2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnşallah :nazar: Gerçi benim 2li testime bile daha 4 hafta var ama neyse beklicez mecbur:rolleyes:

Benimkide 4 gün geriden geliyordu en son, benim doktorum perşembeye kadar yokmuş 2 gün sonra gidip sonuçlarımı göstercem, o gün ne zaman gel derse ona göre hareket etcem canım belli değil yani daha:anne:
Anladm cnm herşey yolundaysa ikili teste çağırabilir benm doktr 3 hafta snra gel demişti ben dayanamam dedim ozmn 2 hafta snra gel dedi :)

Yine ben yine hüzün hatırlayan vardır bi kaç kez dr gittim geç döllenme olabileceğini söylemişti en son ğerş günü gittiğimde kese var bebek yoktu 7+6günlükdü sat göre bugün tekrar başka dr gittim bebek oluşmuş ama kalp atışı yok 3 farklı ultrasyona hatta uzmana detaylı ult girdim kalp atılı negatif dendi normalde 8+4 olması gerekirken 6+2çıkıyor ölçümde dr yatış yapıyoruz kürtaj olucak dedi bende kabul etmedim çıktım daha erken gibi geldi perşembeden salıya anca bebek oluşmuş bide kalp atışı beklemek için erken değilmi sizcede kürtajı kabul mu etseydim ama beklemek istiyorum bi hafta daha bu sefer de atmassa kabul ederim sizce bişey olurmu Allah ne zor imtihan her hafta başka bişeyle geliyorum bana bi akıl verin stresden üzüntüden düşünemiyorum eşimden başka kimsenin haberi yok ailelere kalp atımını duymadan söylemeyecez dedik ama tek başıma şiştim artık dertleşeceğim danoşacağım kimse yok :KK43::KK43::KK61::KK61:
Canım merhaba, mutlaka gitmişsindir ama birkaç farklı doktora gitmeni öneririm.Ayrıca biraz daha beklesen mi acaba? Sağlıkla ilgili çok önemli bir konu yani ne desem bilemedim, çok zor Allah yolunu aydınlık yapsın inşallah. Bir de, sen de Ankaradaydın, hangi hastanelere gittin merak ettim?

Slm hanımlar benim bulantım yok denecek kadar az.bugun 7 haftalık oldu sızce bu saatten sonra olur mu
İnşşallah artmaz canım benim 7. Haftadan sonra daha sık bulantım olmaya başladı :eek: Sende de çoğalmaz inşallah

Anladm cnm herşey yolundaysa ikili teste çağırabilir benm doktr 3 hafta snra gel demişti ben dayanamam dedim ozmn 2 hafta snra gel dedi :)
Oh iyi demiş gidersin :dondurma: 2 hafta öyle böyle geçiyorda zaman daha fazla olunca geçmiyor o_O

Kızlar hurma da yemeyin şimdilik düşük yapıyor ama 4.aydan sonra yiyebiliriz. Hem normal doğumu kolaylaştırıyor. Hemde 7 vitamin var ben kizimda çok yedim ama dogumdan sonra çok sutum vardı dr hurma dan demişti. Gerçi çok sütlü olmak da iyi değil sürekli sut tikanikligi oluyordu..birde ben kizimin cinsiyetini 12.haftada ogrenmistim.ikili test 11 ile 14.hafta da yapılıyor nasip se beni haftaya çağırdı bakalım inş sorun cikmaz

Kızlar hiç utanmıyorum direk sorcam. Kanaması olmayıp normal bir şekilde ilişkiye devam eden var mı? Nerdeyse 1 aydır hiçbir sorun olmamasına rağmen münasebet olmadı bizde ama korkuyorum yani erkek sonuçta:sopa:

