Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
F farah58 senin alt karnın şiş mi göbeğin adet olacağımda bile bu kadar şişmezdim ben zaten göbeğim vardı ama şuan iki katı şişti ay allahım bide hamile gibi o kadkadar emin konuşmaz mıyım İyice alıştım bu duruma ben bu ay

Bende bi kere yaptım iltihapları falan yok ediyomuş nette de hamile kaldım onunla diyen çok fakat daha öyle bi durum olmadı acaba yanlış mı yaptım diye merak ettim o yüzden sordum kaç gün kullandın
1 hafta cnm
Erken Doğum sonrası rahmi temizlesin diye verdi bana doktor

Son zamanlarda kilo aldığım için çok farketmiyorum açıkçası :))) ama şişlik var

Kizlar merhaba, araniza yeni katildim. Biz de esimle yeni yeni bebek dusunmeye basladik Allahim nasip ederse. Bu ay oluvasyon testi aldim 2 gundur yapiyorum ama henuz silik. Hatta bugun dun yaptigimdan daha silik. Ben cok su icen biriyim, laboquick testinde ise 2 saat once sivi alimini azaltin yaziyor ama yapamiyorum ve cok su ictigim icin tuvalete cikiyorum mecburen cunku artik o kadar sıkıstiriyor ki dayanamiyorum. Sivi alimi ve tuvalete cikmak testi cok etkiler mi?

Son zamanlarda kilo aldığım için çok farketmiyorum açıkçası :))) ama şişlik var
Ben baktım kilom aynı sabit iidrarımdaki o beyaz şeylerde çoğalmış ay allahım sanırım oldu bu sefer yayarabbim ya cok duygusalım şuan bu sefer yumurtlamayı tutturduk sanırım ya beni görende ttestte koyu koyu iki çizgi gördüm sanar allahım utandırma yarabbim bu ay cok başka hersey ya

Amin canım inşallah vardır:)) idrarda benim de var beyaz tortu belirtilerden bir tanesi hadi bakalım yarın test sonucunu heyecanla bekliyorum

Çok teşekkür ederm canım, en kısa zamanda darısı başına inşallah sağlıklı bir şekilde:)

Daha belli değil canım yani idrar testi hamilesin diyor da bakalım :))) darısı başına inşallah Allah hayırlısıyla hepimize bu güzel duyguyu tattırsın :) Yildiz__Tozu da yarin idrar testi yapacak bakalım inşallah güzel haberler bekliyoruz

Hayirlisiyla rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah banada. Test diyorsa dogrudur bence kan verdin mi

Ne zaman test yapacaksın canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…