Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım araştirdım bir düzine uygylama yapmalısın yememen yada yemen gerekenleri de ibrahim saraçoğlu anlatıyor videonun linkini atıcam senin tahlil yapıldoysa bi at bakayım hormonlarda bir sorun varmı tamam

Teşekkür ederim allah razı olsun hipotiroid var bende sadece ama son dönemde gitmedim dr

Teşekkür ederim allah razı olsun hipotiroid var bende sadece ama son dönemde gitmedim dr
Dere otuda kullan ozaman Canım sıraya takib et troidi etkileyen şeyler var onları yememeni tavsiye ederim ozaman daha iyi hossedeceğini göreceksin laha tirlerinden uzak dur karnıbahar brokoliden uzak dur turptan uzak dur mor lahanadan uzak dur şalgamdan ıspanaktan daha vardı ama unuttum bunlar troid hormonunu etkileyen yiyecekler dengeleyen dere otu var günde üç defa ac karnına yemekten onbeş dk önce çiğneyerek bir tutam fazlaya gerek yok çoğneyerek ye üzerine suda iç tokluk hissi veriyor kilo verdirebilir bunuda söyleyim ama hormonu dengeliyor bede kullanıyorum zaten hiç ilaç kullanmadm doktegerek yok dedi çünkü ciddi anlamda iyi geldi infertile icin öneilen testere dilşi aslan pençeside hormonel dengeyi sağlıyor oyizden daha çabuk dengeye gireceğini göreceksin Canım dikkat et sıraya

Cnm senınle bı ara yınr bu sayfada konusmustık senınde mı suphen var
Evet canım var şuan adet arafındayım yada yerleşme kanaması denilen olayı yaşıyorum olmazsam kan vericem bakalım . Henüz gitmedim kan vermeye çok ağrım var ama olacak gibiyim de sadece kahve bazende çok açık sarımsı kanamam var. Henüz kırmızı görmedim yaa kimyasal gebelik geçirdim yada yerleşme kanaması oluyor. Normal adet olsam şimdiye kadar dökülürdü. Hamile değilsem muhtemelen kimyasal gebelik geçirdim

slm kızlar batım bugündü adet olacak gibi ağrılarım vardı iki gündür ama olmadım göğüs uçlarımda sızı var belimde de ara ara ağrı oluyor bazen de beyaz akıntım var ama kremsi su gibi değil test yapmadım negatif görmekten çok korkuyorummm

Evet canım var şuan adet arafındayım yada yerleşme kanaması denilen olayı yaşıyorum olmazsam kan vericem bakalım . Henüz gitmedim kan vermeye çok ağrım var ama olacak gibiyim de sadece kahve bazende çok açık sarımsı kanamam var. Henüz kırmızı görmedim yaa kimyasal gebelik geçirdim yada yerleşme kanaması oluyor. Normal adet olsam şimdiye kadar dökülürdü. Hamile değilsem muhtemelen kimyasal gebelik geçirdim
Hayırlısı olsun cnm hakkında benımde 4 gun gecti testler negatıf su an sankı kahverengi leke geliyor gibi

Aynen bende akışına bıraktım ovülasyon alayım diyodum ondan da vazgeçtim zaten düzenli ilişki olunca illaki yumurtlama gününe denk gelecek, aynen birde çevreden soranlar olmasa allhtan çok evden çıkmıyorum yakın çevremde biliyo zaten artık sormuyo inş rabbim bekleyen herkesi kavuştursun güzel haberlere :dua:
Amin inşaAllah Canım tüm isteyenlere sağlıklı bir şekilde versin. Valla akışına bırakmak en iyisi çünkü düşününce psikolojide bozuluyo. Şu an derslerime bakıyorum,kitap okuyorum ev işlerine dalıyorum sırf düşünüp üzülmemek kendimi dinlememek için:-)

Olsun cnm hayırlısı olsun da beklemeye deget
Sonuç negatifte olsa bir rahatlama olacak ama inşallah hayırlısıyla pozitif olur :) bütün ailemiz bekliyor. Çok dillendirmiyorlar stres olmayalım üzülmeyelim diye ama çok istiyorlar. İkimizde ailenin en küçüğü olduğumuz için hepsi dört gözle bekliyor:) babam bile süreçten bi haber olduğu için evleneli bir buçuk yıl oldu farahta çocuk yapsın artık demiş anneme:)

Sonuç negatifte olsa bir rahatlama olacak ama inşallah hayırlısıyla pozitif olur :) bütün ailemiz bekliyor. Çok dillendirmiyorlar stres olmayalım üzülmeyelim diye ama çok istiyorlar. İkimizde ailenin en küçüğü olduğumuz için hepsi dört gözle bekliyor:) babam bile süreçten bi haber olduğu için evleneli bir buçuk yıl oldu farahta çocuk yapsın artık demiş anneme:)
Bekliyorum Canım merakla bu satte uyumadm bak :))

X