2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Cnm benim rahatsızlığından dolayı baya bı doktor kontrol ediyor, bı doktor ilişki yasak dedi.
Gerçi demese de dokuz ay asla birlikte olmam.
Mantıklı canım, bende aslında biliyorum kanama yoksa vs ilişkiye girildiğini ama ilk 3 ayı atlatalım diye düşünmüştüm. Yine düştü aklıma hormonlardan :KK53:
O sorduğum doktor lekelenmemi bilmiyordu canım ona rağmen öyle dedi :KK53: biraz pimpirikli olduğum için hiç düşünmüyorum doğuma kadar :KK48: eşim önce sor demişti şimdi o da vazgeçti herhalde :KK47::KK45:
Kız abartmaaaaa doğum sonrasıı falan var onun 1.5 sene kitledin adama kafadan :KK53::KK53:

Mantıklı canım, bende aslında biliyorum kanama yoksa vs ilişkiye girildiğini ama ilk 3 ayı atlatalım diye düşünmüştüm. Yine düştü aklıma hormonlardan :KK53:

Kız abartmaaaaa doğum sonrasıı falan var onun 1.5 sene kitledin adama kafadan :KK53::KK53:
Hahahaha öyle oldu dimi :KK70: neyse dediğin gibi 3 ayı atlatalım da doktorla bi konuşalım bu konuyu :KK45:

He tamam çok da yeni değilmiş :p ben 4 5 ay diye hatırladım. Benim kese etrafında kanama vardı doktor ara verin dedi bi 20gün kadar. Sonra kanama geçti normal hayatınıza dönün dedi bizde normal hayatımıza döndük. Bulantıdan pek mümkün olmuyor da. Bizde 14 aylık evliyiz :KK45: devam edebilirsiniz bence :KK53:
Teşekkür ederim canım:KK53: O kadar çekinmeme gerek yok o zaman

Tabi ki soracaksın cnm gayet normal bı soru.
Burda hepimiz birbirimizden birşeyler öğreniyoruz.
Her konuda bilgimiz yok ki :):):)

İlk gebeliğimde az bi kanama olmuştu doktor yasaklamıştı. İlk 3 ay yasaktı ama bunda yasak koymadı :))) bende soramam doktora utanırım ama doktor direk söylüyor zaten yasaksa :))
Demek ki sıkıntı yok olsa söylerdi, bende bu şekilde düşünmüştüm ama sizlerin fikrinide sorayım dedim yinede:KK200:

İlk gebeliğimde az bi kanama olmuştu doktor yasaklamıştı. İlk 3 ay yasaktı ama bunda yasak koymadı :))) bende soramam doktora utanırım ama doktor direk söylüyor zaten yasaksa :))
Aynen benim doktor da üç aya kadar kesinlikle yasak dedi. Sonrasına bakıcaz dedi. Artık ne kadar uzatır bilemiyorum:)

Arkadaş hacıdan hurma getirmiş. Dün bir tane yedim. Bugünde bir tane yedim ikinciyi yiyecekken aklıma geldi Doğumu kolaylaştırdığı. Sanırım Rahim ağzını yumuşatıyor ve doğumu kolaylaştırıyormuş. Sütte yapıyor. O yüzden Doğuma yakın tüketilmesi tavsiye ediliyor. Neyse canım çekti ama yemedim ikinciyi :)))
Hurmanın şifa olması için tek rakamlarda yenilmesi gerekiyor yani 1 yemen daha iyi olmus:KK66:

Kızlar hiç utanmıyorum direk sorcam. Kanaması olmayıp normal bir şekilde ilişkiye devam eden var mı? Nerdeyse 1 aydır hiçbir sorun olmamasına rağmen münasebet olmadı bizde ama korkuyorum yani erkek sonuçta:sopa:
İlk gıttıgım doktor yasak degıl ama sen dıkkat et demiştı.ayrıca şimdiye kadar uç kişiyi duydum ilişki sonrası kanama yaşayan.bence uç aydan sonra başla

Kızlar kasık agrılarınız devam edıyor mu arada karnımda agırıyor acaba progestanı fıtıl olarak yapıyorum o mu yapıyor.
Ben bu kasık agrılarıyla ilşkiyi hiç düşünemiyorum

Kızlar hiç utanmıyorum direk sorcam. Kanaması olmayıp normal bir şekilde ilişkiye devam eden var mı? Nerdeyse 1 aydır hiçbir sorun olmamasına rağmen münasebet olmadı bizde ama korkuyorum yani erkek sonuçta:sopa:
Canım ben kese için gittiğimde doktora sormuştum yani o konuyu değil de ne bileyim ev işi vs yapmayın da deniliyordu ya bi de heyecanlı oluyosun ilk zamanlar baya... şu durumda ekstra yapmamam gereken bir şey var mı demiştim neye dikkat etmeliyim?

Kuşadasında tatildeydik normal hayatına devam edebilirsin ağır kaldırma sadece dedi hatta buradan yunan adalarına bile yüzebilirsin dedi biz de gülmüştük yani o konuya ara vermedik ve araştırdım da aksi olmadıkça sonuçta her gebelik farklıdır risk olabilir herhangi bir sakıncası yokmuş.

Canım ben kese için gittiğimde doktora sormuştum yani o konuyu değil de ne bileyim ev işi vs yapmayın da deniliyordu ya bi de heyecanlı oluyosun ilk zamanlar baya... şu durumda ekstra yapmamam gereken bir şey var mı demiştim neye dikkat etmeliyim?

Kuşadasında tatildeydik normal hayatına devam edebilirsin ağır kaldırma sadece dedi hatta buradan yunan adalarına bile yüzebilirsin dedi biz de gülmüştük yani o konuya ara vermedik ve araştırdım da aksi olmadıkça sonuçta her gebelik farklıdır risk olabilir herhangi bir sakıncası yokmuş.
Teşekkür ederim canım cevabın için:KK22:
Kızlar kasık agrılarınız devam edıyor mu arada karnımda agırıyor acaba progestanı fıtıl olarak yapıyorum o mu yapıyor.
Ben bu kasık agrılarıyla ilşkiyi hiç düşünemiyorum
Benim kasık ağrım hafifledi ama hala oluyor, gayet normal ama fitil konusunu bilmiyorum ağrı yapar mı yapmaz mı

Bizim aynı devam:) Kanama felan da olmadı çok şükür, dr da birşey demedi. Sorun yoksa devam:KK66:

Tabiki sağlıklı olsunlar bende razıyım ama çok ağır geliyor. Yatıyorum sürekli. Ve geçeceğine dair umutlarımı da kaybettim :KK43:
Canım 12. Hafta olmuşsun. Kimilerinin 12. Hafta ile pat diye bitiyor, ya da en azından azalmaya başlayacak inşallah senin çok az kaldı dayan canım.

X