Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her bekleyiş bir umut bir heyecan
Bu gün benim 29.günüm dün kanda 0.06 çıktı pik olalıda 15 gün oldu hiç umut yok yani sanırım bu gün yarın olurum
15 gün olduysa adet olman gerekirdi yumurtlamadan 16 gün sonra falan olman lazım canım hakkında hayırlısı olsun inşallah en hayırlı zamanda gelsin yavrun :)

15 gün olduysa adet olman gerekirdi yumurtlamadan 16 gün sonra falan olman lazım canım hakkında hayırlısı olsun inşallah en hayırlı zamanda gelsin yavrun :)

Amin canım hepimizden razı olsun inşallah
Hakkımızda hayırlısı olsun canım benden bu ay bu kadar önümüzeki maçlara bakıcam artık
Belki kimyasal gebelik oluştu sende yani tam yükselcekken olmadı benim üç kimyasal bir boş gebeliğim oldu o belirsizliğin ne bunaltıcı olduğunu bilirim
belkide yerleşmedir yani inşallah yerleşme kanamasıdır

Amin canım hepimizden razı olsun inşallah
Hakkımızda hayırlısı olsun canım benden bu ay bu kadar önümüzeki maçlara bakıcam artık
Belki kimyasal gebelik oluştu sende yani tam yükselcekken olmadı benim üç kimyasal bir boş gebeliğim oldu o belirsizliğin ne bunaltıcı olduğunu bilirim
belkide yerleşmedir yani inşallah yerleşme kanamasıdır[/QUOTE]
İnşallah canım benim hayırlısı olsun artık :)

canım çok duygulandım Allah razı olsun teşekkür ederim :) ben dün yine pozitif görmüştüm ama bu sabah çamaşırımda bir damla kahverengi kan gördüm peçeteye de sildikçe geliyor çok az. Adet oldum sanıyorum ama hiçbir zaman adetim böyle başlamadı. Eşimden test istedim ama artık kızdı adam haklı olarak. Kafam çok karışık inan adet olsam da sevinicem yeterki şu belirsizlik bitsin.[/QUOTE]
Lekelenme bendede oldu Canım birkaçgün sonra git kan ver yerleşme belirtisi o ateş basmaları kasok ağrolaron oldumu lekelenme olurken bende çok olmuştuda

Lekelenme bendede oldu Canım birkaçgün sonra git kan ver yerleşme belirtisi o ateş basmaları kasok ağrolaron oldumu lekelenme olurken bende çok olmuştuda[/QUOTE]
Nasıl bir lekelenmeydi canım? Bende hiç olmayan şekilde kahverengi ve az önce sarı yoğun akıntının içerisinde geldi kahverengi lekeler. Kafam çok karışık canım ne zor ya belirsizlik. Adetim bir anda başlar normalde hiç olmadı böyle inşallah yerleşmedir. Kasık ağrım var özellikle solda ama ateş basması yok

Lekelenme bendede oldu Canım birkaçgün sonra git kan ver yerleşme belirtisi o ateş basmaları kasok ağrolaron oldumu lekelenme olurken bende çok olmuştuda
Nasıl bir lekelenmeydi canım? Bende hiç olmayan şekilde kahverengi ve az önce sarı yoğun akıntının içerisinde geldi kahverengi lekeler. Kafam çok karışık canım ne zor ya belirsizlik. Adetim bir anda başlar normalde hiç olmadı böyle inşallah yerleşmedir. Kasık ağrım var özellikle solda ama ateş basması yok[/QUOTE]
Genelde o leke gelene kadar ateş basması olur leke geldikten sonra ateş basmaları kalmaz leke dedigim akontıda oluyor bazen pembe bazen kahve leke bence hamilesin :)) şimdi gitsen kan versen çikar iki hafta sonrebexe devam etti lekelenme ama düşik tehlikesi yaşadm oyüzden bekleme Canım git nekadar var adetine doktora de hamilelikten şüpheleniyorum kasık ağrolarını lekelenmeni anlat ilaç alamıyorum ağrı icin de test mecbur yapıloyor acile git istersen akşam esine rahatsızom de kasık ağrılarım cok de hamileyim yada olabilirim deme bazen erkekler çok ketun olabiliyorlar

