Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ya şaşırdım ama çok rahatım ne üzüldüm ne de strese girdim bekliyorum adet günümü ağrım var zaten olursam haftasonuna gelir gelmezse bir daha yaptırırım artık
Napalım nasip kısmet cnm ya benimde 2si önümüzde ki 2 günde adet olmam lazım akıntım var ama nolcak bilmiyom belirtilerim devam ediyo ama hafiflediler bi sakinlik geldi adet öncesi bakalım olursamda adet yapacak bişey yok ya sabır ya selamet dicez

anlayabiliyorum canımm acı hiç ama hiç geçmiyo hemde ben eşimi kaybettim şuan ikinci evliliğim bebek istiyorum anne olmak istiyorum bana yoldaş olsun istiyorum nasip işte
Rabbim sabırlar versin. Yeni evliligin icinde rabbim hayirli gecimler versin ins. Rabbim isteyen herkese bizlerede hayirlisiyla saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin insallah.

Kızlar 28 ınde adet almam gerekiyordu cok erken biliyorum ama 1 gun geçti Test de yapıp hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum. Ama henüz bı hamılelık belırtısı de yok sadece kasıklarımda agrı ve yanma tarzı bırseyler oluyor

Adet öncesi midem bulanırdı cok yerdim tatlı falan iştahım açılırdı şuan için 1 2 gun falan kaldı midem bulanmıyo iştahım sıfır tatlı bile yiyesim yok hiçbişey yemesemde acıkmıyorum hiç bakalım heycanla bekliyorum vucudumda bi sessizlik var kırmızılar ce eeeeeeee yapabilir gibi her an ama ağrım sızım adet belirtim hiçbişeyim yok

İnşallah hamilesindir cnm ya ben olsam duramazdım yapardım benim daha var o yızden yapmıyorum :)

O çok yeme bende var cok cabuk acıkıyorum yıyorum ve halsızlık var ınsallah hamıleyımdır canlar hepımıze nasıp etsin rabbım

Herkes sessizliğe gömüldü ya buralar hep dutluktu bi zamanlar nerdesiniz yahu

Evet canım 1 yıldır düşünüyoruz gerekli ne varsa sonradan pişman olmamak için yaptırdık. Yumurtalıklarda kist çıktı onun içinde soğan suyu içtim bu ay gidecem bakalım ne olacak onun dışında bir problem yok şükür. Umutlanmayı çok iyi biliyorum kaç kez yaşadım kaç kez gözyaşı döktüm ama her seferinde Allahım senin bir bildiğin vardır dedim şimdi dua edip bekliyorum bakalım. İnşallah sende en yakın zamanda mutlu haberler alırsın.

İdrar testlerim hala pozitif çıkıyor. Bu durumu yaşayan var mı arkadaşlar? Ben bu şekilde olan idrar testi ile beta hcg değerimi 19 olarak öğrenmiştim kimyasal gebelikti. Ama dün çıkan değerlere çok şaşırdım. Normalde bat yarın ama bakalım hayırlısı

Ayy cnm benımde adet 2 gun gecıktı dusunsene ıkımızde hamıleyız hayalı bıle guzel

Cnm tebrik ederım benımde adet 2 gun gecıktı belırtılerın nedır aceba ?
Canım merhaba, bana soruyorsan benim belirtiler halsizlik ve yorgunluktu. Bir de mide yanması ve midem kazınıyordu ama bir şey yiyesim gelmiyordu çok o mide kazınması halâ devam ediyor. Bir de limon sarısı gibi akıntı var daha önce karşılaşmadığım bir şey. Benim bat günüm yarın ya da Cumartesi normalde ben biraz erken öğrendim geçen Pazar testte çıktı Pazartesi kan verdim. O günden beri de her gün test yapıp koyulaşma var mı diye bakıyorum.

Canım önemli olan her gün koyulaşması aslında. İnşallah vardır da geç döllenme filandır canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…