Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hiç soğan kürü ardından incir kürünü denedinizmi yumurta çatlamaya yarıyor diye biliyorum yengem incir kürü sayesinde hamile kaldı öyle diyor yani incir kürünün faydasını gördüm kullandım o ay hamile kaldım dedi bu ay olmazsa adet bitince hemen denicem

evet cnm 5 gun klomen kullandm. adetin 5 gunu basladim.
Kacinci gun basladin klomene , birde doktor bana da verdi hamile degilsem bi daha ki ay başlayacağım. Ama catlatma ignesi icin vs gel demedi 3 ay kullan hamile kalmazsan gel dedi bana. Sana cinsel perhiz verildi mi ? Ve yumurtlaman yani yumurttanin olgunlasip catlama durumuna gelmesi normal adet düzeninden önce mi oldu

Kacinci gun basladin klomene , birde doktor bana da verdi hamile degilsem bi daha ki ay başlayacağım. Ama catlatma ignesi icin vs gel demedi 3 ay kullan hamile kalmazsan gel dedi bana. Sana cinsel perhiz verildi mi ? Ve yumurtlaman yani yumurttanin olgunlasip catlama durumuna gelmesi normal adet düzeninden önce mi oldu
cnm,cinsel perhiz verdi. doktor yumurta tkibi ypti. adetten sonra 15 ve 13 mm yumurtalar vardi. 25 tmmzda 2 doz choriomon verdi

Arkadaşlar Merhaba,

Temmuz ayında yaptığım 5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
@cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
Fairytale35 Fairytale35
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
B Bendeniz07
@Cruelangel

Beni de ekleyin aranıza. Kasım ayında 9haftalikken kalp atışları durmasından sebep kürtaj olmak zorunda kaldım. 8-9 ay oluyor beklemedeyim. Bu ayki adetten sonra rahim filmi çekilecektim ama tatil dolayisiyla Eylül’e kaldı. Hayırlısı hakkımızda..

İnsallah hepimiz hayırlısıyla saglıkla bebislerimize gebe kalır , uzun yıllara saglıkla mutlulukla bebislerimize şahitlik ederiz.

Biz de 2 aydır deniyoruz olmadı :KK43: Normal ultrason ve hormon testi yaptırdım hepsi normal.Kasım/ Aralık’a kadar olmazsa rahim filmi çektirmeyi ve eşimin değerlerine baktırmayı düşünüyorum.Erkekler için hangi bölüme gidiliyor acaba ?

Beni de ekleyin aranıza. Kasım ayında 9haftalikken kalp atışları durmasından sebep kürtaj olmak zorunda kaldım. 8-9 ay oluyor beklemedeyim. Bu ayki adetten sonra rahim filmi çekilecektim ama tatil dolayisiyla Eylül’e kaldı. Hayırlısı hakkımızda..

İnsallah hepimiz hayırlısıyla saglıkla bebislerimize gebe kalır , uzun yıllara saglıkla mutlulukla bebislerimize şahitlik ederiz.

Allah gönlüne göre versin 9 aydır korunuyor musunuz yoksa henuz gebelik mi olmadı

Allah gönlüne göre versin 9 aydır korunuyor musunuz yoksa henuz gebelik mi olmadı

Kurtajdan sonraki ilk adete kadar 1 ay korundum sadece. Kalan aylarda korunmadık ama henüz mutlu haber alamadık. Rahim filminden sonra 3-4 ay kadar yumurta takibi yapar muhtemelen doktor, yine olmazsa aşılama ya da tüp bebek gibi tedavi... insallah onlara gerek kalmadan yeniden doğal yoldan gebe kalırım.

Kurtajdan sonraki ilk adete kadar 1 ay korundum sadece. Kalan aylarda korunmadık ama henüz mutlu haber alamadık. Rahim filminden sonra 3-4 ay kadar yumurta takibi yapar muhtemelen doktor, yine olmazsa aşılama ya da tüp bebek gibi tedavi... insallah onlara gerek kalmadan yeniden doğal yoldan gebe kalırım.
Inşallah :) sadece 1 ay korunmadik deyince biraz korktum. Ben düşük sonrası test sonuçları vs 3 ay bekledigimiz icin korundum.daha sonrasında da bir ilactan dolayi korundum. Simdi bu ay biraktik korunmayi 7 ay üzerine.

Evet doktorum ikinci adetinde gel dedi gittim muayene etti sonra hem.genetik hem pihtilasma yapildi pıhtılaşma bozukluğum varmış
Ben daha ilk adetimi görmedim. Önümüzdeki ay doktora gözükeceğim. Bakalım ne diyecek. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Ekledim cnm
Listemiz kalabalık oldu, inşallah peşpeşe güzel haberlerle birbirimize umut oluruz ❤️

Inşallah :) sadece 1 ay korunmadik deyince biraz korktum. Ben düşük sonrası test sonuçları vs 3 ay bekledigimiz icin korundum.daha sonrasında da bir ilactan dolayi korundum. Simdi bu ay biraktik korunmayi 7 ay üzerine.

Doktor ilk adetten sonraki kontrolde korunmanıza gerek Yok. Psikolojik olarak insanlar kendilerine gelsinler diye genelde 3-5 ay korunma veriyoruz dedi.

Siz de benimle yaklaşık ayni zamanda kürtaj olmuşsunuz galiba. Yakın zamanda mutlu haberler alalım.

Doktor ilk adetten sonraki kontrolde korunmanıza gerek Yok. Psikolojik olarak insanlar kendilerine gelsinler diye genelde 3-5 ay korunma veriyoruz dedi.

Siz de benimle yaklaşık ayni zamanda kürtaj olmuşsunuz galiba. Yakın zamanda mutlu haberler alalım.
Evet Ben aralik 14 de kalp atisi durdu diye ilacla düşük yaptım . Insallah en yakın zamanda nasip etsin Allah

X