Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar şuraya şimdilik yıkık bir ben bırakıyorum

Eki Görüntüle 2210056 Kızlar günaydın merhaba :)
Dün test yaptım silik çıktı bu sabah tekrar test yaptım 5 dk bekledim silik yine. Adetimin 33. Günü sizce hamile miyim?
cok sevindim canım ya gözün aydın rabbim kucağına sağsalim hayırlısıyla almayı nasip etsin bizlerede bol bol dua et

Yaaa negatif mi çıktı
Negatif cıktı ya cnm 3 4 gün kaldı adete beklicem artık dahada yapmam zaten yumurtlamadan 8 gun sonra cıkması şaka gibi olurdu o kadar sevinmiştim ki hala inanmak istemiyorum 3 5 gün sonra belli olur zaten gelir bişey yoksa 3 güne

8gün sonra yaptığımda benim de negatifti canım 11.günde de çok çok silik gördüm. Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım inşallah iyi haberler alırız senden. Daha umut var yani üzme kendini:)

Merhaba arkadaslar.. Bende 3 yillik uyeyim burda ilk hamileligim 7aylikken karnimda oldu olu dogum yaptim 1sene sonra tekrar hamile kaldim ve suan 3yasinda bir oglum var rabbim nasip ederse tekrardan bir bebek istiyoruz.. Ve ilk denememiz di bu ay bugun adet gunum insallah olmam

Kızlar bana anlayan biri bu sonuçları değerlendiremilirmi fsh yüksek dedi doktor kfam allak bullak

Eklentiler

• 20181127_140618.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 42
8gün sonra yaptığımda benim de negatifti canım 11.günde de çok çok silik gördüm. Hakkımızda hayırlısı olsun bakalım inşallah iyi haberler alırız senden. Daha umut var yani üzme kendini:)
Bilemedim cnm ya bugun 11.gündü çıkmadı işte olmadı sanırım o kadarda sevinmiştim bide o kadar ağrı sızı psikolojik olamaz diyorum bi yandanda dün gece donuyodum batganiyeyle ortunup oturdum belimden aşağısı bacaklarım kasıklarım belim ağrıyodu bakalım 3 güne adet olmam lazım olmazsam 2 gün sonra test yaparım ama önce şu kritik 3 günü atlatmam lazım

Evet biraz yüksek ama diğer değerlerin cok güzel bir ajtardan Testeredişli aslan pençesi al o değer bir ayda iner Canım mutlaka yap ilaç falanda kullanmana gerek kalmaz bir bakmışsın hamilesin östrojen hormonun gayet güzel hemen al bi testere dişli kullanmaya başla belki ay sonu gelmeden bile kalabilirsin hamile
Kızlar bana anlayan biri bu sonuçları değerlendiremilirmi fsh yüksek dedi doktor kfam allak bullak

Tamam canım bsşladım aslan pençesine ve hayıt tohumununa inşallah bu ay gebe kalırım şuan adetimin 4.günü soğanda yapsammı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…