2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
OH BE AÇIKLAYICI Bİ YORUM GELDİ HAY AĞZINA SAĞLIK

Kızlar merhaba, bayram arefesinde kan geldi diye paniklemistim. Progestan yazmıştı doktor. Hazır memleketteyken doktora gideyim durum ne diye dedim. Kese bozulmuş dedi, düşük görünüyor progestani kullanmayı bırak dedi. Zaten ilk gebeligimde de kalp atışını duyamamistik kürtaj olmuştum. Çok kötü oldum toparlayamiyorim kendimi. Biliyorum veren allah alan da allah. Zor geldi ikinci de de yaşayınca. Doktor yine de küçük bi ümit var dedi bozulmuş kesenin yaninda minik bir yuvarlak var. Onun için beta hcg değeri artıyor mu diye bakicaz. Dualarinizi bekliyorum.

GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN BOZMA MORALİNİ BAK UFAKTA OLSA ÜMİD VARMIŞ..YOKTAN VAR EDEN RABBİM ORDAN TUTAR İNŞAALLAH

Benim mesai biter. Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.. Bu gün için teşekkür etmek istedim çok rahatlattınız beni. Herkes aynı hisleri ve aynı endişeleri yaşıyor bu yüzden de kendimi olduğundan daha güçlü hissediyorum. Bence çok güzel bi topiğimiz var umarım isteyen herkes bu süreci yaşar. Söylediğim gibi teşekkür etmek istedim. Yarına görüşmek üzre.

Canim ya Allah tan ümid kesilmez baktin tutundu duzeldi eger varsa ruhu bu dunyada ne yaparsan yap olacaktir ama yoksada elden yapacak birsey yok Allah gonlune gore versin inşallah olur

Dualarımız sizinle lütfen moralinizi yüksek tutun ve mümkün olduğunca pozitif düşünün. Her şey bi anda güzelleşebilir. Çok fazla düşük tehlikesini atlatan anneler var. Umut var demiş doktor siz olabildiğince dinlenin. Allah yardımcınız olsun

Allah bir mucize nasip etsin inşallah

çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce güzel haberler alırsın

Ah kuzum ya. Çok zor yaşadığın. umarım o zor olan ihtimale tutunur bebeğin. Çok üzüldüm. melekler sizinle olsun. Umarım düşmez yavrun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…