Genelde o leke gelene kadar ateş basması olur leke geldikten sonra ateş basmaları kalmaz leke dedigim akontıda oluyor bazen pembe bazen kahve leke bence hamilesin :)) şimdi gitsen kan versen çikar iki hafta sonrebexe devam etti lekelenme ama düşik tehlikesi yaşadm oyüzden bekleme Canım git nekadar var adetine doktora de hamilelikten şüpheleniyorum kasık ağrolarını lekelenmeni anlat ilaç alamıyorum ağrı icin de test mecbur yapıloyor acile git istersen akşam esine rahatsızom de kasık ağrılarım cok de hamileyim yada olabilirim deme bazen erkekler çok ketun olabiliyorlar[/QUOTE]
Evet sabah üstümü açtım uyandım sıcaktan lavaboya gittim bişey yok ağrım da yoktu geri uyudum uyandım yine lavaboya gittim kan vardı çamaşırımda pembeyse bile kararmıştır muhtemelen sonra peçeteye sildikçe geldi. Eşime söylerim ama ben sonucu negatif görürüm diye gitmeye korkuyorum akşama kadar sökülmezsem gidicem ama. Adet olduğumda bütün her yerim çok ağrırdı şimdi ise solumda ağrı var keskin sancılar. Adetimde bütün rahmim aşağı düşecek gibi ağrır şimdi solum çekiliyor . Herşey çok farklı canım kesinlikle bir değil bende hamileliğe yoruyorum ama çokta gaza getirmiyorum kendimi. Sen hamilesin dua et canım Rabbim yavrunu bağışlasın inşallah. Hayırlısı olsun ya adet olayım yada hamile olduğuma emin olayım inşallah... adetim geçiyor canım dün olmam gerekiyordu ben bugüne sarkar diye de düşündüm sabah görünce oldum kesin dedim ama işte.

Evet sabah üstümü açtım uyandım sıcaktan lavaboya gittim bişey yok ağrım da yoktu geri uyudum uyandım yine lavaboya gittim kan vardı çamaşırımda pembeyse bile kararmıştır muhtemelen sonra peçeteye sildikçe geldi. Eşime söylerim ama ben sonucu negatif görürüm diye gitmeye korkuyorum akşama kadar sökülmezsem gidicem ama. Adet olduğumda bütün her yerim çok ağrırdı şimdi ise solumda ağrı var keskin sancılar. Adetimde bütün rahmim aşağı düşecek gibi ağrır şimdi solum çekiliyor . Herşey çok farklı canım kesinlikle bir değil bende hamileliğe yoruyorum ama çokta gaza getirmiyorum kendimi. Sen hamilesin dua et canım Rabbim yavrunu bağışlasın inşallah. Hayırlısı olsun ya adet olayım yada hamile olduğuma emin olayım inşallah... adetim geçiyor canım dün olmam gerekiyordu ben bugüne sarkar diye de düşündüm sabah görünce oldum kesin dedim ama işte.[/QUOTE]
Canım simdi idrar testide yapsan çokmaz net nedenmi ben lekelenmeden üç yada 4 gin sonra idrar testi yapton biri silikti birgün sonra yapmadm diğer hin yaptom cok koyiydu ama kanda görinir yerleşmeden itibaren görinür bence sen hamilesin strese girme sakın dikkat et şuan tutunmaya çalışan bir emriyo var sen kendini düşinmiyorsan onu düşin şuan o emriyo daha yerleşip serpilip büyüyene kadar embriyo tamam :)) bence bekleyebilirsen pazartesi de gidebilirsin isyersen bi acilde görin görinmeni tavsiye ederim

Canım simdi idrar testide yapsan çokmaz net nedenmi ben lekelenmeden üç yada 4 gin sonra idrar testi yapton biri silikti birgün sonra yapmadm diğer hin yaptom cok koyiydu ama kanda görinir yerleşmeden itibaren görinür bence sen hamilesin strese girme sakın dikkat et şuan tutunmaya çalışan bir emriyo var sen kendini düşinmiyorsan onu düşin şuan o emriyo daha yerleşip serpilip büyüyene kadar embriyo tamam :)) bence bekleyebilirsen pazartesi de gidebilirsin isyersen bi acilde görin görinmeni tavsiye ederim[/QUOTE]

Ay inşallah canım benim Allahım nasip etmiş olsun hayırlısıyla:) çok heyecanlandım akşama kadar sökmezse gidicem canım dediğin gibi varsa kanda çıkar nasılsa. Dinlenme halindeyim ne olur ne olmaz eşimde yardımcı oluyor sağolsun hiçbişey yapmadım Allahtan haftasonu. Bakalım bende hamile gibi hissettim bu ay kendimi hep dillendirdim ama malum kan testinden sonra biraz hayal kırıklığı oldu. Ama nedense hiç üzülmedim. Adet olsam yine üzülmeyeceğim eminim akşama kadar zaman nasıl geçecek sabır versin Allah :)

