2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Slm hanımlar benim bulantım yok denecek kadar az.bugun 7 haftalık oldu sızce bu saatten sonra olur mu

Anladm cnm herşey yolundaysa ikili teste çağırabilir benm doktr 3 hafta snra gel demişti ben dayanamam dedim ozmn 2 hafta snra gel dedi :)

Canım merhaba, mutlaka gitmişsindir ama birkaç farklı doktora gitmeni öneririm.Ayrıca biraz daha beklesen mi acaba? Sağlıkla ilgili çok önemli bir konu yani ne desem bilemedim, çok zor Allah yolunu aydınlık yapsın inşallah. Bir de, sen de Ankaradaydın, hangi hastanelere gittin merak ettim?

Slm hanımlar benim bulantım yok denecek kadar az.bugun 7 haftalık oldu sızce bu saatten sonra olur mu
İnşşallah artmaz canım benim 7. Haftadan sonra daha sık bulantım olmaya başladı Sende de çoğalmaz inşallah

Anladm cnm herşey yolundaysa ikili teste çağırabilir benm doktr 3 hafta snra gel demişti ben dayanamam dedim ozmn 2 hafta snra gel dedi :)
Oh iyi demiş gidersin 2 hafta öyle böyle geçiyorda zaman daha fazla olunca geçmiyor

Kızlar hurma da yemeyin şimdilik düşük yapıyor ama 4.aydan sonra yiyebiliriz. Hem normal doğumu kolaylaştırıyor. Hemde 7 vitamin var ben kizimda çok yedim ama dogumdan sonra çok sutum vardı dr hurma dan demişti. Gerçi çok sütlü olmak da iyi değil sürekli sut tikanikligi oluyordu..birde ben kizimin cinsiyetini 12.haftada ogrenmistim.ikili test 11 ile 14.hafta da yapılıyor nasip se beni haftaya çağırdı bakalım inş sorun cikmaz

Kızlar hiç utanmıyorum direk sorcam. Kanaması olmayıp normal bir şekilde ilişkiye devam eden var mı? Nerdeyse 1 aydır hiçbir sorun olmamasına rağmen münasebet olmadı bizde ama korkuyorum yani erkek sonuçta

Arkadaş hacıdan hurma getirmiş. Dün bir tane yedim. Bugünde bir tane yedim ikinciyi yiyecekken aklıma geldi Doğumu kolaylaştırdığı. Sanırım Rahim ağzını yumuşatıyor ve doğumu kolaylaştırıyormuş. Sütte yapıyor. O yüzden Doğuma yakın tüketilmesi tavsiye ediliyor. Neyse canım çekti ama yemedim ikinciyi :)))

Kızlar hiç utanmıyorum direk sorcam. Kanaması olmayıp normal bir şekilde ilişkiye devam eden var mı? Nerdeyse 1 aydır hiçbir sorun olmamasına rağmen münasebet olmadı bizde ama korkuyorum yani erkek sonuçta
Ben doktorla konuştum bu konuyu 8. Haftaya kadar pek önermiyoruz yerleşme zamanı olduğu için dedi. Ben de pek istemiyorum aslında korkuyorum biraz ilk haftalarda lekelenmem olduğu için. 9 ay böyle gidecek sanırım

Neden etmiyorsunuz ki? Bi sorun yoksa doktor yasaklamadıysa devam edebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam yeni evliydiniz bide siz

Kanama olmadığı sürece sakınca yok. Benim hafif lekenme olmuştu 15 gün kadar önce korktuk ara verdik. Ama bir hafta boyunca leke gelmeyince kuralı bozduk başka da leke gelmedi zaten.

Ben doktorla konuştum bu konuyu 8. Haftaya kadar pek önermiyoruz yerleşme zamanı olduğu için dedi. Ben de pek istemiyorum aslında korkuyorum biraz ilk haftalarda lekelenmem olduğu için. 9 ay böyle gidecek sanırım
Bana kalsa şuan zaten istek yok ama Ne kadar gidecek böyle acaba dedim yanlış mı yapıyorum bilemedim.
Neden etmiyorsunuz ki? Bi sorun yoksa doktor yasaklamadıysa devam edebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam yeni evliydiniz bide siz
Doktor birşey demedi bende sormadım zaten utandım hep Ama çok şükür hiç lekelenme/kanama vs olmadı. Birşey olacak korkusu ile öpüşüp koklaşma ilersine gitmeyi dahi düşünmedik evet 14 aylık evliyim yeni sayılır

Kanama olmadığı sürece sakınca yok. Benim hafif lekenme olmuştu 15 gün kadar önce korktuk ara verdik. Ama bir hafta boyunca leke gelmeyince kuralı bozduk başka da leke gelmedi zaten.
Uu beybi eşim çok sevinecek o zaman bu habere

Cnm benim rahatsızlığından dolayı baya bı doktor kontrol ediyor, bı doktor ilişki yasak dedi.
Gerçi demese de dokuz ay asla birlikte olmam.

O sorduğum doktor lekelenmemi bilmiyordu canım ona rağmen öyle dedi biraz pimpirikli olduğum için hiç düşünmüyorum doğuma kadar eşim önce sor demişti şimdi o da vazgeçti herhalde

He tamam çok da yeni değilmiş ben 4 5 ay diye hatırladım. Benim kese etrafında kanama vardı doktor ara verin dedi bi 20gün kadar. Sonra kanama geçti normal hayatınıza dönün dedi bizde normal hayatımıza döndük. Bulantıdan pek mümkün olmuyor da. Bizde 14 aylık evliyiz devam edebilirsiniz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…