yarın doktora gidicem canım bakalım ne çıkacak sonuç.

Günaydın benim bir sorum olucak bebek düşünüyorum ve bu ara kilo aldığımı farkettim 4 5 gündür yoğurt limon kürü yapıyorum içim rahat etmiyor devam etsem mi etmesem mi bilemedim bi zararı olur mu bu arada eylül de 10 haftalık bebeğimin kalbi durdu doktor ilaç ile düşük yaptırdı

İnşaAllah en azından ikiye katlans8nda Canım mutlu olursun hamiś olursun :)))

Midem baya bi bulanıyo adet önceside cok bulanırdı o yuzden midemin bulanmasını pek umursamıyorum açıkçası ya bakalım nötrdüm biraz biraz heycanlanmaya başladım gibi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…