2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yine ben yine hüzün hatırlayan vardır bi kaç kez dr gittim geç döllenme olabileceğini söylemişti en son ğerş günü gittiğimde kese var bebek yoktu 7+6günlükdü sat göre bugün tekrar başka dr gittim bebek oluşmuş ama kalp atışı yok 3 farklı ultrasyona hatta uzmana detaylı ult girdim kalp atılı negatif dendi normalde 8+4 olması gerekirken 6+2çıkıyor ölçümde dr yatış yapıyoruz kürtaj olucak dedi bende kabul etmedim çıktım daha erken gibi geldi perşembeden salıya anca bebek oluşmuş bide kalp atışı beklemek için erken değilmi sizcede kürtajı kabul mu etseydim ama beklemek istiyorum bi hafta daha bu sefer de atmassa kabul ederim sizce bişey olurmu Allah ne zor imtihan her hafta başka bişeyle geliyorum bana bi akıl verin stresden üzüntüden düşünemiyorum eşimden başka kimsenin haberi yok ailelere kalp atımını duymadan söylemeyecez dedik ama tek başıma şiştim artık dertleşeceğim danoşacağım kimse yok :KK43::KK43::KK61::KK61:
Canım kendini kötüye alıştırma,önce Allahın izniyle sonra bebeğinin gücüyle ayakta durmaya çalış.
Satını boşver.
İlk önce kese yok demişler,daha sonra görülmüş.
Daha sonra bebek yok demişler oda görülmüş.
Bekle derim kim biliyo belki kalbi atmaya başlıyacak küçük olduğu için görülmüyo.
9.haftada kalp atışını duyanlar var ben bu kkda her türlü yazıya şahit oldum.
Allahın izniyle sende görüceksin inşallah

Bana ilk gittiğimde verdiler canım öğrendiğim hafta doktora gittim zaten, iyi ki gitmişim çoğunu bilmiyordum çünkü:) sadece asitli içecekleri keserdim herhalde :KK53:
İyi olmuş canım liste o zaman :) benimde tahmin etmem belkide çok tedavi gördüm o dönemlerden kalmadır artık çoğu şeyi hatırlayamıyorum :)

Ben zararlı olan herşeyi sevdiğim gibi ahahah mayonez hastasıydım ama bırakıcaz napalım. Gerçi sadece 1 kere yedim ketçapla mayonez o da geçen hafta pattis kızartmıştım :) Dikkat edeyim ona yemesem daha iyi tabi, sağol kuzum:KK51:

Aminnnnnn. Sağ salim gelirler inşallah önce göbüşlerimizi sonra kucaklarımızı doldurcaklar:KK200:
Çokca amiiiiin canım :dua::KK200:

Ayy bana da çok değişik gelmişti gebe kaydı yapılırken :) inşallah canım hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza, Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah çok farklı bi duygu bu :KK200:
Amin canım inşallah inşallah.
Aynen valla insan kendini o an çok özel hissediyo :KK200:

Hahaha bende normalde ketçap mayonez kullanamam ama Canım istedi geçen gün kızartmanın üzerine bol bol sıktım ketçabı. Mayonez zararlı biliyordum onu. İçinde çiğ yumurta var.
Ben biliyordum bunu ama unutmuşum tam leyla oldum. 1 kere yemiştim zaten, başka da yemem artık:-)

Ya tam bilmiyorum yanıltmak istemiyorum biraz daha beklesen bebek geç oluşmuş, belki kalp atışıda geç duyulacaktır.. Allah yardımcın olsun arkadaşım ama çok bi fikir veremiyorum bu konuda:KK43:

Şimdiden başlamışlar demek ki sizinkilerde :))

Kuzum yok dünle bugün iyiyim. Ara sıra oluyor allahtan sürekli olsa çoook zoro_O
Çok şükür cnm benm hiç olmuyor artk inşllah bebgm iyidir çok merk ediyorm

Tum gun boyunca bulantim var kızlar.Benimle aynı durumu yaşayan var mi aceba? Bu niymiş demeye başladım.Nasil bi işe giriştik arkadaşlar:skandal:
Ben bende değilim.ben o eski ben degilim:mad:

Tum gun boyunca bulantim var kızlar.Benimle aynı durumu yaşayan var mi aceba? Bu niymiş demeye başladım.Nasil bi işe giriştik arkadaşlar:skandal:
Sabır canım sabır inşallah 1. trimester sonunda hiçbirimin hiçbir sorunu kalmayacak rahat etcez, çok amin:dua:

Kızlar bugün tüp bebek arkadaşlarından biriyle konuştum.
İkizlere hamile 10+3te doktoru biri kesin erkek demiş:nazar:
Kim bilir belki bizde 2lide öğrenebiliriz :nazar::KK200:

Doktorlar ilk gördüğünde bile anlıyorlar da hiç tüyo vermiyorlar canım :KK48: yeğenime ilk kontrollerinde yüksek ihtimal erkek demişti doktoru doğru çıktı tahmini :)

Canm çok zordur eminim ama geçici olduğunu düşün birde benm gbi çok uğraştıysan çok şükür bebeğin olduğunu düşün inşllah en kısa zamanda gecer:dua:

Listede havucta var o niye yasak acaba banada çok iyi geliyodu günde 2 tane yiyorum hiç anlayamadim o işi

İnşallah :nazar: Gerçi benim 2li testime bile daha 4 hafta var ama neyse beklicez mecbur:rolleyes:
Haftaya pazartesi cnm 17 sinde benm takvimle uyumlu çıkmadı oyuzden smdi ultrasona göre 9 haftalık oluyor
Benimkide 4 gün geriden geliyordu en son, benim doktorum perşembeye kadar yokmuş 2 gün sonra gidip sonuçlarımı göstercem, o gün ne zaman gel derse ona göre hareket etcem canım belli değil yani daha:anne:

Ben diyet yapıyorum daha doğrusu sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama şiş hissediyorum kendimi. Ne çabuk cinsiyet tahmini yapmışlar maşallah dr larımıza

X