2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar benim dr um kesinlikle dışarda salata yeme dedi çıplak elle ete dokunma dedi eldiven kullan ille yapmak istiyosan dedi salatanın iyice yıkanması gerekliymiş aklınızda olsun onlarda bi bakteri varmis hamilelere çok çabuk geçiyormuş haa bide köpeği elleme sakın dedi

Evet 2 gün önce daha kötüydüm ama şuan daha iyi sanki sabahları yada ac kalınca dayanamıyorum bulantıya..

Iyi aksamlar hanimlar bende sanırım şubat annesi olucam dun gebe olduğumu ogrendim kan testi yaptırdim ogrendim sizler bana göre daha ondesiniz sanırım size bişey sormak istiyorum ben kadın doğum dr una hemen gitmek istemiyorum acaba siz keseyi kacıncı haftada gordunuz kaçıncı haftada gitti niz aslin da 3. Gebeliğim ama 6 yıl gecince ben unutmusum kaçinci haftada gidildiğini

Ben adet günüm gelmeden öğrenmiştim değerim daha 30du biraz yükselmesini bekledim en azından 1500 lere gelmesi gerekiyomuş sanırım kesenin gözükmesi için sonra değerim çok hızlı artış gösterince dış gebelik korkusuyla dördüncü hafta içindeyken gitmiştim kese görünmüştü 5+5te bebek göründü canım

Hosgeldin cnm hayirli olsunn. Bende sali gunu gttim. Sadece kese.gordu iki hafta sonra gel dedi. Yani suan gitsen bile.sonra yine gel dicek biraz bekleyebilirsin. Ben bayram.girdi araya mecbur beklemistim.

Bende aynen senin gibi düşünüyorum. zorlamak istemiyorum kendimi. Yoğurt istemiyor mesela canım. Yiyemiyorum yada kefir içemiyorum. Fena oluyorum yabi yumurta falanda yok.hamileliğimin en başından beri yumurtadan tiksinmiştim zaten entresan bir şekilde. Doktorunun söylediği rahatlattı beni acikcasi

yok şey mesela koyun peyniri var ya yumuşak olan onlar yasak. krem peynir türündekiler serbest.
Aaa ilk defa duyuyorum böyle yasaklar. Benim ki hiç bir şey demedi bana.
Ay hiç sert peynir yiyemem ya gerçi şu an hiç bir peyniri yiyemiyorum zaten
Çin takvimi yaptın mı? Kızımda da asla peynir yiyemedim merak ettim cin takvimo sonucunu

Ah kuzum ya. Uraz da öyle. Kanguruda taşıyorum zaman zaman ben urazi hala. Yere inmek ve emeklemek için cirpiniyor kucağımda. Gele uyutmaya çalışırken kucağımda baya baya tekmeler atıyor Bana da. Ama bu bebeler öyle bir korunaklı ki keselerinde, hiç bir şey olmuyor şükür ki onlara iyi düşün sende olur mu?

Gozunuz aydin.. darısı bize ıns..

Aminn çokca. Teskkur ederim

karatayin hamileler için kitabini oku canım hamilelikten önce 15 kilo verdim hala benzer besleniyorum
Karatayin candır ya. Çok severim karatayin bende. Delidır falan ama tezleri baya doğru bence

Irkek mi acaba kuzum 122saglikli olsunda pit pit yerim bizde haftaya duyacagiz insallah bakalim
Bence erkek. Ama kız olsa dünyalar benim olurdu gerçekten :)

Benim de canim hic tatli istemiyor ... aklima gelince bile iy diyorum

Bende tatlıyı duşununce bile iykkk yaoanladsanim..Hele kakaonun kokusu bile beni mahvediyor. Sen cin takvimi yaptın mı?

Evet baktim kiz diyor canim ..sen ?

Kız diyo canım hamile olduğumu öğrendiğim günün sabahı rüyamda erkek bebek gördüğüm için sanırım ben hep erkek bekliyorum ama sanırım tam tersi olacak

kızlar şimdi bir şey buldum kk de. kesenizin şekli fasülye gibiyse erkek yuvarlaksa kızmış. baya kişi de de tutmu bu şey :) benim ultrason fotosu fasülye gibi :) oğlan geliyor gerçekten

yok yahu. şimdi ialyın ilk ultrasonuna baktım oyle bir şey yok. yalan bence. kesenin içinde sağa ya da sola yerleşen bebek cinsiyet tahmininde tutan oldu mu acaba aramızda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…