Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Karnında şislik falan varmı adet belirtisi olarak idrardaki tortular neden oluyor ben hiç araştırmamışt8m ona bakalım bi neden olabilir diye Canım naispse olur inşaAllah daha vaktin var sabretmeliydin okadar heyecan yapmamalıydın ama insan8n elinde olmuyor anlıyorum

Tamam canım bsşladım aslan pençesine ve hayıt tohumununa inşallah bu ay gebe kalırım şuan adetimin 4.günü soğanda yapsammı acaba
Yok Canım yapmana gerek olmayabilir de sen bilirsin adwtinden ikigün geçsin öyle yap ozaman kist birşey var dedimi deerinin bii yiksek polikistik gibi biresöyledimi dediyse yapmalıson sadece tahlillerine mi baktı en iyisi adetin bitmesini bekle yaparsın klorlu su kullanma dizenli kullan en kısa zamanda netice alorsın inşaAllah

Karnım davul gibi şişti zaten belim ağrıyo bacaklarıma vuruyo bugun de akıntım başladı adet oldum sanıyorum hep bakalım nolcak beklemedeyim şu 3 gün içinde gelmeli

Arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım aranıza bende 2019 yılında anne olmak istiyorum benim ikinci evliliğim ilk eşimi kaybettim 27 yaşındayım ilkinden eşimden kaynaklı hamile kalamadım şimdilik 6 aylık evliyim anne olmak şu hayatta belkide en çok istediğim şey geçen ay hsg çektirdim çok şükür temiz çıktı eşimdede bir sıkıntı yok hormonlarımda çok güzel dedi doktor bu ay adetim gecikti bir hafta sabah işe giderken kan verdim malesef gebelik yok adetlerim gecikmezdi en fazla bir iki gün oynardı arada şuan göğüslerim çok acıyo ama adet olamadım çok stres yaptım kendime olsak bi türlü olmasak bir türlü ne yapıcam bilemedim doktramı gitsem biraz dahamı beklesem yoksa geç döllenme olayı varmış ondan mı oluyor

Canim bende rahim rahim flimi cekildiim ertesi ay 4 gun gunum gecmisti ve asla sasmayan bi düzenim var ve ertsinde hamile kalmistim stres yapma bu ay hamilelik sansin cok yuksek

Kızlar benimde hsg sonrası ilk adetim geldi çok umutluydum bu ay yine olmadı 11. Aya girdik hayırlısı diyorum hep ama çok üzülüyorum

Kızlar benimde hsg sonrası ilk adetim geldi çok umutluydum bu ay yine olmadı 11. Aya girdik hayırlısı diyorum hep ama çok üzülüyorum
Canım üzülme daha 11.ay olmuş elbet olur benim 2.5 yıl oldu evlendiğimde 1.5 sene düşünmedik borçlardan dolayı yeni düşünmeye başladım. Elbet olur yeterki sabırla bekleyelim Allahım en ummadığın anda verir yeterki kendini stres yapma stresten etkiliyor çünkü bol bol hayırlısını dua et. Dualarımda sanada tüm isteyenlere hayırlısı için dua edecem

Y
yani 1 yıldır mı istiyosunuz sizde. Zaten bekleyip dua etmekten başka çaremiz yok stres yapmak istemiyorum ama elimde değil gerçekten hep aklımda hiç çıkmıyo ki rüyamda bişey görüyorum acaba mı diyorum her belirtide acaba mı diyorum işe başlamayı bile düşünüyorum bu yüzden evde yalnız kaldıkca çok kafama takıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…