2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
sinirli olan var mı? demin eşim dondurmanın zararlı olduğunu söyledi diye şuurumu kaybettim resmen. bu sinire nasıl engel olabilirim? o sırada hareketlerime de dikkat etmiyorum bebeğe bir şey olacak diye ödüm koptu.

Gözün aydin cnm boyle gidenleri görünce daha da heycanlaniyorum benimde yarin bakalim benim minnos ne yapiyor

Allah iyiligini versin dondurma yuzunden kizilirmi yazık gerci bende de var ama oturup agliyorum

Allah iyiligini versin dondurma yuzunden kizilirmi yazık gerci bende de var ama oturup agliyorum
ya onca gün sakindim. efendim dondurma yiyip ayı gibi olacakmışım da bilmem ne bu hamile kadına söylenir mi? sakinleşemiyorum hala. daha 60 kiloyum boy 167 bana ayı gibi olacaksın dedi ya aklımı sıyıracağım valla

zaten normalde de hafif agresiftim.simdi sinir coştu dagitasim geliyor ortalığı aklıma hemen bebeği getiriyorum az da esler idare edecek yapacak birşey yok

zaten normalde de hafif agresiftim.simdi sinir coştu dagitasim geliyor ortalığı aklıma hemen bebeği getiriyorum az da esler idare edecek yapacak birşey yok
ben aklıma getirdiğimde her şey için geç olmuş oluyor çoktan ani bir hareket yapmış oluyorum sehpayı ittirip elimdekini fırlatmak gibi. neyse ki ağrım falan yok sanırım benim manyak bir anne olduğumu kabullenmiş vücut.

geçer yakında sürekli olacağını sanmam bu durumun biraz yürüyüş filan yapsan çalışıyor musun işyerinde kafani dağıt biraz

Öyle yapcam inşallah canim hem özele hem devlete gidip aynı testleri de yaptırayım iyice de öğreneyim bari Allah huzurlu sağlıklı hamilelik nasip etsin hepimize
Amin ins ins zaten diken üstündeyiz bide böyle şeyler duyunca daha da strese gidiyoz Allah büyük canm hiç üzme kendini

geçer yakında sürekli olacağını sanmam bu durumun biraz yürüyüş filan yapsan çalışıyor musun işyerinde kafani dağıt biraz
yok çalışmıyorum şirket bizim babamla eşim çalışıyor. zaten ben insanlarla muhattap oldukça yüzyüze sinirlerime hakim olamıyorum. yabani gibi yalnız doğurasım var. o denli severim yalnızlığı. eşim gelene kadar mutlu biriydim mesela.

Canm ben vajinadan aldım progestonu hem ole daha etkili ağızdan alınca baş dönmesi çok yapıyor tansiyonu çok düşürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…