Ay inşallah canım benim Allahım nasip etmiş olsun hayırlısıyla:) çok heyecanlandım akşama kadar sökmezse gidicem canım dediğin gibi varsa kanda çıkar nasılsa. Dinlenme halindeyim ne olur ne olmaz eşimde yardımcı oluyor sağolsun hiçbişey yapmadım Allahtan haftasonu. Bakalım bende hamile gibi hissettim bu ay kendimi hep dillendirdim ama malum kan testinden sonra biraz hayal kırıklığı oldu. Ama nedense hiç üzülmedim. Adet olsam yine üzülmeyeceğim eminim akşama kadar zaman nasıl geçecek sabır versin Allah :)[/QUOTE]
Canım o can kraya yerleşene kadar görünmüyor işte acele etmende sorun yok ama üzildün cok artık müjdeyi alma vakti demekki cok dua aldın hep sana çalışmışız ya :))) hayırlı haberini aldımda dahada mutlu olucam inşaAllah Rabbim herşeyi zamanonda veriyor ne ileri ne de bir dk geri eşin götürirse akşam gidin bekleyebilirsende pazartesi git bir ikigün daha lekelenme devam edebilir korkma ben bildigin kurumuş kararmış kan gördüm çamaşoromda hiç bilmiyorum ya nasıl birşey biraz paniklemiştim burda herkes yerleşme kanaması dedi ama daha adete ongün vardı dedim bukadar çabuk mu demekki zamanı gelmiş seninde zamanı anca geldi demekki ben üçgün bildigin ateş bastı kasık ağrıları okadar azıtmıştı ki korktum baya sonra ani birden fazla ateş basonca lavaboya gittim öncesinde yoktu eminim sıkta gidiyordum korkudan baktım leke peçeteyede geldi aynı koyulukta bekleme şansı yoktu ben kist falan sandm ya ara kanama yapacak herhalde dedim ama yerleşme belirtisiymiş çok şükir lekelenme sonrasonda az az devam etti kendini yorma yol yürüme cok hassas bir zaman senin icin tam yerleşme zamanı dinlen bolbol bizede haber et gidersen akşam

Canım o can kraya yerleşene kadar görünmüyor işte acele etmende sorun yok ama üzildün cok artık müjdeyi alma vakti demekki cok dua aldın hep sana çalışmışız ya :))) hayırlı haberini aldımda dahada mutlu olucam inşaAllah Rabbim herşeyi zamanonda veriyor ne ileri ne de bir dk geri eşin götürirse akşam gidin bekleyebilirsende pazartesi git bir ikigün daha lekelenme devam edebilir korkma ben bildigin kurumuş kararmış kan gördüm çamaşoromda hiç bilmiyorum ya nasıl birşey biraz paniklemiştim burda herkes yerleşme kanaması dedi ama daha adete ongün vardı dedim bukadar çabuk mu demekki zamanı gelmiş seninde zamanı anca geldi demekki ben üçgün bildigin ateş bastı kasık ağrıları okadar azıtmıştı ki korktum baya sonra ani birden fazla ateş basonca lavaboya gittim öncesinde yoktu eminim sıkta gidiyordum korkudan baktım leke peçeteyede geldi aynı koyulukta bekleme şansı yoktu ben kist falan sandm ya ara kanama yapacak herhalde dedim ama yerleşme belirtisiymiş çok şükir lekelenme sonrasonda az az devam etti kendini yorma yol yürüme cok hassas bir zaman senin icin tam yerleşme zamanı dinlen bolbol bizede haber et gidersen akşam[/QUOTE]
Amin canım inşallah müjde vaktidir hepimizin hakkında hayırlısı olsun dua eden tüm arkadaşlardan Allah Razı olsun bende hepinize herkese dilim döndükçe dua ettim kandilde namazda her zaman Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Akşam sökülmezse dayanamam giderim muhtemelen canım beklemek kim ben kim :))) mutlaka haber veririm iyi ya da kötü. İnşallah iyi hayırlı haberler paylaşırım. Desteğin için çok teşekkür ederim :)

Amin canım inşallah müjde vaktidir hepimizin hakkında hayırlısı olsun dua eden tüm arkadaşlardan Allah Razı olsun bende hepinize herkese dilim döndükçe dua ettim kandilde namazda her zaman Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Akşam sökülmezse dayanamam giderim muhtemelen canım beklemek kim ben kim :))) mutlaka haber veririm iyi ya da kötü. İnşallah iyi hayırlı haberler paylaşırım. Desteğin için çok teşekkür ederim :)[/QUOTE]
Yav inanki sen 9 aylık degilsin çok sabırsızsın bebeğinde senin gibi olursa hiç şaşmam :))) ben sakin ol stres yapma diyorum dayanamam bakıcam diyorsun git bari bizde merak ettik sonucta bekliyoruz haberini

Yav inanki sen 9 aylık degilsin çok sabırsızsın bebeğinde senin gibi olursa hiç şaşmam :))) ben sakin ol stres yapma diyorum dayanamam bakıcam diyorsun git bari bizde merak ettik sonucta bekliyoruz haberini[/QUOTE]
:))) olsun da sabırsız olsun yavrum. Paylaşıcam canım stres değil de tam olarak merak diyelim hayırlısı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…