Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz de 2 aydır deniyoruz olmadı :KK43: Normal ultrason ve hormon testi yaptırdım hepsi normal.Kasım/ Aralık’a kadar olmazsa rahim filmi çektirmeyi ve eşimin değerlerine baktırmayı düşünüyorum.Erkekler için hangi bölüme gidiliyor acaba ?
Eşiniz bi üroloğa görünebilir canım. Onun değerleri de normal çıkarsa size denemek ve dua etmek kalıyor. İnşallah en kısa zamanda nasip olur. Stres yapma sağlıklı beslenin ve sigara kullanıyorsanız eşinizle birlikte ikiniz de bırakın canım. Bizim de her şeyimiz normal çıktı 5 aydır deniyoruz. Umudumu korumaya çalışıyorum inşallah olacak

Kızlar benim de ovulasyon gerçekleşti testlerden anladığım kadarıyla. Sadece zaman zaman sarı zaman zaman şeffaf akıntım var. Hamile kalanlar göğüs ağrısı diyor hep. Hiç öyle bi belirtim Yok. Bu ay eşim keçi boynuzu ben de çörekotu bal tarçın kürü yaptım. Nasip bakalım... belirtisizlik de umut vermiyor ki...

Biz de 2 aydır deniyoruz olmadı :KK43: Normal ultrason ve hormon testi yaptırdım hepsi normal.Kasım/ Aralık’a kadar olmazsa rahim filmi çektirmeyi ve eşimin değerlerine baktırmayı düşünüyorum.Erkekler için hangi bölüme gidiliyor acaba ?
Ovülasyon testiyle yumurtlama gününüzü yakalayın. Genelde işe yarıyormuş. Erkekler için üroloji bölümü. Stres yapmayın, sadece oraya odaklanmayın, kafanızı dağıtacak meşgale bulun. Bizim de 5. Denememiz, inşallah güzel haberler alırız canım.

S.a kızlar iyi geceler benm 4 yaşında bi kızım var ikinciyi istiyoruz ins bi kac aydır deniyoruz ama olmuyor insülin direncini öne sürüyor doktorlar hayırlısı bklm ins olur

rabbim hepimize verir inş kızlar nasılsınız. BAT bu ay nedir . hadi bir yoklama yapalım:halay:

rabbim hepimize verir inş kızlar nasılsınız. BAT bu ay nedir . hadi bir yoklama yapalım:halay:
Amin ins cnm :KK66: sat 22 temmuz ama bat tarihini bilemiorum son zmnda adet tarihlerim degisti iki gündür halsizlik var bugun de acayip bi ağrı var alt karnımda gebelik belirtisi olabilir mi die dusunmeden de edemiyorum

Amin ins cnm :KK66: sat 22 temmuz ama bat tarihini bilemiorum son zmnda adet tarihlerim degisti iki gündür halsizlik var bugun de acayip bi ağrı var alt karnımda gebelik belirtisi olabilir mi die dusunmeden de edemiyorum
bnm adetime daha var. henüz bir belirti de yok . çok sabırsızım. ama rahat olmaya çalışıyorum.

X