Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sperm volüm hızı ne oluyor hamile kalmayı etkiler mi eşim bir kez test yaptırdı ve doktor volüm hızı düşük ama bu stresten bugünlük de olabilir demiş istersen başka bi gün başka bi yerde daha yaptır demiş o da yaptırmadı şimdi söylüyorum yaptır diye sen sorunu bende arıyosun deyip tafra yapıyo :KK43:

Kızlar az önce araştırdım idrarda beyaz tortular.gendlde enfsiyon yada mantarın sebep olduğuymuş bor üroloğa gitmenizi öneriyorum iyice bir bak8lsın bu bile hamile kalmaya engeldir dikkat edin kendinize

Bende kan testi yaptırdım ama sonuç şaibeli
İki ayrı yerde yaptırdım biri 3.27 diğeri 2.59 ??? Var mı yok mu :KK43:
O kadar da koyu cıktı iki farklı testte nasıl bu kadar düşük çıkabilir ki kanda cnm Gerçekten hem üzüldüm hem şaşırdım :110:

Kızlar az önce araştırdım idrarda beyaz tortular.gendlde enfsiyon yada mantarın sebep olduğuymuş bor üroloğa gitmenizi öneriyorum iyice bir bak8lsın bu bile hamile kalmaya engeldir dikkat edin kendinize
Bende mantar ve enfeksiyon varken böyle tortu yoktu inan anlamadım daha yeni iki doz ttedavi gördüm enfeksiyon ve gizli mantar vardı belirtiler hersey geçti ama bilemedim cnm ya

Benimde geçende 2.0 çıkmıştı şüpheli bi rakam diye acaba demiştim ama yokmuş inşallah senin vardır cnm ya :KK200::KK43:

Canım ben idrar testi yaptırdım tortular için temiz çıktı. Bende korktum enfeksiyondan ama değilmiş

11 yasinda bir oglum var 2 hamileligimdi malesef kucagima alamadim 18 haftalik karnimda oldu simdi tekrarrardan dusunuyorum aci gecmiyo gecmezde biliyorum ama acimi biraz olsun dindirir
anlayabiliyorum canımm acı hiç ama hiç geçmiyo hemde ben eşimi kaybettim şuan ikinci evliliğim bebek istiyorum anne olmak istiyorum bana yoldaş olsun istiyorum nasip işte

X