Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 6 . ayim bu ay kizlar siz ne
süredir deniyorsunuz
Benim de 4.ayım :) sat 30 Ekim ama adet bittikten sonra ilişki oldu ve o andan beri garip şeyler hissediyorum. Çok erken biliyorum ama bakalım yarın doktor randevum var yumurta takibi yapıyoruz çatlatma iğnesi vuracak geliştiyse yumurtalarım. Pko dan şüphelenmişti son adetim olaylı oldu biraz ama çok şükür değilmişim ve standart devam ediyorum. Klomen verecekti ama çok gerekli görmediğini ifade edince istemedim. Bir dahaki ay olmazsa isteyeyim mi sizce ne dersiniz.

Nerdeyse aynı şeyler bana da oldu gerçekten ama dinlememeye çalışıyorum. Çünkü düşündükçe kendimi yıprattım olmayınca çok üzüldüm bende bir kimyasal gebelik geçirdim 3 ay oldu. Ama hala birşey yok 4.ay çalışmalarına yeni başladık nedense çok umutluyum rüyalarım falan hep çocuk yorumuna çıkıyor:))

Doktor gerekli görmezse ısrar etmiyorum ben,bir sorun yok dedi birşey vermedi bana da

Valla cnm benimde hep öyledi rüyalarım bile ama bu ara hep uykulu oluyom ama uyuduğumdan bişey anlamıyom ge ede illa tuvalete kslkıyom hiç adetim değildir merakla bekliyorum

Valla cnm benimde hep öyledi rüyalarım bile ama bu ara hep uykulu oluyom ama uyuduğumdan bişey anlamıyom ge ede illa tuvalete kslkıyom hiç adetim değildir merakla bekliyorum
Bende çok halsizim okulda yoruluyorum ama her zamanki tempoda çalışıyorum. Ya da kafama takmadan bu ay geçirmek istiyorum dedim başaramadım kendim psikolojik olarak yaşıyorum belirtileri. O da olabilir. Umarım olumlu sonuçlanır bu ay. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah :)

Kızlar o kadar canım sıkkın ki şuan buraya da yazmazsam deliricem bu ay rahim filmimi çekildim intte rahim filmi hem tanı hem tedavi amaçlı yazıyor yani çekildikten sonra spermin rahme tutunması daha kolaylaşıyormuş ve hamile olma şansı artıyormuş o yüzden bende bu ayı iyi değerlendirmek istiyorum bir gün dolu bir gün boş yapayım istiyorum ve bu gece olması lazım normalde fakat benim eşim olacak şahıs ben böyle üsteliyorum istiyorum diye kendini bi havalara soktu gerçekten deliricem. Çamaşır sermem gerekiyordu ben uyurum o vakte kadar dedi ben şaka yapıyordur uyumaz diye bekliyordum ama gerçekten uyumuş sinirden deli oluyorum. Benim ne kadar istediğimi görmüyor mu kör mü her adette gözyaşı döküyorum ben nasıl bu kadar düşüncesiz olabilir ya normalde umrumda değil hayatta da istemem sex falan zaten kilolu erken boşalma sorunu var zevk faln almıyorum ben 2 senedir bu koşullarda o her istediğinde yapmaya çalışırken onun böyle yapması beni delirtiyor. Sorun onda onun yüzünden olmuyor buna adım gibi eminim zayıflayayım birşeyler yapayım çaba göstereyim diye hiç düşünmüyor lafa gelince bende çok istiyorum diyor hiç bir çaba yok deliricem ya deliricem. 10 ayın stresi zaten üzerimde birde onun bu kadar düşüncesiz olmasına dayanamıyorum benim ne kadar istediğimin nasıl farkında olmaz

Bizim hissettiğimiz kadar güçlü değil duyguları...
Evet uyuması biraz garip olmuş ama eşini de omuzlarındaki stresine dahil etme cnm. Şu stres çok güçlü birşey. Elimde değil aşırı stresliyim. Eşim bu kadar takılma stres yapma diyor. Diyor da o öyle kolay değil cnm.
Özetle eşini Yen'i bir stres maddesi olarak ekleme. Kendini üzersin. Diğer akşam denersiniz...

B
başıma ağrı çıktı sinirden şeytan diyo yapma sex falan köpek gibi yalvarsın ama çok çocuk istiyorum olmuyo yapamıyorum

B

başıma ağrı çıktı sinirden şeytan diyo yapma sex falan köpek gibi yalvarsın ama çok çocuk istiyorum olmuyo yapamıyorum
Canım erkekler senin gibi düşünmez. Emin’im bir çoğu öyledir. Zaten Allah nasip ederse tek gecelik ilişkiden bile olur etmezse her gün ilişki olsun yine de olmaz. Böyle düşün stresin azalır. Allah biliyor zorluğunu hissettim üç ayda ve Allah kimseye evlat aratmasın gerçekten zor. Yıllarca uğraşan var sabretmek lazım. Eşin için de kötü konuşmusşun biraz hoş olmamış. Burada kimse kimseyi tanımıyor diye rahatız tabii ama kendini eşinin yerine koy. Bir yerde senin hakkında bu şekilde olumsuz yorum yapsa kötü olurdun. Allah sabır ve en hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat versin inşallah

Evet biliyorum kötü konuştuğumun ama biz 2 yıllık evliyiz ve ben en başından beri çocuk istedim o istemedi diye korunduk şimdi 10 aydır deniyoruz olmuyor bunun üzerine kardeşimin hamilelik haberini alıyorum hemde korunurken her ay ağlıyorum bir insan azcık da olsa düşünmez mi ya zaten stres yapıyor üzülüyor elimizden geleni yapalım demez mi ben böyle sinirden delirirken horul horul uyuyor evet kötü konuştum ama o getiriyor beni bu hale

Sıkma canını kuzum erkekler malesef bizim gibi degiller yapısal olarak bende ovulasyon yaptim diye istemiyo 3 gun pespe yapmamiz gerekiyo dedigimde sacma buluyo olucaksa olucak. daha önce ovulasyonlami hamile kalmistin deyip benide sinir ediyo ahhh bu erkekler

Sağol canim desteğin için. haftaya işin psikolojik yönüyle de ilgilenen bir doktora görünecem. inşallah yardımı olur.

Meraba kızlar bugun ilişkiden sonraki 12. Gün acaba idrarda cıksr mı ki yapsam mı ki elimde son test napsam bilmiyom ya bugun yaparsam cıkmazsa çarşamba gunu dişçiye gidicem 12.gun erken midir acaba varsada cıkmazsa diye de korkuyorum aslında

İnsallah canım çok sağol desteğin için.
bi sizler anlıyorsunuz beni zaten. iyi ki varsınız.

ayy bende de var aynindan. benimkine kalsa benim bu kadar istemem nevrotikmis. bir şeyi bu kadar istemek normal değilmiş.
ve bizim olmamasının sebebi de beyefendinin yavaş spermleri. kilolu değil eşim ama yaşı epey var. neler yaptım spermleri hizlansin diye hicbirini yemedi icmedi. uzulunce de nevrotik oluyorum. öyle bir hale geldik ki ya çocuk olacak ya da bir yila kalmaz bosanacaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…