Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar
Bugün doktora gittim geçen ay adet düzenleyici cylo prognova kullandım hastalandığında gel demişti şuan sadece yumurta tembelliği varmış bunun için de klomen yazdı daha önce bu ilaci kullanan oldu mu hicbir fikrim yok günde 2 tablet ve haftaya çarşamba tekrar gel dedi şuan reglmin 2 günü ve yarın basla dedi yardımcı olabilirmsnz ?

Merhaba kızlar
Bugün doktora gittim geçen ay adet düzenleyici cylo prognova kullandım hastalandığında gel demişti şuan sadece yumurta tembelliği varmış bunun için de klomen yazdı daha önce bu ilaci kullanan oldu mu hicbir fikrim yok günde 2 tablet ve haftaya çarşamba tekrar gel dedi şuan reglmin 2 günü ve yarın basla dedi yardımcı olabilirmsnz ?

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/adet-duzenleyicileri.1080850/

Belki yardımcı olur

Merhaba geçmiş olsun .. bende aynı şeyi yaşadım. İlacla düşük yaptım ve 11 gün sürdü kanamam toplamda. Ve adet döngümle aynı şekilde 26gün sonra tekrar adet oldum. Düşük sebebini araştırıyor musunuz ?
Size de çok geçmiş olsun. Benin ilaçla düşüğe cesaret edemediler. Karnimda 3 hafta ölü durmuş. Bi an önce aldılar. Doktor pıhtılaşma için genetik test yaptırabilirsiniz dedi ama onun için de 1 ay bekleyin, hormonlarınız normale dönsün dedi. Eylül ayına randevu aldik. Bakalım ne olacak.
Siz gittiniz mi bi doktora?

Size de çok geçmiş olsun. Benin ilaçla düşüğe cesaret edemediler. Karnimda 3 hafta ölü durmuş. Bi an önce aldılar. Doktor pıhtılaşma için genetik test yaptırabilirsiniz dedi ama onun için de 1 ay bekleyin, hormonlarınız normale dönsün dedi. Eylül ayına randevu aldik. Bakalım ne olacak.
Siz gittiniz mi bi doktora?

Evet doktorum ikinci adetinde gel dedi gittim muayene etti sonra hem.genetik hem pihtilasma yapildi pıhtılaşma bozukluğum varmış

anne adayimiyim degilmiyim bilmiorum. teatim boyle 14. gun catlatma ignesinin

Eklentiler

• 20180807_013254.jpg
    20180807_013254.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 50
X