Kızlar hurma da yemeyin şimdilik düşük yapıyor ama 4.aydan sonra yiyebiliriz. Hem normal doğumu kolaylaştırıyor. Hemde 7 vitamin var ben kizimda çok yedim ama dogumdan sonra çok sutum vardı dr hurma dan demişti. Gerçi çok sütlü olmak da iyi değil sürekli sut tikanikligi oluyordu..birde ben kizimin cinsiyetini 12.haftada ogrenmistim.ikili test 11 ile 14.hafta da yapılıyor nasip se beni haftaya çağırdı bakalım inş sorun cikmaz
Arkadaş hacıdan hurma getirmiş. Dün bir tane yedim. Bugünde bir tane yedim ikinciyi yiyecekken aklıma geldi Doğumu kolaylaştırdığı. Sanırım Rahim ağzını yumuşatıyor ve doğumu kolaylaştırıyormuş. Sütte yapıyor. O yüzden Doğuma yakın tüketilmesi tavsiye ediliyor. Neyse canım çekti ama yemedim ikinciyi :)))

Kızlar hiç utanmıyorum direk sorcam. Kanaması olmayıp normal bir şekilde ilişkiye devam eden var mı? Nerdeyse 1 aydır hiçbir sorun olmamasına rağmen münasebet olmadı bizde ama korkuyorum yani erkek sonuçta:sopa:
Ben doktorla konuştum bu konuyu 8. Haftaya kadar pek önermiyoruz yerleşme zamanı olduğu için dedi. Ben de pek istemiyorum aslında korkuyorum biraz ilk haftalarda lekelenmem olduğu için. 9 ay böyle gidecek sanırım :KK53:

Neden etmiyorsunuz ki? Bi sorun yoksa doktor yasaklamadıysa devam edebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam yeni evliydiniz bide siz :oops:

Kanama olmadığı sürece sakınca yok. Benim hafif lekenme olmuştu 15 gün kadar önce korktuk ara verdik. Ama bir hafta boyunca leke gelmeyince kuralı bozduk :KK53: başka da leke gelmedi zaten.

Ben doktorla konuştum bu konuyu 8. Haftaya kadar pek önermiyoruz yerleşme zamanı olduğu için dedi. Ben de pek istemiyorum aslında korkuyorum biraz ilk haftalarda lekelenmem olduğu için. 9 ay böyle gidecek sanırım :KK53:
Bana kalsa şuan zaten istek yok ama :KK53: Ne kadar gidecek böyle acaba dedim yanlış mı yapıyorum bilemedim.
Neden etmiyorsunuz ki? Bi sorun yoksa doktor yasaklamadıysa devam edebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam yeni evliydiniz bide siz :oops:
Doktor birşey demedi bende sormadım zaten utandım hep:KK48: Ama çok şükür hiç lekelenme/kanama vs olmadı. Birşey olacak korkusu ile öpüşüp koklaşma ilersine gitmeyi dahi düşünmedik:KK53: evet 14 aylık evliyim yeni sayılır:KK53:

Kanama olmadığı sürece sakınca yok. Benim hafif lekenme olmuştu 15 gün kadar önce korktuk ara verdik. Ama bir hafta boyunca leke gelmeyince kuralı bozduk :KK53: başka da leke gelmedi zaten.
Uu beybi eşim çok sevinecek o zaman bu habere:KK8:

Cnm benim rahatsızlığından dolayı baya bı doktor kontrol ediyor, bı doktor ilişki yasak dedi.
Gerçi demese de dokuz ay asla birlikte olmam.

Bana kalsa şuan zaten istek yok ama :KK53: Ne kadar gidecek böyle acaba dedim yanlış mı yapıyorum bilemedim.

Doktor birşey demedi bende sormadım zaten utandım hep:KK48: Ama çok şükür hiç lekelenme/kanama vs olmadı. Birşey olacak korkusu ile öpüşüp koklaşma ilersine gitmeyi dahi düşünmedik:KK53: evet 14 aylık evliyim yeni sayılır:KK53:
O sorduğum doktor lekelenmemi bilmiyordu canım ona rağmen öyle dedi :KK53: biraz pimpirikli olduğum için hiç düşünmüyorum doğuma kadar :KK48: eşim önce sor demişti şimdi o da vazgeçti herhalde :KK47::KK45:

He tamam çok da yeni değilmiş :p ben 4 5 ay diye hatırladım. Benim kese etrafında kanama vardı doktor ara verin dedi bi 20gün kadar. Sonra kanama geçti normal hayatınıza dönün dedi bizde normal hayatımıza döndük. Bulantıdan pek mümkün olmuyor da. Bizde 14 aylık evliyiz :KK45: devam edebilirsiniz bence :KK53:

X